Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik miért akarja listázni...

A jobbik miért akarja listázni a zsidókat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 09:38
 51/95 tetro ***** válasza:
63%

09.57

ne legyél már ennyire gyáva. írsz itt ilyen marhaságokat, hogy izrael milyen agresszív, meg háborús helyzetben kik jelentenek kockázatot. mikor és hol volt agresszív izrael velünk szemben? hol van ez a háború, ami miatt a nemzet biztonsága ennyire fenyegetve lenne? vagy arra gondolsz, amikor 2010 körül elindultak a zsidó telepesek Magyarországra?

kicsit kapd össze magad, és vállald fel a véleményed. kell-e listázni a magyarországi zsidókat vagy nem (elég csak a kettős állampolgárokat, akik közül egy sincs a parlamentben)?

2015. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
32%

"Na, mesélj, szerinted milyen katonai lépései vannak? Komolyan kíváncsi vagyok a válaszodra. Abból kiderül, h könyveket is olvasol-e vagy csak a netes "hír"portálokból tájékozódsz."


Érdekes katonai lépés volt a török hajó lerohanása, amely többek között orvosi felszereléseket vitt a gázai övezetbe. Bár Izrael szerint ott nem volt humanitárius válsághelyzet, erről rengeteg portál, rengeteg nyilatkozat nem így tudósított,nem beszélve az ott "élőkről". Vagy lehetne beszélni a jogellenesen felhúzott "biztonsági" kerítésről. Esetleg megemlíthető, amikor izraeli katonák élő pajzsként használtak egy palesztin fiút. De értek pl tüzérségi támadások kórházakat, lakóházakat izraeli részről.


Könyv:


Norman G. Finkelstein: "Palesztína emelkedése és bukása: Az intifáda éveiről való személyes beszámoló"


Egyébként a felvetésed élből hibás. Hírportálokról is lehet tájékozódni, de csak úgy, ha több portál cikkeit összeveted, így nagyjából lehet kapni egy valós képet egy adott helyzetről.

2015. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
27%

Elsősorban nem katonai agresszió jelent nemzetbiztonsági kockázatot Mo. számára, hanem például az adótörvényeknek a globalista tőkések érdekeihez igazítása. Gazdaságilag lehet igazán legyengíteni a nemzetet, mivel a szegénységgel ellentétesen a morál csökken, ráadásul meg lehet kaparintani stratégiailag fontos nemzetgazdasági ágazatokat, teljesen függőségbe lehet hozni a lakosságot.

Ez a zsidók jellemző taktikája. Tagadni lehet, de a kutyát sem érdekli.

2015. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 tetro ***** válasza:
63%

11.11

ha ez jelenti a veszélyt akkor a francért keverted ide, az izraeli-palesztin konfliktust és hogy izrael milyen agresszív?

arra továbbra sem válaszoltál, hogy kell-e listázni ezek alapján a zsidókat vagy nem. mert én nem értem, ha nem listázzuk őket, akkor honnan tudhatjuk, hogy ki jelent kockázatot és ki nem?

2015. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
36%

10:06


Istenem, látom te is legalább olyan nehéz eset vagy, mint az oldal többi "zsenije". Egy agresszív állam és annak extrémikus problémakezelése nem csak akkor jelenthet az ország számára biztonsági kockázatot, ha közvetlenül bennünket ér agresszió annak az államnak a részéről. Ennél fogva Magyarország számára elengedhetetlenül fontos egy abszentikus magatartás, ami csak akkor megvalósítható, hogyha az országgyűlésben CSAK a magyar államhoz feltétlenül lojális képviselők ülnek. Nem az én tisztem kivizsgálni, hogy melyek azok a képviselők, amelyek az adott kettős állampolgársággal rendelkeznek, de számomra az még nem bizonyító erejű érv, ha egy magadfajta kijelenti, hogy nem ülnek ott olyan képviselők. Talán személyesen ismered mindet, vagy mutatsz nekem erről valami forrást? Ez tipikus algoizmista felfogás. Arról pedig nem írtam, hogy zsidó telepesek 2010-ben migránsként érkeznének az országba, szerintem összekeverted a válaszom másvalaki hozzászólásával, vagy csak el akarod keverni a tényeket. Csak az országgyűlésben ülő ÖSSZES kettős állampolgárt kell kilistázni (mit nem lehet ezen megérteni?). Ha most te ennyire a zsidókra vagy kíváncsi (mondjuk nem értem, hogy mire fel zsidózol), akkor csak nekik nézz utána.

2015. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
69%
A 11:11-es válasz nem az enyém, ismét összekeversz valaki mással.
2015. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 tetro ***** válasza:
63%

11.38

könnyebb lenne ha használnál egy nicknevet...

a parlamenti képviselők önéletrajzai nyilvánosak. gondolom, a Jobbik a nagy országvédő hadjáratban nem csak jólelkűségből nem említette meg név szerint, hogy kiket találtak.

és valahol ez nálad nagyon elcsúszott. nem én pörgök a zsidókon, hanem a jobbikos képviselő a felszólalásában zsidókról beszélt. de ezek szerint a kettős állampolgárokra értette. habár az nem tudom, hogy akkor mondjuk az orosz kettős állampolgárokra ez vonatkozik, hiszen ők nem zsidók...

2015. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
32%

11:44


Már megint csak a zsidókon lovagolsz. Nem tudnád néha elfelejteni a dolgot, és a kettős állampolgárokat csak úgy összességében nézni, attól függetlenül, hogy zsidó, vagy orosz, vagy német? Engem nem hat meg, hogy fent vannak a politikusok önéletrajzai az interneten, mivel a vagyonbevallásoknál is kimarad néhány "jelentéktelen" dolog. Ide egy vizsgálat szükséges, ha orosz, ha német ha egyéb más állampolgárságúak az adott képviselők.

2015. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
36%

11:54


Szerintem neked nem a képviselőkre vonatkozódó kettős állampolgársággal van bajod, hanem az a problémád, hogy most a Jobbik a magyar-izraeliekre gondolt. Vajon írtál volna ide akkor is ha a magyar-orosz kettős állampolgárság lenne terítéken a tisztelt képviselőink körében?

2015. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
32%
Így is állandóan KGBéláztik, pedig az a szerencsétlen Kovács Brüsszelben rontja a levegőt.
2015. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!