Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért folyik a csapból is a...

Miért folyik a csapból is a holokauszt?

Figyelt kérdés
Nekünk magyaroknak mi közünk van hozzá egyálltalán?
2015. márc. 28. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim válasza:
16%
Hát csak azért, mert a zsidók mozgatják a szálakat,vezetik az országot!
2015. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
31%

Semmi, csak úgy hatszázezer zsidót tettek fel a "kiránduló vonatra" a magyar királyi csendőrök, szóval ja mi magyarok ártatlanok vagyunk az egészben.


Egyébként én azt nem értem, hogy miért kérdik sokan, hogy miért folyik a csapból is a holokauszt? De tényleg, a holokausztnak van két (egy nemzetközi és egy magyar) emléknapja, meg a legtöbb nagyobb településen van egy emlékmű, amit egyszer évente megkoszorúznak. Azt ennyi, de ehelyett folyton hallgatom ezt a süket dumát, hogy "állandóan a csapból is", ha nem tetszik, nem mégy el, az ünnepségre azt kész!

2015. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 vattacukor elefánt ***** válasza:
88%
Mert főleg olyan helyeket nézel, helyeken vagy, ahol erről beszélnek (vagy tagadják)? Én sehol sem hallok holokausztról ha nem keresem.
2015. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
62%

A Holocaust egy csúnya dolog volt de a zsidók bele vannak azóta is bolondulva már nem normális szinten a dologba

Egyébként az Izraeli módszerek még bolondabbak mint amilyenek azok voltak akik annak idején dolgoztatni akarták és el akarták őket pusztitani

2015. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
88%
3-as: Ja-ja, én rám sem erőlteti senki a holokausztot...
2015. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
41%
Mert valakik nagyon jól megélnek belőle a mai napig :)
2015. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
69%
Semmi közünk hozzá, ez egy adu ászuk , mikor külföld szabályozni akar vagy bele szól a dolgunkba előhúzzák . Óvatosan a nagy önállósággal mert hát vészkorszak is volt és a végén megint begyűjtik a lakosságot származás alapján . A külföldiek vidéken vásárolnak ingatlanokat , a siránkozók se hagyják el az országot . Annyira nem rossz nekik .
2015. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
67%
2-es : ha te úgy érzed felelős vagy akkor vedd magadra , a mi erős és alaptalan szó használat . Yad Vashem intézet a hatszázezret erős túlzásnak tartja Karsai László is . Az elhurcoltak között számtalan névváltoztatás után vissza jött hazánkba vagy kiment Izraelbe .
2015. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
43%

Szokásos jobbikos:D felmegy a kuruc.info-ra elolvassa a napi 5-6 "hogyan nem történt meg a holokauszt és miért hitler és szálasi a legnagyobb ászok" vagy "miért a zsidók tehetnek arról, hogy tegnap esett az eső és nem mehettem kirándulni" témájú cikket, aztán felháborodik, hogy minden a zsidókról szól.

Senki sem mondta, hogy a mai emberek tehetnek róla. Viszont a történelmünkhöz tartozik, ugyanúgy mint bármely más esemény.

2015. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
16%

8-as: Akkor fogalmazzunk úgy, hogy nem mi, hanem a magyar nép a bűnös, de én meg nem fogom letagadni a felelősségünket, a történelem nem csak a szép dolgokból áll, ha te magyarnak érzed magad, akkor vállalnod kell a bűneinkből is egy részt.

Sz.r ügy, de ez van.

Az áldozatok számán meg lehet rugózni, az én szememben az is a holokauszt áldozata, aki túlélte mondjuk a munkaszolgálatot, de elhurcolták árkot ásni. Ahogy egy háborúban sem csak a halott számít veszteségnek, hanem a harcképtelenné vált is. A mai Magyarország területén kb. 250 ezer körül van a második világháborúban megölt zsidók száma, de mindenki nagyvonalúan elfelejti, hogy az adott időszakban Magyarország kb. 170 ezer négyzetkilométer volt, ráadásul olyan zsidók által sűrűn lakott részek, mint Kárpátalja vagy Észak-Erdély is magyar fennhatóság alatt állt, tehát az innen deportáltakat is bele kell számítani a magyar holokauszt áldozatai közé, mert az adott korban az Magyarország része volt, az elhurcoltak pedig magyar állampolgárok.

2015. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!