Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a kuruc. Info-ról?

Mit gondoltok a kuruc. Info-ról?

Figyelt kérdés

Néhány évvel ezelőtt én még a Jobbik támogatója voltam, sok dolog tetszett amit mondtak, és még ma is sok mindennel egyetértek. Ha valakire szavazni kéne, őket választanám.


Viszont a kurucot egy marha nagy baromságnak tartom. Idióta összeesküvés elméletek halmaza az egész, miszerint mindenki ellenük van, a cionlibsibolsi csőcselék el akarja pusztítani őket, az "Igazság Prófétáit". Még van is abban valami, hogy a liberális és baloldali emberek nem szeretik őket (hozzáteszem, az utóbbi években egyre inkább baloldali lettem, de nem az Összefosás szavazója), de tekintve, hogy ők is kiakarnak irtani mindenkit aki nem elég magyar szerintük, nem tudom min csodálkoznak. Én senkinek se kérdőjelezném meg a magyarságát, attól függetlenül, hogy egyetértek-e vele vagy sem. Persze az nem baj, hogy ők a volt komcsi KGB-s Putyin és haverjai seggét nyalják.


Ami pedig a kérdés megírására késztetett: A kuruc-on most hívták fel a figyelmet, hogy a "egyedüli nemzeti érzelműek" jelentsék fel az internet adó elleni facebook oldalt, mert ha a kuruc-ot és társait letiltották, akkor a "külföldi cionistáknak" is mennie kell. Ettől nagyobb hülyeséget rég hallottam.


2014. dec. 24. 11:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem olvas ilyen kurucinfos-okat az biztos.
2014. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!