Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak még itt olyan nyugatell...

Vannak még itt olyan nyugatellenes fiatalok, akik a Rendszerváltás után születtek, mégis mindigis jobban tetszett nekik a Szovjet-Keleti kultúra, mint a Nyugati? Ti mit gondoltok Putyinról, tisztelitek? Szeretnétek a jövőben Oroszországban élni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Itt akarok élni, és nem a szovjet-keleti, hanem a keleti kultúra áll hozzám közelebb, igaz, nem lehet különválasztani a kettőt. Putyin szimpatikus, karizmatikus, eléri amit akar és tudja azt is, hogyan tegye. Szerintem előrébb tartanánk, ha nekünk is egy hasonló vezetőnk lenne. Nem érdekelnek ideológiák és az ehhez köthető álszentkedés, ami napjainkban a "fejlett" nyugatot jellemzi, rendet akarok, olyan országot, ahol mindenki tudja, hol a helye. 20/F
2014. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Nyugaton van jó lét,ott lehet megélni,ott dübörög a gazdaság.

A keletben nem látok potenciált arra hogy a közeljövőben ez megvalósuljon,az orosz gazdaságban főleg nem,megtöri a nyugat amikor csak akarja.

17/f

2014. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Belorusz még mindig jobb mint Oroszország, az utóbb sokkal putribb.
2014. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom hol élsz, úgy néz ki Paks2-nek ma csengettek, annyira meggyengült a rubel. A ruszkik csődbe mennek :D.
2014. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Egy kicsit pontosíts a kérdésen.

Ez a nyugat már nem az amelyik 30évvel ezelőtt volt ahogy Oroszország sem.

40éve egyértelműen nyugati minta működött jobban de ma már nagyon kiegyenlített lett a helyzet.

Kicsit fordított is a helyzet mert most a nyugat próbál hódítani az ideológiával(uniós táblák lenin szobrok helyett) és Oroszország aki gazdasági eszközökkel teszi ezt.

A jövőben is Magyarországon szeretnék élni ha tehetem.

2014. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

"Szeretnétek a jövőben Oroszországban élni?"


Én már régóta hangoztatom, hogy el kéne mennetek az orosz jólétbe, ha arra vágytok. Lazítani kéne a kijutási feltételeken és mehettek.

2014. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Paks2-nek ma csengettek, annyira meggyengült a rubel. A ruszkik csődbe mennek"


Az nem számít, túl materialista szemmel látod a világot. Kelethez tartozva boldogabb életünk lehetne, a boldogság pedig nem a pénzből jön.

2014. dec. 16. 20:29
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor add nekem a fizetésedet, ha neked nem kell a pénz.
2014. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Küldöm a számlaszámom, ha szerinted a pénz nem boldogít :D

Szerintem jobb sírni egy Merciben, mint egy bringán...

2014. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na, jöhet a mani, ha gondolod.

Szerintem neked még annyi pénz sem kell, amiből kenyeret tudsz venni, mert a táplálkozás is olyan mocsok materialista dolog, meg amúgy is, te majd csapolod a spirituális, éteri energiákat, hiszen annál laktatóbb nincs is.

2014. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!