Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért folyik a csapból is a...

Miért folyik a csapból is a holokauszt?

Figyelt kérdés
Nekünk magyaroknak mi közünk van hozzá egyálltalán?
2015. márc. 28. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
Most már kiváncsivá tettél..Mire vagy annyira büszke? A magánéletedben elértél valamit és akkor mi van??
2015. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
87%

"A magánéletedben elértél valamit és akkor mi van??"


Semmi. Es nem "annyira" vagyok buszke, hanem egeszseges modon.


A magyarsagomra nem tudok buszke lenni, mert azert nem tettem semmit. Magyarnak szulettem, magyar az anyanyelvem, az en szememben ez semleges dolog, nem pozitiv es nem negativ. Miert is kellene erre buszkenek lenni?


Es Trianon sem faj. Miert fajna egy 100 evvel ezelotti tortenelmi esemeny? Nem faj Mohacs sem, meg a tatarjaras sem.


Azt meg kulonosen rohejesnek es szomorunak tartom ha a magyar identitas egy XIX. szazadi tortenelmi esemenybol lenne levezetve itt a XXI. szazadban. Nem a multba kell revedni, hanem a jovobe kell nezni.

2015. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
78%
Nem fáj Trianon?? Ezt ne nagyon hangoztasd Székelyföldön mert lepedőben hozzák haza azt ami belőled maradt
2015. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
75%
de az eredeti kérdéshez visszatérve. Nekünk miért kell kötelező jelleggel bocsánatot kérni a holokamuért..Jajj ! Bocs eltévesztettem: holcaustért? ahhoz nincs semmi közöm
2015. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
66%
Nem jarok Szekelyfoldre, es kulonosebben nem erdekel hogy (szerinted) ott mit gondolnak. Ha a velemenyem nem birnak elviselni, es emiatt tettlegesseggel probalkoznanak, akkor ugyanolyan primitivek lennenek mint te.
2015. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
Neked nem kell erte bocsanatot kerni, senki sem varja toled.
2015. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
75%
Nem édekelnek a székelyek,nem érdekel Trianon,nem érdekel a magyar történelem.Csak az érdekel ,hogy előbbre lépj a szamárlétrán.Sajnállak .Egoista ,hazátlan zsidó mentalitású emberke lehetsz.Szerencsére 1848-ban és 1956-ban nem a te fajtád volt a meghatározó.Megjegyzem most sem..
2015. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
94%

"Nem édekelnek a székelyek,nem érdekel Trianon,nem érdekel a magyar történelem."


Pontosan annyira erdekelnek, amennyire ez a XXI. szazadban egeszseges. Szerintem a tortenelmet is jobban ismerem mint, te, legalabbis en tudom hogy mi vezetett Trianonhoz, te meg letagadod. A szekelyek autonomiatorekveset tamogatom, de ezt csak a romanokkal egyutt lehet elerni, es nem ellenuk. Az egyuttmukodes es a parbeszed hive vagyok, nem pedig a konfliktuse es haborue.


Senki sem beszelt a szamarletran valo elorejutasrol, ezt csak te gondoltad bele. A zsidozasert meg szegyelld magad. Amugy meg nem vagyok zsido, rokonsagban sincs, lehet "magyarabb" szarmazasu vagyok mint te.

2015. ápr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
53%

Na,már meginz a szokásos !! Miért nem mondhatom azt,hogy valaki zsidó? Tán szégyenli az illető? Érdekes én nem szégyenlem,hogy református vagyok.A történelmi tudásán azért vitatkoznék.Én nem a te törtlénelmi ismereteidet és magyarázatát fogadom el., Trianonhoz az út a kiegyezésig vezethető vissza szerintem.

Mellesleg nem azt mondtam,hogy zsidó vagy,hanem a mentalitásod zsidó. Jellemző erre a magyar történelem jelentéktelenné tétele,a magyar mult dicsőségeinek kisebbitése. Trianon ,nemzeti tragédiánk érdektekenné tétele,a határon túli magyarok megtagadása.Magad írtad,hogy nem érdekelnek a székelyek gondjai.Nem jártál és mem is akarod megismerni azt a vidéket.Gyalázat!!!

2015. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
12%

"Es Trianon sem faj. Miert fajna egy 100 evvel ezelotti tortenelmi esemeny? Nem faj Mohacs sem, meg a tatarjaras sem."


És a holokauszt fáj? :)

2015. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!