Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért folyik a csapból is a...

Miért folyik a csapból is a holokauszt?

Figyelt kérdés
Nekünk magyaroknak mi közünk van hozzá egyálltalán?
2015. márc. 28. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
36%

Rossz példát hoztál, Avram Iancu egy elmebeteg tömegmészáros volt. Bolondok házában végezte, ott halt meg.


Ne vetítsd ki egy hibbant cselekedeteit az összes románra.

2015. ápr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 vattacukor elefánt ***** válasza:
0%
Na jó, feladom. A magyar a legtökéletesebb nép a világon, ők kéne minden országban uralkodjanak, hogy végre megteremtődjön a hőn áhított világbéke. (Lehet rosszul tudjátok, nem is a zsidók/illuminati/szabadkőművesek uralják a világot hanem a magyarok)
2015. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
0%

66-os ! Ezt írod:"Nenm kell hogy fajjon a holokauszt, eleg ha elfogadom, hogy van akinek faj es meg akar rola emlekezni, valamint ezt az emlekezest tiszteletben tartom, es nem kezdem el kerdezgetni hogy nekem mi kozom van hozza. "

Én a Kitörés napján hősi halált halt magyar és német katonákra emlékezem meg. Erősen tiltják,megfigyelik a rendezvényeket, A ballib sajtó pedig kórusban ajvékol.Ők miért nem tarják tiszteletben a megemlékezést? Ők meg szabadon tapsikolnak a Vörös Horda emlékműve előtt a Szabadság téren

2015. ápr. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
14%

"Ők miért nem tarják tiszteletben a megemlékezést?"


Válasz: mert nem magyarok, sőt magyarellenesek.

Ők pl. örülnek, ha magyart szenvedni látnak.

1956 kapcsán mi október 23-át, ők nov. 4-ét "ünneplik".

A 2006-ban általuk építtetett ún. "56-os emlékmű" is egy katonai éket ábrázol. Valószínűleg a magyarság ellen támadó szovjet haderőt szimbolizálva, hisz ők rájuk emlékeznek "rettegjetek magyarok, semmi esélyetek ellenünk!" üzenettel. Az a sok oszlop szimbolizálhat akasztófákat is, ugyanazzal az üzenettel...

2015. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
0%

Azt irod,hogy a Kitörés hősei között nem voltak magyarok?? Tipikus ballibsi megállapítás...Nagyapám ugyan nem vett részt a Kitörésben de 1945-ig harcolt Hunyadi páncélosoknál

Az 56-os "Vaskefe" emlékmű értelmezéseddel nem értek egyet,De ez már szubjektív dolog.

2015. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem tanulj meg szöveget értelmezni.


Én a komcsikra írtam, hogy nem magyarok. A magyar ember 1945-ben védte az országot, puskával a kézben, a dédapám is a háborúban esett el. Lehet, hogy épp az elvtársak által ajnározott "felszabadító" szovjetek fegyvere által Pesten...


Ami a vaskefét illeti, Wittner Máriát idéztem, szerinte vagy 2006 db akasztófa, vagy szovjet tankok támadó éke.

2015. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
Bocs! Valóban félreértettem. Akkor egyetértünk a komcsik megítélésében...A " Vaskefe" értelmezésében továbbra is azt mondom ,hogy sokan sokféleképpen értelmezzük
2015. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 Rubicon87 ***** válasza:
50%
Lecsekkoltam, nekem víz jött.
2015. máj. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem folyik
2015. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
69%
Nem folyik, hanem ömlik.
2015. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!