Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért NEM szavazol a Jobbikra?

Miért NEM szavazol a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Értelmes indoklást kérek, köszönöm!
2010. febr. 12. 16:01
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
75%
43%-os:díjazom egyébként,hogy nem akarsz gyereket,legalább nem fog kárpótlásért ajvékolni.Mást nem tudtok.
2010. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
74%
Pesti értelmiség??? LOOOOOLLLL. :DD
2010. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
48%
Miért, ha azt írná, hogy holland bio tejet iszik 300-al drágábban, akkor nem oltanátok?
2010. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem egyezik az értékrendünk és a világszemléletünk, mert gusztustalanul és agresszíven politizálnak, és mert a szavazótáboruk túlnyomó része ordenáré nagy tahó.
2010. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Kedves 19:54-es!

Ha az ország megmentéséhez hungarista vagy náci ideológia kell, akkor részemről... jöjjön az! Itt nem az a lényeg, hogy milyen néven fut a dolog... hanem az, hogy Magyarország még 4-5 év múlva is Magyarország legyen, lehetőleg ne ebben a minőségében, mint most...

2010. febr. 12. 21:44
 36/43 anonim ***** válasza:

16:27-es, akkor hadd másoljam be én is:


Nem értem miért kell leégetned a pesti értelmiséget! Ilyen undorító, szélsőségesen liberális, tudatlan, kozmopolita észjátszást már régen olvastam.


Van amiben teljesen igazad van, de összességében hihetetlenül el vagy varázsolva. Egyszerűen nem köztünk élsz. És nem az a baj hogy kozmopolita vagy, vagy hogy szabadgondolkodású...


Amit leírtál, annak jó részéről három betű jutott eszembe: SzDSz. Nem tudom...mérhető még? Mindenesetre neked mindenképpen rájuk kellene voksolni:) Kb. ennyit arról, mennyire képviseled a pesti értelmiség véleményét.

2010. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:

"Mert nem egyezik az értékrendünk és a világszemléletünk, mert gusztustalanul és agresszíven politizálnak, és mert a szavazótáboruk túlnyomó része ordenáré nagy tahó."

Vegyük sorba:

-Nem nemzetben gondolkodsz. Ez a te saját problémád, hogy egy gyökértelen multikulti libsi vagy.

-Szerintem a te pártjaid kampányolnak agresszívan és gusztustalanul. Az LMP lenéz mindenkit és úgy tesz, mintha ő szarta volna a spanyol viaszt. A szadesz meg bárkivel összefeküdne, hogy belülről láthassa még a Parlamentet.

-Jó neked, hogy személyesen ismered a szavazótáboruk túlnyomó részét. Én pont az ellenkezőjét látom.

2010. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
2010. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
58%

19:51 vagyok!


Ismét bizonyított a Jobbik :))))))))))


Gratulálok! Ezen már csak röhögni lehet...


Sok sikert a továbbiakban!

2010. febr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
75%

Már egy másik helyen is leírtam, hogy az "aki, nincs velünk, az ellenünk van!" alapállásuk miatt.

Ezen az oldalon is előfordult már, hogy egyszerűen csak megfogalmaztam a fenntartásaimat a programjukkal és terveikkel kapcsolatban normális hangnemben és nem a fenntartásaim értelmes cáfolatát kaptam meg, hanem lezsidóztak és idegen szívűztek és felszólítottak, hogy takarodjak Jeruzsálembe.

Mivel nem vagyok zsidó ezért nem szívesen élnék egy zsidó vallási alapon szerveződött országban.

De nem szívesen élnék egy olyanban sem, ahol egy olyan párt ideológiai alapján szerveződik a társadalom, ahol az a párt és követői önmagukat a végső és kritizálhatatlan igazság letéteményeseinek tartják és úgy gondolják, hogy ők az össznépi szebb jövő letéteményesei.

Én is szeretnék szebb jövőt, mint mindenki. Ezért vagyok ember. De ezt nem bűnbakképzéssel és a más véleményen levők meg nem hallgatásával, figyelembe nem vételével képzelem el.

Tízmillió emberről beszélünk, rengeteg társadalmi csoporttal és véleménnyel. Mindenki hazaáruló és idegen szívű aki más véleményen van?

A más vélemény esetleg nem lehet igaz is? De ha nem igaz, akkor nem tényekkel kéne értelmesen cáfolni a pocskondiázás helyett?

Morvai Krisztina azt mondta, hogy vannak magunk fajták és maguk fajták. Én egyik se vagyok. Mindkét "fajtában" látom a hibát és az esetleges szándékokat.

Tételezzük fel csak elméleti szinten, hogy Morvai állításában van valami. És még azt is, hogy az általa "maguk fajtának" nevezett egyének és csoportok követnek el olyan dolgokat, amik ártalmasak a magyarságnak.

Ám attól a Jobbik még nem lesz automatikusan jó, hogy küzd valami nem jó ellen!!!

A követőik pedig benyalják a "mi a gonosz ellen küzdünk, tehát aki nem ért egyet minden szavunkkal és tettünkkel, az szintén gonosz, tehát le vele!" alapállást és a magukévá teszik.

Egy ilyen alapállás már volt a történelemben, sőt több is. Lásd fasizmus és kommunizmus. Mindegyik ellenségképekkel operált, - zsidók illetve kapitalisták és belső ellenség - és folyamatossá tette a harcot és a forradalmat. Lásd a penetráns forradalom kommunista elméletét. Az ilyen a világot, országot, népet "megváltó" ideológiák nem tudtak egy percig sem létezni ellenségkép és az "ellenségek" - lásd, "maguk fajták", idegen szívűek - nélkül és az ellenük fanatizálható követők nélkül.

Még hatalmon sincsenek, de a követőik már gyűlölik a másként gondolkodókat! Ha hatalmat kapnának, akkor mit tennének a "maguk fajtákkal"?

És én is "maguk fajta" ellenség lennék, csak mert nem osztom a nézeteiket államról, nemzetről és gazdaságról?

Ha igen, akkor mehetnék "átnevelő" táborba, mint Észak-Koreában, vagy lapíthatnék, mint a fél ország Rákosiék alatt?

És még tételezzünk fel egy remélem soha be nem következő helyzetet. Azt, hogy egyszer a Jobbik mondjuk nyer 50%-al egy választást. Még az is azt jelenti, hogy 50% nem őket akarta!

Az összes mocsok nem rájuk szavazó idegen szívű akkor húzzon el Izraelbe?

2010. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!