Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadta a parlament a...

Elfogadta a parlament a holokauszt törvényt mit szóltok?

Figyelt kérdés

nevezetesen a holokausztról mindenkinek csak 1 véleménye lehet...


Elfogadta az Országgyűlés azt az alkotmányba és alapvető állampolgári jogokba ütköző jogszabályt, amely büntethetővé teszi holokauszt tagadását. A nyugat-európai tapasztalatok alapján a hasonló törvények a témában folyó tudományos és társadalmi párbeszéd, illetve vita brutális elfojtásához vezetnek.

[link]


hát ennyit a szólás szabadságról...


2010. febr. 22. 22:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:

"kedves kérdező. Ez esetben mond már meg, hogy merre laksz, meg ki vagy, nem bántani akarlak, csak akkor én is elkezdek majd ilyen véleményt formálni és főleg terjeszteni.

Mert ha szerinted a rágalmazás és uszítás belefér, akkor viseld el te is. Meg a következményeit is. "



ez nem uszítás mindenkinek joga van az önálló véleményhez

a zsidóknak az a véleménye hogy volt holokauszt

attól nekem még nem kell hogy az legyen

de akár lehet az is DE NEM KÖTELEZHETIK RÁM

és pont

2010. febr. 22. 22:50
 32/64 A kérdező kommentje:

"nem bántani akarlak"


most itt azért jót nevettem... ugye nem haragszol


"Mert ha szerinted a rágalmazás és uszítás belefér, akkor viseld el te is. Meg a következményeit is."


ja és személyeket lehet rágalmazni és az a személy feljelentést is tehet rágalmazás ért és ennek jelen esetben te viseled a következményeit


érted csak személyt lehet rágalmazni -.-'

2010. febr. 22. 22:53
 33/64 anonim ***** válasza:
41%

előző: gondolni mindenki azt gondol, amit csak akar. Az a magánügye. És ezt otthon családi, baráti körben hangoztathatja is, ha nagyon akarja. Ezt se tiltja senki.


Én magamban gondolhatom azt, hogy a szomszéd Józsika egy szemét sorozatgyilkos, pedofil, bankrabló. Ha nekem ez jó, erre élvezek, hát nosza rajta, éljem bele magam. Ellenben ha ezzel a véleményemmel kiállok az utcára és elkezdem fennhangon hangoztatni, és ilyeneket terjeszteni Józsikáról, az már nem csak az én magánügyem. Az már kőkemény rágalmazás és becsületsértés. Ez pedig már bűntett, joggal, hiszen ilyen alapon bárkit be lehetne sározni, következmények nélkül.

Az hogy ezt egyesek nem csak egy bizonyos személlyel, hanem egy egész néppel szemben alkalmazzák, csak súlyosbító körülmény.


Csak az nem érti, aki nem is akarja.

2010. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:

"Ellenben ha ezzel a véleményemmel kiállok az utcára és elkezdem fennhangon hangoztatni, és ilyeneket terjeszteni Józsikáról, az már nem csak az én magánügyem. Az már kőkemény rágalmazás és becsületsértés. Ez pedig már bűntett, joggal, hiszen ilyen alapon bárkit be lehetne sározni, következmények nélkül.

Az hogy ezt egyesek nem csak egy bizonyos személlyel, hanem egy egész néppel szemben alkalmazzák, csak súlyosbító körülmény. "


már mondtam Józsika akkor tehet feljelentést

a szidó nem nép

mert a keresztény sem 1 nép


hanem ők állítanak valamit, azt állítják volt holokauszt

és nekem jogom van eldönteni hogy "igen vagy "nem"


mert a csillagászok/geológusok is állítják hogy becsapódott egy meteorit (egyértelmű bizonyíték nincs csak nagyon valószínű) és ez miatt pusztultak ki a dinók


és én eldönthetem hogy elhiszem vagy nem

és azt is hogy érdekel vagy nem

2010. febr. 22. 22:58
 35/64 anonim ***** válasza:
24%

"a zsidóknak az a véleménye hogy volt holokauszt "


Nem, ez nem csak a zsidók véleménye, ez egy történészek, szakértők által elfogadott történelmi tény. Mint ahogy gravitáció sem egy kisebbség összeesküvése, hanem az adott tudományterület (fizika) szakértőinek egybehangzó véleménye, melyre bizonyítékok vannak, úgy a Holokauszt is egy másik tudományterület (történészet) szakértőinek egybehangzó véleménye, melyre szintén bizonyítékok vannak.


------------------------

"ja és személyeket lehet rágalmazni és az a személy feljelentést is tehet rágalmazás ért és ennek jelen esetben te viseled a következményeit "


És most pontosan ez fog történni. Aki kiáll azzal, hogy a zsidók egy globális összeesküvésben, bizonyítékok hamisításával, hamis tanúzással, az adatok manipulálásával, szakértők befolyásával nyerészkedési célból hazudoznak egy olyan dologról, ami nem is volt, az most viselni fogja rágalmazásának következményeit.

2010. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

a másik meg ha volt is akkor volt és elmúlt

nem én csináltam (ha volt)


és engem ne büntessenek 3 év re mert semmi közöm nincs hozzá (ha volt)


ott volt a Nürnbergi per ott aztán agyba főbe gyilkolhattak

és ott zárják is le a bajukat.. és gyászoljanak de engem pl hagyjanak nem akarok hallani róla nagy előadásokat meg semmit


mert mi se b@sztatjuk a törököket mikor elfoglalták az ország 1/4 ét és nem nézetünk velük kötelezően hülye kisfilmeket

mint anno mi a suliba


ráadásul most meg is szavazták ezt az idióta törvényt

2010. febr. 22. 23:04
 37/64 A kérdező kommentje:

a Holokausztnál meg nem is minden egyértelmű

olyan ellentmondások vannak mint a huzat

a történészeknek meg kötelező hogy ez legyen a véleménye mert különben annyi a pályafutásuknak

és már 3 évet is kapnak


a zsidó összeesküvésre is kb van annyi bizonyíték mint a holokauszt szóval

ennyi

2010. febr. 22. 23:07
 38/64 A kérdező kommentje:
cionisták!
2010. febr. 22. 23:07
 39/64 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt tegyük hozzá, hogy a törvény minden tudatos népirtás tagadását bünteti. Pár hete, mikor még csak tervezet volt, el lehetett olvasni a szövegét. Jellemző, hogy a média most csak a holokauszttal dobálódzik, legyen min csámcsogni a sok hülyének.
2010. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
0%

"és engem ne büntessenek 3 év re mert semmi közöm nincs hozzá (ha volt)"


Elég suta érvelés, nem azért büntetnének, mert hogy ahhoz bármi közöd lenne, ami 60 éve történt. Azért büntetnek, amit TE és MOST teszel, amikor rágalmazol, és ezzel másokat hergelhetsz a megrágalmazottak ellen. Legyen ez a megrágalmazott Józsika vagy a zsidóság.

És mint írtad korábban, annak vannak következményei.

2010. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!