Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a kuruc. Info-ról?

Mit gondoltok a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt én még a Jobbik támogatója voltam, sok dolog tetszett amit mondtak, és még ma is sok mindennel egyetértek. Ha valakire szavazni kéne, őket választanám.


Viszont a kurucot egy marha nagy baromságnak tartom. Idióta összeesküvés elméletek halmaza az egész, miszerint mindenki ellenük van, a cionlibsibolsi csőcselék el akarja pusztítani őket, az "Igazság Prófétáit". Még van is abban valami, hogy a liberális és baloldali emberek nem szeretik őket (hozzáteszem, az utóbbi években egyre inkább baloldali lettem, de nem az Összefosás szavazója), de tekintve, hogy ők is kiakarnak irtani mindenkit aki nem elég magyar szerintük, nem tudom min csodálkoznak. Én senkinek se kérdőjelezném meg a magyarságát, attól függetlenül, hogy egyetértek-e vele vagy sem. Persze az nem baj, hogy ők a volt komcsi KGB-s Putyin és haverjai seggét nyalják.


Ami pedig a kérdés megírására késztetett: A kuruc-on most hívták fel a figyelmet, hogy a "egyedüli nemzeti érzelműek" jelentsék fel az internet adó elleni facebook oldalt, mert ha a kuruc-ot és társait letiltották, akkor a "külföldi cionistáknak" is mennie kell. Ettől nagyobb hülyeséget rég hallottam.


2014. dec. 24. 11:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

11: A probléma csak az, hogy az internet és a Facebook is tele van gyűlölködő agyhalottakkal. Mégis csak "bizonyos" dolgok zavarják a cenzorok szemét... Nem nagyon szoktam a kuckurucot olvasni, de az mélységesen felháborít, hogy nincs egyenlőség ebben.


Ha valamit törölni akarnak, akkor töröljenek mindent, ami hasonló. Vagy hagyjanak mindent békében.

2014. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

12-es

A kurucinfót is be akarták szüntetni már régen, de nem lehet, mert nem magyar szerveren van.

2014. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Akkor azt nem értem, hogy mi alapján szűrik az oldalakat, mert ha ez nem sértő, akkor nem tudom, hogy mi az..."


Az nem idegesíti a liberátorokat mert nem a kedvenceiket érinti "csak a magyarokat".

Én különben rühellem a pofakönyvet mint a rakás ...., de nem csak ez miatt.

2014. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13: Az lehet, de ez konkrétan a saját szerverükön fut és elég lenne egy kattintás. A Kuckuruc ügyében meg elmentek olyan messzire, ameddig csak tudtak; tudom hogy nem egy súlycsoport, de akkor is bas sza a csőrömet.
2014. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hat sztem lehet, h tenyleg nem utkozik a facebook szabalyzataba, tekintve azt, h a facebook egy amerikai oldal, amerikaban meg torvenyileg a ku-klux klan, vagy nyilt white power, hitler meg naciimadas, horogkereszt, meg minden ilyen sz-r legalis. Nem ugy mint nalunk, torvenybe nem utkozo dolog ott, ha vki SS egyenruhaban, horogkeresztes zaszlot lobogtatva vonul fel.


A kurucinfo meg teljesen nevetseges sztem, tobbek kozott az a baj, h abszolut nem hiteles, mert nem egy adott allaspontot kepvisel, es kovet, hanem egyszer ez, egyszer az, egyszer oke az iszlam, 2 nap mulva meg, nyugateuropai szelsosegesek mintajara, tamadjak....az volt meg vicces,amikor a KURUCinfo Jorg Haidert gyaszolta, aki tobbek kozott magyarellenes is volt, meg meleg is...tehat teljesen hiteltelen, a lenyeg az, h lehessen gyulolkodni, uszitani, stilisztikailag is eleg szegenyes az oldal, de nem is csoda, tekintve az oldal keszitoit(gondolom) meg foleg a kozonseget tekintve, ugyanis annak pont ez a szinvonal a megfelelo....a hozzaszolasok mindent elarulnak, a torzskozonseguk 99%-a kozonseges, viszonylag primitiv, frusztralt...helyesiras sokszor problemas, kocsmai stilus, valasztekos beszed, szokincs, argumentacios keszseg, targyilagossag: erosen korlatolt. Tipikusan olyan embereknek valo, akiknek arra van szukseguk, h azert, mert az eletuk bizonyos pontokban sz-r, szukseguk van arra, h levezessek a feszultseget nem tul komplikalt modon, mert ahhoz, h realisan atlassak a helyzetuket, ahhoz tul egyszeruek.

2014. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdezõ!


Bizonyosan jólnevelt úriember vagy. Akkor meg hogy kérdezhetsz ilyen csúnyát?

2014. dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A választások óta nagyon elzüllött, most már tényleg csak a cigányozásról szól. A Jobbik iránti szimpátiám nem csökkent, de a kuruc.info óriásit zuhant a szememben az elmúlt pár hónapban. Lehet, hogy konfliktus van köztük, ezért távolodnak annyira.
2014. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jobbikos kézben levő oldal, jobbikos olvasókkal és kommentelőkkel. A kommentelők színvonala mutatja a párt színvonalát is - tisztelet a kivételnek természetesen, hiszen a jobbik a demagóg dumáival meg tudott nyerni normális embereket is magának. Lehet lehurrogni, de ez az igazság. Elmész egy jobbikos rendezvényre, mindenhol zsidóznak, cigányoznak. Nagy magyarnak állítják be magukat, de nehezen fogják fel, hogy nem attól lesznek magyarok hogy a zsidókat ócsárolják. Attól, hogy a jobbiknak vannak nem rasszista szavazói is, attól a párt vezetése még nyíltan rasszista, zsidó és cigányellenes, csak meg kell nézni az elmúlt év nyilatkozatait.. Ki kellene őket tiltani a parlamentből..
2014. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tegnap én is jelentettem ezt az oldalt először azt küldték, hogy nem távolítják el, de pár perce írták, hogy eltávolíttották:D
2014. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tenyleg toroltek, en is kaptam uzenetet.
2014. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!