Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a kuruc. Info-ról?

Mit gondoltok a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt én még a Jobbik támogatója voltam, sok dolog tetszett amit mondtak, és még ma is sok mindennel egyetértek. Ha valakire szavazni kéne, őket választanám.


Viszont a kurucot egy marha nagy baromságnak tartom. Idióta összeesküvés elméletek halmaza az egész, miszerint mindenki ellenük van, a cionlibsibolsi csőcselék el akarja pusztítani őket, az "Igazság Prófétáit". Még van is abban valami, hogy a liberális és baloldali emberek nem szeretik őket (hozzáteszem, az utóbbi években egyre inkább baloldali lettem, de nem az Összefosás szavazója), de tekintve, hogy ők is kiakarnak irtani mindenkit aki nem elég magyar szerintük, nem tudom min csodálkoznak. Én senkinek se kérdőjelezném meg a magyarságát, attól függetlenül, hogy egyetértek-e vele vagy sem. Persze az nem baj, hogy ők a volt komcsi KGB-s Putyin és haverjai seggét nyalják.


Ami pedig a kérdés megírására késztetett: A kuruc-on most hívták fel a figyelmet, hogy a "egyedüli nemzeti érzelműek" jelentsék fel az internet adó elleni facebook oldalt, mert ha a kuruc-ot és társait letiltották, akkor a "külföldi cionistáknak" is mennie kell. Ettől nagyobb hülyeséget rég hallottam.


2014. dec. 24. 11:18
1 2 3
 1/21 acelsziv ***** válasza:
76%
Ez egész egy röhejes tákolmány. Mindig kiröhögöm azokat akik onnan idézgetnek és linkelgetnek. Agyament népség.
2014. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy az oldal rettenetesen torzit. Szoktak itt az oldalon irni, hogy "de mutass olyan hirt, ami nem igaz". A problema, hogy minden hir igaz forrasokon alapul, csak eppen eltorzitjak es olyan koritesben talaljak, hogy minden a "mocskoscionistak" bune legyen. Ha pl egy hir szerint egy zsido embert lecsuknak valamilyen bunert, akkor rogton ugy allitjak be, mint bizonyitekot a zsido gonoszsagra.

Ha meg valahol az altaluk utalt csoportokkal valami tragedia tortenik, ott oromkodnek, meg akkor is, ha gyerekek vagy mas artatlanok haltak meg.

2014. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Olvasd az alfahírt, az a Jobbik hivatalos portálja.
2014. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Mintha a baloldali hírportálok nem ilyenek lennének 2-es...
2014. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Gondolkodó ember nem ad ilyen oldalakra. Undorító ami a komment szekcióban ott megy, gyűlölködés, zsidózás libsizéssel felváltva miközben putyin apánk seggét nyalják mérföldes nyelvekkel. Szörnyű.
2014. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Nagy magyarnak tartják magukat, de kérdés az, hogy tettek-e bármit is Magyarországért?


Az a legalja, hogy a(z) - általuk "usabérenc"-eknek nevezett - tüntetők facebook szerveződését próbálják megakadályozni. Gondolom sokat segít az itteni helyzeten, hogy a fotel mögül szólogatnak be mindenkinek, de kimozdulni, az utcán véleményt nyílvánítani lusták.


Bár én se kedvelem túlságosan se a zsidókat, se az USA politikáját, azért a kurucinfó aljas gyűlöletkeltését teljesen elítélem.

2014. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Akkor most mutatok egy oldalt, ami nálam is kiba szarintotta a biztosítékot.


[link]


Jelentettem és a Facebookot nem zavarja.


Akkor azt nem értem, hogy mi alapján szűrik az oldalakat, mert ha ez nem sértő, akkor nem tudom, hogy mi az... Gondolom ha zsidókkal csináltam volna ilyent, már a TEK bevitt volna a böribe.


Nem vagyok ennyire szélsőséges, de ez most nagyon felháborított. Meg az is, hogy ennyire leszarják.

2014. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12.20: mikor jelentetted? Nyilvan a facebooknak is ido kell, hogy lepjenek. En is jelentettem, ha tobben jelentik, hamarabb lesz foganatja talan. Mondjuk szerintem vihar a biliben a kemeny 500 lajkolojaval... Masodik voltam.
2014. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9: Ma már többször is jelentettem és visszajeleztek, hogy nem ütközik a működési irányelvükbe a nyílt rasszizmus. Nem törölték.
2014. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Normális ember, aki kicsit is ad arra, hogy tájékozódjon, nem ad ilyen szennyoldalakra.

Rettenetesen eltorzítanak minden hírt a saját szájízük szerint, a komment részleg színvonalánál pedig nincs lejjebb, ezt gondolom nem kell részletezni. Nevetséges, ahogyan elítélték az internetadó elleni tüntetést, persze ők könnyen beszélnek, hisz amcsi szerveren van az oldal, ráadásul a szerkesztők is az általuk úgy gyűlölt USA-ban él. Ezt a bort iszik, vizet prédikál stílust mindenki utálja, és ennél gusztustalanabb nincs.


A kurucinfot gondolom azért tiltották le, mert senkinek semmi szüksége a gyűlölködő agyhalottakra, amikor végre pár százezer ember képes összefogni, és tüntetni a kormány ellen. Fotelből könnyű osztani az észt, és gyűlölködni, de a kurucinfosoktól még 1 tüntetést nem látott senki, az utcára sem mentek ki elmondani a véleményüket. Erről ennyit. És most nyugodtan lepontozhatnak a kurucinfós fotel-conquiztador-ok.

2014. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!