Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért folyik a csapból is a...

Miért folyik a csapból is a holokauszt?

Figyelt kérdés
Nekünk magyaroknak mi közünk van hozzá egyálltalán?
2015. márc. 28. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
10%

Vattacukor ! Folyton a gyűlöletről beszélsz.nem gyűlölöm a faranciákat,bár amikor náluk voltam gyakran hallottam,hogy merde entrange ( szar idegen)

Valóban nem vagy magyar.Liberális kozmopolita lehetsz.Az ilyeneknek nincs multjuk és nincs jövőjük.még az amerikaiak,(akik egy összegyúrt nemzet) is büszkék a történelmére,főként a déliek emlékeznek a polgárháborúra .És büszkék még az elvesztett csaták hőseire is

2015. márc. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
25%

Bocs, de en arra vagyok buszke amit en ertem el sajat erobol.


A nemezti buszkeseg azokban tombol ezerrel, akik xart se ertek el az eletben.

2015. márc. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
73%
Megszólalt Lázár Jani ? Ő mondott hasonló baromságot.
2015. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
26%
lezer jani teljesen mast mondott.
2015. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
5%
Szó szerint idézem a köcsögöt.----„Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem”
2015. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%

Jézus Krisztusnak soha egy fillérje nem volt, max. az a ruha, amit hordott.

Ezek szerint lézer jani többet ér nála, csak mert milliárdos?


lázár munka-fogalma: lefelé taposás, oldalra könyöklés, felfelé nyalás.

2015. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
94%

Eppen ezert irtam en teljesen mast. En azt irtam hogy a tapasztalataim szerint azok nagyon buszkek a magyarsagukra, akik semmi egyebet nem ertek el sajat erobol az eletben.


Ha ez szerinted ugyanazt jelenti amit lezerjani mondott, akkor nem tudsz szoveget ertelmezni.

2015. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
74%

Kapitális baromságot írtál kedves kozmopolita..!

A magyarságukra büszke Balczó András,És büszke volt erre Szentgyörgyi Albert,Sinkovits Imre,Wass Albert stb... A végtelenségig lehetne sorolni azokat akik nálad sokkal többet tettek le az asztalra. És akkor még nem emlitettem Széchenyit,Petőfit..Hozzájuk képest egy senki vagy a pénzeddel ,kocsiddal együtt.

2015. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
92%

Ezek az emberek nem pusztan abbol allnak ki hogy folyamatosan azt hangoztatjak hogy mekkora magyarok, milyen marha buszkek arra hogy magyarok, es mennyire lenezik az osszes tobbi nemzetet, valamint nem gondoljak magukrol azt hogy joguk lenne megmondani ki a magyar es ki nem.


Szoval teljesen rossz peldakat hoztal.

2015. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
92%

Egyebkent meg jellemzo modon a fejedben az "elert valamit az eletben" az egyenlo azzal hogy valakinek penze van.


Szamomra nem ezt jelenti, es ha megkerdeznek hogy mire vagyok buszke, a felsorolasomban nem lenne benne semmilyen anyagi termeszetu dolog.


Ahogy mondtam, lezerjani teljesen mast mondott mint en, de meg mindig nem erted.

2015. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!