Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik miért akarja listázni...

A jobbik miért akarja listázni a zsidókat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 09:38
 41/95 anonim ***** válasza:
29%
Aki zsidó közösségekbe jár és állandóan az antiszemitizmus miatt nyavalyog, miközben itthon magyarok százezreinek nincs biztos megélhetése, tízezreknek fedél a feje fölött, az már gyanús.:)
2015. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 tetro ***** válasza:
62%

14.39

hogyan és mindhatja erre bárki azt hogy rasszista.... :D

2015. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
44%

"miközben itthon magyarok százezreinek nincs biztos megélhetése, tízezreknek fedél a feje fölött"


Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2015. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
36%

"Aki zsidó közösségekbe jár és állandóan az antiszemitizmus miatt nyavalyog"


Nekem meg az a gyanús, ha valaki folyton a zsidók miatt nyavalyog.

2015. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
33%

tegnap 13:54

"szóval akkor a zsidók a gond mégis?"


Kár játszanotok az értetlent, szerintem ti is jól tudjátok, hogy igazából miként kell értelmezni ezt a témát. Az nem elfogadható számomra, amikor olyan butaságokat írtok, mint amit feljebb beidéztem tőletek. Az ilyen hozzászólás nem válasz, hanem elkendőzés, provokáció, szamárkodás.

Jól tudjátok, hogy Izraelnek milyen katonai lépései vannak, és az ilyen lépésekkel milyen egyezményeket nem tartanak be. Van google, tessék szépen rákeresni az adott témára, több hírportálon, akár angol nyelvűeken is, és lehet összehasonlítani. Nem kell rakni itt a hülyét, ha még ennyire sem vagytok képesek, az titeket minősít.

A második világháború idején is, a magyar kormánynak fejtörést okoztak a magyarországi németek, illetve az ő lojalitásuk a Német Birodalom felé. Most Izraellel kapcsolatban ugyan ez van, csak azzal az eltéréssel, hogy ez a dolog az országgyűlésre korlátozódik. Egyébként Izrael kapcsán nem zsidózás megy, mert Izraelt lakosai nem pirézek vagy rézbőrűek, hanem zsidók. De szóljatok ha ez egy tiltott szó. De akkor hívjuk őket pirézeknek, de a nemzetbiztonság kockázata mint tényező, ugyan úgy fennáll.

Természetesen nem csak Izraelről van szó, mondjuk most kockázatot jelentene bármelyik agresszor kettős állampolgárságú képviselője az országgyűlésben.

2015. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 tetro ***** válasza:
24%
Akkor most kiket kellene listázni döntsük már el. A kettösállampolgárokat vagy a magyar zsidókat?
2015. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
32%

"Jól tudjátok, hogy Izraelnek milyen katonai lépései vannak"


Na, mesélj, szerinted milyen katonai lépései vannak? Komolyan kíváncsi vagyok a válaszodra. Abból kiderül, h könyveket is olvasol-e vagy csak a netes "hír"portálokból tájékozódsz.

2015. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
35%

"Akkor most kiket kellene listázni döntsük már el. A kettösállampolgárokat vagy a magyar zsidókat?"


Hát, én mindent megtettem, ha nem érted, hát nem érted :)

2015. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 tetro ***** válasza:
25%

15.23

nem kell mindent megtenned egy válasz kell csak.

2015. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
73%

tegnap 15:38


A tegnapi 11:55-ös hozzászólásomban leírtam.

2015. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!