Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért NEM szavazol a Jobbikra?

Miért NEM szavazol a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Értelmes indoklást kérek, köszönöm!
2010. febr. 12. 16:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
90%

Be kell állni egy egységbe, és KITARTÁSSAL közösségi MUNKÁT végezni. Egy vezető alatt végzett munkában, és a kitartásban van a jövő, nem a szavazgatásban!"


Feltételezem, te a pol pot féle rezsimről készült dokumentumfilmekre vered. Pl weblapot hogyan programozol közösségi munkában? Vagy a regényeket majd 5-6 ember fogja írni, egy brigádvezető alatt, és lesz napi kvóta? Vagy ezek fölöslegesek a hungarista rémállamban?

2010. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

A jobbik programja jó, bár nem szeretnék katona, de ha nekik ettől jobb érzésük lesz, hogy sorozhatnak, akkor rántsanak rá erre is.

Vannak a jobbikban jó dolgok, ilyen a cigánybűnözés visszaszorítása. Ha a bűnözést szorítanák vissza, az lenne a megoldás, a felsőbb rétegek azért többet visznek, mint a cigányok... Ha a jobbik bekerül a parlamentbe, és valószínű, hogy bekerül, akkor mi lesz a politikusok pénzével? Lejjebb nem fog menni. A jobbik nem fog maga ellen dolgozni, mert a fejeseknek a pénzét nem fogják lejjebb vinni, ki kaparná ki a saját szemét???


A másik az EU. Ha kilépnénk, akkor mit csinálnánk egyedül???

Keresnénk más, gazdag országokat, itt van rögtön Ukrajna, akikkel megelőzhetnénk Németországot, és mezőgazdasági és ipari nagyhatalmak lehetnénk... Vagy akár a gazdag Szerbia, de Moldova-Magyarország sem lenne egy utolsó párosítás...

Minden gazdag ország az EU-ban van, nem is ok nélkül.


Nézzétek meg a hatalmas USA-t. Mitől lett ilyen kib@szott gazdag??? Hogyan tudta átvenni a világ irányítását Európától???

Összefogtak a kis államok Nagy-Britannia ellen, akik az egész földeet uralták egymagukban, a Franciáknak sok közük nem volt még akkor sem...

Ez a sok kis állam pedig egyesült, mint a névben is benne van: Amerikai EGYESÜLT Államok...

Európa egy sz@rfészek az USA-hoz és Ázsiához képest is. Nem kellett 100 év, és Amerika megelőzött...

Mindezt hogyan, ha Európa és az USA területe nagyjából ugyanakkora???

Hát úgy, hogy a nemzetállamok kora végleg leáldozott... Szép volt, jó volt, de elég volt...

Ha Európából létrejönne egy egybefüggő ország, és a kis országok egybeolvadnának, akkor elkezdhetnénk versenybe szállni az USA-val.

Nagy-Britannia, Franciaország, Németország viszonylag jó pozícióban van, de nagyjából Afrika lesz, amivel vetélkedhetnek gazdaságilag, ha ez az Európa így marad.


Azzal, hogy én vagyok a francia, te csak magyar, illetve hogy én vagyok a magyar, te csak szerb kutya, ezzel nem fogunk előlrébb jutni, olyanokká válunk, mint Afrika...

Ha most jöttök azzal, hogy antimagyar vagyok, akkor ti nem vagytok normálisak...

Ha egy nagy Európa létrejönne, a határai pedig a természetes határok lennének, akkor ugyanúgy megmaradhatunk magyaroknak. Az USA-ban is vannak államok, különböző hagyományokkal, történettel. Ezt Európában is meg lehet valósítani, és ha létrejönne egy olyan kifejezés, hogy európai, ami egybefoglalná a magyart a románnak, akkor elkezdhetünk fejlődni.

Sok kis állam nem fog megegyezni egy nagy nélkül, és itt kellene megjönnie az EU-nak a szerepe, és meg is jött már a gondolat. De amíg ennyire csökönyösek vagyunk, hogy nem akarunk régiókat létrehozni, és megszüntetni a megyéket, addig nincs nagy jövőnk.

Megye. Miért jó? Mert nincs földrajzi határuk, és történelmi. De jó. Az alföldiek semmilyen pénzt nem kapnak, mert Budapest annyira gazdag, hogy nem kell sok pénzt kapni nekik. Ez a baj. Budapest Budapest, de az alföldön szegények vannak. De nekünk kellenek megyék, a régiókat meg úgy határozzuk meg, hogy 3 megye 1 régió...

Ez annyit ér, hogy egy régión belül a megyéket uszítjuk egymás ellen...


És addig senki ne magyarozzon, aki a felvidékieket tótnak hívja, vagy a vajdaságiakat szerb kutyának hívja, vagy az Erdályieket le románozza... Gondolkozzatok egy kicsit.



Magyarország helyzete pedig csak romlani fog, ahogy minden

Európai országé...

Az ideológia nem fogja megmenteni a magyarokat, főleg nem a szélsőség. A szélsőjobbosok érdekes módon nem égezték túl vdáman életüket.

Hitler öngyilkos lett, és tönkretette Németországot.

Mussolinit kinyírták a partizánok, és Milánóban felakasztottak a lábánál, úgyhogy minden ember ráköphetett, ha akart.

Ez a sorsa a szélsőségeknek, amíg kitartanak a nácizmus elemeinél. És nem vagyok se zsidó, se cigány, én egy egyszerű magyar vagyok, csak és nem megyek a Vasgárdával (már ha szabad ilyen kifejezést tennem, ha ezt Antonescu hallaná!)

Amúgy ki kellene már venni a jobbikosok s€ggéből azt a zabszemet!

2010. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nem szavazok rájuk mert:


- Ateista vagyok, a keresztény elveket ne akarja rám kényszeríteni senki.

- Sorkatonaság eltörlése az egyik legörömtelibb esemény volt a magyar politikában az elmúlt 20 évben.

- "Aki nincs velünk, az ellenünk!" elv. Ilyen elv volt már egyszer itthon és nagyon nem volt jó.

- Trianon visszaállítása. Aha háború az összes szomszédos állammal olyan területekért, aminek egy tekintélyes részén NEM a magyar etnikum van többségben. Valóban értelmes cél...

. Nem nemzetállamban kéne gondolkodni, mert életképtelenek vagyunk egyedül az a nagy büdös helyzet. Inkább békülni kéne a szomszédos országokkal az uszítás helyett.

- Magyar Gárda.

- Akiknek a hozzászólásait itt látom és akiket ismerek személyesen jobbikosok ugyanarról a totális intoleranciáról, különböző vélemények elutasításáról tanúskodnak. Ebből köszönöm, de nem kérek.

2010. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!