Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik miért akarja listázni...

A jobbik miért akarja listázni a zsidókat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 09:38
 81/95 anonim ***** válasza:
38%

15:17

Ennyi? Kifogytál az érvekből? Már csak a habzó szájú fenyegetőzés maradt a népirtással: nők, férfiak, idősektől a csecsemőkig mindenkit?

Ezek után mondja valaki a jobbikosokra, h nem gyűlölködők. Végül is csak népeket akarnak kiirtani. Mi ebben a rossz, nem igaz?

2015. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
32%

mekyik paragrafus írja elő,hogy a zsidókat szeretni kötekező .Ők is utálnak minket pl. regős péter a Magyar zsidók szövetségének szóvivője aki erről verset is irt,vagy

Landeszmann György főrabbi interjúban adott véleménye.

folytathatjuk még:A magyarok erőszakosak, az öngyilkosságig szenvedélyesek, túl gyorsan mondanak ítéletet, szűklátókörűek, antiszemiták és rasszisták. Ha meglátsz egy magyart az utcán, menj oda és vágd pofán! Ő tudni fogja, hogy miért kapta. – Joe Esterhas magyar származású amerikai forgatókönyvíró[1]

[Magyarországon] Az elmúlt tíz évben folyamatosan rosszabbodott a helyzet. A szélsőjobboldal és az antiszemiták uralkodnak. A magyarok régi káros szenvedélyei – a hazugság, a dolgok elfojtására való hajlam – jobban jellemzők, mint valaha. Magyarország a háborúban, Magyarország és a fasizmus, Magyarország és a szocializmus: semmi nem kerül feldolgozásra, mindent csak megszépítenek-Kertész Imre

2015. ápr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
9%

85.

Miről beszélsz? Én DK-s vagyok.

Éljen Gyurcsány!

2015. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
66%

@ 87.:


Ugyan már. Miért tagadod le, hogy jobbikos vagy?


@ 86.:


"mekyik paragrafus írja elő,hogy a zsidókat szeretni kötekező"


Egyik sem. De nem csak a két véglet létezik.


"Ők is utálnak minket pl. regős péter (...)"


1. Egyedi esetet ne általánosíts.

2. Nemrég volt erről egy kérdés, keresd vissza, érdemes.


"(...) Joe Esterhas magyar származású amerikai forgatókönyvíró"


1. Ő miért is lenne zsidó? Mert a Metapédia azt írta? :D

2. Biztos, hogy azt mondta, amit írtál? És milyen szövegkörnyezetben?

Na, keresgélj egy kicsit. (Én is ezt tettem, és kb. egy óra alatt meglepő infókat találtam erről.)

2015. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes,de Emerich Kerteszről és Landeszmann rabbiról nem irsz.Szövegkörnyezet?? És még azt állitod ,hogy kutakodtál?? Elhíresült az a riport !! A kint élő magyarok is kiközösitették ezért Esterhast

De Kertész legjobb és leghitelesebb nyilatkozata az volt amelyben beismeri,hogy holocaust-bohóc volt

2015. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
5%
Becsületből.
2015. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
32%

@ 89.:


Neked 4-5 mondatnál többet nem is érdemes írni, úgy látszik. Csak terelni próbálsz ahelyett, hogy a konkrét kérdésekre válaszolnál.


Tessék, bemásolom, amit elmulasztottál, hogy ne kelljen visszalapoznod:


"(...) Joe Esterhas magyar származású amerikai forgatókönyvíró"


1. Ő miért is lenne zsidó? Mert a Metapédia azt írta? :D

2. Biztos, hogy azt mondta, amit írtál? És milyen szövegkörnyezetben?


Várom a _konkrét_ válaszokat, forrásokkal alátámasztva.


(És igen, én valóban kutakodtam, kb. egy órát, több magyar és angol nyelvű oldalt is végigolvastam. Úgy tűnik, neked "magas" az, hogy az előbb másolt kérdések után _közvetlenül_ írtam ezt, új bekezdés nyitása nélkül; tehát evidensen az adott bekezdésre vonatkozott az állításom, nem az egész válaszomra.)

2015. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
27%

csak terelni próbálok??

Kedves Nagyarc! következetesn nem válaszolsz a konkrét kérdésekre.Helyette játszod a fölényes kioktató valakit . Az Esterhas riportot olvastad? És nem reagáltál Emerich Kertész és Landeszman megnyilvánulásaira.Csak egy mellékes de fontos kérdésem van : Neked ünnep karácsony? Jézust tartod a legnagyobb és legigazabb embernek aki valaha élt?

2015. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 tetro ***** válasza:
16%

14.09

"fontos kérdésem van : Neked ünnep karácsony? Jézust tartod a legnagyobb és legigazabb embernek aki valaha élt?"

Ez most komoly? :DDDDDDd

2015. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
17%

"Magyarország a háborúban, Magyarország és a fasizmus, Magyarország és a szocializmus: semmi nem kerül feldolgozásra, mindent csak megszépítenek-Kertész Imre"


Ez nagyon is igaz.

2015. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!