Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadta a parlament a...

Elfogadta a parlament a holokauszt törvényt mit szóltok?

Figyelt kérdés

nevezetesen a holokausztról mindenkinek csak 1 véleménye lehet...


Elfogadta az Országgyűlés azt az alkotmányba és alapvető állampolgári jogokba ütköző jogszabályt, amely büntethetővé teszi holokauszt tagadását. A nyugat-európai tapasztalatok alapján a hasonló törvények a témában folyó tudományos és társadalmi párbeszéd, illetve vita brutális elfojtásához vezetnek.

[link]


hát ennyit a szólás szabadságról...


2010. febr. 22. 22:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 bumbi02 ***** válasza:
18%
jajjj nee most mi lesz???? igy már élni nem lehet gyerekek... drágább ettől a megélhetésem? nem. károsit ez engem? nem igazán, kéne hozni ilyen törvényt hogyha nem tagadnátok? nem...
2010. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
90%

mszp-től igen hülyeség volt ez amit most csináltak.

jó pár szavazót vesztettek el. meg is érdemlik.

2010. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

"jajjj nee most mi lesz???? igy már élni nem lehet gyerekek... drágább ettől a megélhetésem? nem. károsit ez engem? nem igazán, kéne hozni ilyen törvényt hogyha nem tagadnátok? nem..."


ne lázadjál mert ez a törvény sérti a szólás és vélemény nyilvánítás szabadságát


3 év börtön akinek egy egészen picit más a véleménye a témában


szóval igen rosszabb lett már megint

2010. febr. 22. 22:13
 4/64 anonim ***** válasza:
21%

Mivel másutt is van ilyen törvény,rendben van:Legfeljebb a holokauszt-tagadók szívják a fogukat,ők pedig meg is érdemlik.Legalább a történelmet ismerhetnék.

Amúgy meg se nem oszt,se nem szoroz,az én életem ettől nem változik sehogy.

2010. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%
És ha ezentúl helyeselni fogom a holokausztot? Az is törvénybe ütközik? Ilyet nem olvastam benne.
2010. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
73%

Engem különösebben nem izgat mivel nem az számít mit mondasz hanem az ,hogy mit tudsz.


Mi lesz most? Valaki azt mondja ,hogy tagadtad a holokausztot és 3 év börtön? na ne röhögtessetek. Ha a rendőr szemébe mondanád akkor is tojna rá magasról.Van nekik jobb dolguk is ez csak azért van ,hogy a kurucinfót tudják szivatni mert szúrja a szemüket.

2010. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
94%

Gyurcsány vajon miért volt kinn Izraelbe?

Ezek után kinek kell elmagyarázni hogy mennyire meg vannak véve és el vannak kötelezve a politikusaink a zsidóknak.

Hiszen a saját szavazóikat vágták szájba, azzal hogy a holotörvényt meg szavazták, miközben a kommunizmus áldozatait lesz@rják! Pedig sok szavazójuk abból a korból származik, amikor még sűrűn járt a vonat Recskre!


Mi kell hogy kijózanodjatok emberek?

2010. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
95%
Basszus
2010. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
95%
Azokkal a "történelmet nem ismerő" európai szinten elismert történészekkel, akik nem "tagadták", hanem cáfolták a holokausztot, szívesen elküldenélek egy kerekasztal beszélgetésre. Tudod, nekik vannak érveik, ebben különböznek a liberálisoktól, akik csak feladják a szájkosarat és beterelnek a karámba... Akkor most mik is a szerepek?
2010. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

gondolkodás nélkül rásüthetik a bélyeget és 3 év...

mivel bizonyítod az ellenkezőjét?


ez a szabad vélemény nyilvánítás vége!


jönnek a koncepciós perek!

2010. febr. 22. 22:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!