Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek azok a kuruc. Info...

Melyek azok a kuruc. Info cikkek, amelyek miatt egyesek hiteltelennek tartják az oldalt?

Figyelt kérdés

Amennyiben lehetséges, megkérném a válaszolókat arra, hogy ne kezdjenek el mellébeszélni és általánosságokat mondani. Sokszor mondják egyesek, hogy a kuruc.info minden cikke hazugság, meg hogy ott csak hazugságok és kitalációk vannak.


A kérdés azokhoz szól, akik egyáltalán valamire alapozzák is a véleményüket; tőlük szeretném kérdezni, hogy mi az a cikkek tömkelege, amelyek alapján arra jutottak, hogy a portál hazudik.


2015. febr. 9. 18:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%
Nincs ilyen cikk.
2015. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%

Én nem mondtam, hogy a legmegfelelőbb módja volt, de

1. Mivel semmilyen más reakció nem érkezett évek óta a kialakult helyzet megoldása érdekében így a baloldalnak nem kellene csodálkozni.

Legalábbis a romákat megértik, hogy miért olyanok, amilyenek, hiszen a környezet meg a bla bla bla.

De az egyszerű parasztot miért nem, akit többször is került már önhibáján kívül konfliktusba velük?

2.Nem rasszistázni kell, mert azzal nem vagyunk előre, ki kell dolgozni egy olyan vállalható, európai, működőképes programot, stratégiát, ami előreláthatólag megoldást nyújt.

Megtörtént ez a baloldalon?

Nem történt meg, pedig ez lett volna egy igazi fricska a jobbereknek, hogy megmutatják, hogy így is lehet.

Pillanatok alatt fel lehetne itt számolni az ilyen szélsőséges törekvéseket.

3.Aztán ne felejtsük el, hogy a magát liberális, felvilágosultnak valló egyének valójában eléggé elfogultak.

Itt a baloldali szupersztár:Mohácsi Viktória.

Cozma halálakor mi volt a reakció?

"Biztos cigányzott"

Hogy mondhat ilyet egy olyan személy, aki szerint ma hatalmas probléma, hogy az emberek előítéletesek?

Az év vicce mikor ezen az oldalon látom, hogy "mert a magyarok rasszisták".

WTF?

És ezek az idióták komolyan elhiszik, hogy ők a jövő meg a demokrácia lovasai....

Persze mikor ilyen apróságokra felhívod a figyelmüket akkor náci vagy.

No comment.

2015. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Arról miért nem olvasni soha a kuruc.infón, hogy a MusicFM-en már elég sokszor segítettek elesett embereken?! Jah, hogy a jó hír az a kurucnak nem hír?...
2015. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, mert más már leírta, így szarnak rá.

Tény, hogy szeretik előtérbe helyezni ezeket a híreket, de mondom, ez máshol is megvan.

2015. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

4:

Köszi az egyetlen olyan választ, ami a kérdésre válaszolt. Mindazonáltal megemlítendő, hogy a linkelt cikk nem egy kuruc.info által írott cikk, hanem csupán egy olvasói levél, azaz egy olvasó írt valamit, amit beküldött, és a kuruc.info pedig leközölte az olvasói levelek szekcióban.

Nem tudom, hogy az általad szétdarabolt és megcáfolt cikk is olvasói levél volt-e?


A kuruc.infonak valóban eléggé kifogásolható a stílusa, és valóban szinte csak a cigánybűnözésről, a zsidók által elkövetett dolgokról és az egyoldalú politikai hírekről szól, de én szeretem hogy van, hiszen az első 2 dologról sehol sem olvashatunk polkorrektség és cenzúra nélkül. A kuruc.info egy olyan oldal, ami egy nagyon nagy tömeget reprezentál a polkorrektség és egyoldalú tájékozottság kétkarú mérlegén. Teljesen más oldalról írja le a történéseket.

2015. febr. 9. 21:49
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

"A kuruc.infonak valóban eléggé kifogásolható a stílusa, és valóban szinte csak a cigánybűnözésről, a zsidók által elkövetett dolgokról és az egyoldalú politikai hírekről szól, de én szeretem hogy van, hiszen az első 2 dologról sehol sem olvashatunk polkorrektség és cenzúra nélkül."


Azért érzed ennek a pár sornak az ellentmondásosságát?


Inkább azt mondanám hogy a politikai korrektséget mellőzve egyfajta táplálék azoknak akiknek táplálék kell ahhoz hogy a gyűlöletüket ne hagyják csillapodni. Minél többet olvasod annál inkább igényed lesz rá hogy a fals világképet alátámassza valami. Igazából nem kell hozzá sok ész hogy az ember távolmaradjon az ilyen káros dolgoktól. Jól mutatja hogy szinte csak fiatalok (és a mérhetetlenül buta felnőttek) vevők ezekre a dolgokra. De van egy jó hírem is. 99% kinövi idővel.

2015. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16:

Remélem nem haragszol, ha nem megyek bele veled a sértegetési párbajba, kissé komolytalannak hat ez így interneten keresztül, ráadásul ismeretlenül. Azért ennél én többre tartom magamat, de hát persze ez nem mindenkivel van így, ezért csak jelzem, hogy nálam zárt kapukat döngetsz, találj más helyet.

Az meg, hogy a kuruc.info olvasói milyen műveltek, azt nem fogod sem te, sem én eldönteni.

De gondolom ha már ennyire komoly hozzászólást eresztettél itt el, akkor útközben gyorsan egy felmérést is készítettél az olvasók táborában.

Az, hogy van sok hasonló stílusú kommentár a cikkek alatt, abból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, mivel nem sok ember kommentál, általában mindig az a pár 10 ember. Ennél azért az olvasótábora viszont összehasonlíthatatlanul népesebb.

2015. febr. 9. 22:33
 18/22 anonim ***** válasza:

"Azért érzed ennek a pár sornak az ellentmondásosságát?"


Mi ebben az ellentmondás?

2015. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%

"Remélem nem haragszol, ha nem megyek bele veled a sértegetési párbajba"


Nem hát, sőt!:) Mivel nem sértésnek szántam, hanem megállapításnak. Lehetek egy 20-sal idősebb nálad, és annyi ilyet láttam már, és amikor azt mondtam, kinövöd, a beléd vetett bizalmam érzed. Ez inkább bók, mint sértés.

2015. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

És pontosan mi is az, amit szerinted az emberek kinőnek? Abból nőnek ki szerinted, hogy nem csak az indexen olvasnak híreket? Hogy más nézőpontból is meghallgatják a véleményeket, hogy valósabb képet kapjanak az adott dologról? Vagy abból nőnek ki esetleg, hogy utánanézzenek egy bűncselekménynek azért, hogy beigazolódjon a gyanú az elkövető származását iletően?

Úgy beszélsz, mintha már generációk nöttek volna fel a kezed alatt, akik folyton beszámoltak neked a tájékozódási, hírolvasgató szokásaikról; a kuruc.info 9 éve létezik.


Valamint érdeklődtél, hogy nem találom-e ellentmondásosnak az idézett szövegrészletemet. A válaszom nem.

2015. febr. 9. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!