Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért folyik a csapból is a...

Miért folyik a csapból is a holokauszt?

Figyelt kérdés
Nekünk magyaroknak mi közünk van hozzá egyálltalán?
2015. márc. 28. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
71%
Tehát ha egy az élete nagy részét külföldön eltöltő zsidó származású ember azt mondja, hogy ő nem tartja magát magyarnak, akkor szerinted az összes Magyarországon élő (adott esetben több ideje, mint a te őseid) zsidót is ki kell zárni a nemzetből? Csak én nem látom a logikát?
2015. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
84%

"Tehát nem tartja magát magyarnal.Ezzel engem igazol,hogy a zsidót nem tartom magyarnak,hisz önmagukat sem tartják annak."


Azert az elegge latszik hogy a logikus gondolkodas nem az erosseged.

2015. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
39%

Mint már irtam én elsősorban a cionista zsidókat nem tartom magyarnak és ók maguk sem.tartják annak magukat..Gondolom Herzl Tivadarróól hallottál már

Amugy a zsidóságnak más a nyelve,kulturája,vallása,történelme.Hogy kennének akkor magyarok??Legfeljebb asszimilálódnak

2015. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
6%

"Hogy kennének akkor magyarok??"


Szamodra mi a magyarnak leves kriteriuma?

2015. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 vattacukor elefánt ***** válasza:
24%

Én azt nem értem, egy olyan ember aki naponta sopánkodik, hogy a nemzetét szétszaggatták, hogy tud gyűlölni olyat akinek a nemzetét szintén szétszaggatták és szeretné összegyűjteni fiait?

Úgy beszélnek egyesek a cionizmusról, mintha rák lenne. Olyan nagy baj, hogy a zsidók szeretnének egy helyen élni? Ha már mindenhol máshol utálják őket?

2015. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
75%

"Úgy beszélnek egyesek a cionizmusról, mintha rák lenne."


Nézd meg hány halottat követelt a Közel-Keleten (is) a cionizmus. És még hányan halnak meg a jövőben miatta.


Érdekes kettős mérce, mikor habzó szájú cionisták vannak legjobban felháborodva, ha a magyar ember szeretné az ezeréves határokat visszaállítani.

A cionisták más népek földjét vették el, a magyar pedig csak a sajátját akarja vissza. Különbség.

2015. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
5%
34-es ..Jó kérdés ! még Illyés Gyula is tanulmányt írt arról,hogy ki a magyar.Ne várd,hogy én itt írjak bármit is erről.. De magyar az akinek fáj Trianon.Ez csak egy ismérv. Mondom ez csak egy a sok közül..
2015. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
79%
Vattacukor !! Ki mondta ,hogy gyűlölöm a zsidót ??? Én azt mondtam,hogy a cionista zsidót nem tartom magyarnak ,a többit pedig asszimilálódott zsidónak neveztem. Talán jogomban áll megírni a véleményem annélkül,hogy ne nácizzanak kórusban
2015. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 vattacukor elefánt ***** válasza:
Én sem náciztam :) csak a tapasztalataimat írtam le. De ahogy látom már magyarnak sem nevezhetem magam, mert nem fáj, hogy ük-ük apám száz éve elveszített egy háborút, és nem akarok gyűlölni 36 nemzetet azért, mert nem engedik hogy kb 8 kisebbséget csatoljanak Magyarországhoz, azért hogy néhányan verjék a mellüket hogy milyen vagányak voltuk pár száz éve. Ahelyett hogy sírnának a múlton a jövőt kellene építeni.
2015. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
14%

"Ahelyett hogy sírnának a múlton a jövőt kellene építeni."


Én is ezt szoktam mondani a zsidóknak, mikor az év 365 napján 0-24 óráig ájvékolnak a holokauszton.

70 éve volt, kész vége, lezárt történet.

Mi se sírunk a tatárjáráson és nem követelünk kárpótlást a törököktől a 150 éves megszállásért.

2015. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!