Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek azok a kuruc. Info...

Melyek azok a kuruc. Info cikkek, amelyek miatt egyesek hiteltelennek tartják az oldalt?

Figyelt kérdés

Amennyiben lehetséges, megkérném a válaszolókat arra, hogy ne kezdjenek el mellébeszélni és általánosságokat mondani. Sokszor mondják egyesek, hogy a kuruc.info minden cikke hazugság, meg hogy ott csak hazugságok és kitalációk vannak.


A kérdés azokhoz szól, akik egyáltalán valamire alapozzák is a véleményüket; tőlük szeretném kérdezni, hogy mi az a cikkek tömkelege, amelyek alapján arra jutottak, hogy a portál hazudik.


2015. febr. 9. 18:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg szeretném megkérni a válaszolókat, hogy csak a kérdésre válaszoljanak. A kérdés pedig az, hogy melyek ezek a cikkek.
2015. febr. 9. 18:28
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem egy egy cikkel van baj, hanem a totál egyoldalú megvilágítással. Elképzelhető hogy minden egyes cikk igaz, de akkor is csak a zsidókról és a cigányokról, azaz azok negatív cselekedeteiről fog szólni az egész. Mint egy Michael Moore film. Ha valamit csak az egyik oldaláról nézel hiába igaz amit látsz, akkor sem kerülsz képbe.
2015. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2:

Ez így van, és ezt én nem is vitatom. Azonban többen mondják, hogy hazudozik össze-vissza, amit én viszont nem értek.

2015. febr. 9. 18:55
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiteltelennek tartom, hanem a szellemileg legalul elhelyezkedők megvezetésére felépített, két bites információtartalmú acsargó propagandagépnek. Az kormányt pedig korruptnak tartom, pedig nincs a kezemben bizonyíték. Lehet, hogy tételesen nem bizonyítható egy aktuális állítás, vagy annak ellentéte, attól még egy széles látókörű mérnöki becsléssel élve el tudom dönteni, hogy reális-e, amit olvasok. Jártam 4 kontinens 30 országában, tanulmányokat írtam, világszervezeteknél dolgoztam, több diplomám van, azt hiszem a megérzéseim nem esnek messze a valóságtól, ellenben egy átlagos kuruc olvasóéval.
2015. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Elöljáróban: én nem állítottam soha, hogy _minden egyes cikk_ hazugság és kitaláció lenne. De hogy jócskán vannak ilyenek, az biztos.

Az első "felejthetetlen találkozásom" a kuruccal ez volt:

[link]

Olvasd végig. :)

Azóta is volt már egy cikk, amit apró darabokra szedve "mutattam be" itt, a GYK-n, hogy mennyi csúsztatás és hazugság van benne. (Próbáltam visszakeresni, de sajnos nem találtam.)

A legnagyobb baj a kuruccal pedig az az undorító, gusztustalan stílusa, amitől jó érzésű embernek még akkor is hányingere támad, ha történetesen igazat írnak a cikkben...

2015. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

" Ha valamit csak

az egyik oldaláról nézel hiába igaz amit

látsz, akkor sem kerülsz képbe."


Mutass olyan oldalt, ahol nem ez a helyzet!

Ugyan ez elmondható minden másról.

Ha én abból indulnék, amit a Népszabadság ír mondjuk a szendrőládi cigányokról, hát elég nagy tévedésben lennék, még sajnálnám is őket.

De nem, mert a saját szememmel láttam, hogy a 100%-ban romákból álló focicsapata úgy nyert bajnokságot, hogy ki se kellett állniuk sok esetben, egyszerűen az ellenfelek nem mertek elmenni játszani, mert....

Erről nem írnak sehol, se a Nemzeti Sport, se a Népszabadság, se a Blikk, pedig egyáltalán nem mindennapi, hogy így nyer bajnokságot egy csapat.

Az a baj, hogy a balliberálisok mai napig nem bírják megérteni, hogy a tiltás nem vezet semmi jóra.

Ha úgy lenne, mint az Usa-ban, hogy leírhatják, hogy néger volt az elkövető, azonnal leesne a népszerűsége az ilyen kurucos oldalaknak.

A Gárdát is nem betiltani kellett volna, hanem a Rendőrséget kipofozni....

2015. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%

"A Gárdát is nem betiltani kellett volna, hanem a Rendőrséget kipofozni...."


Inkább az oktatás színvonalát emelni. Szomorú, hogy néhányan az erőszakban látják a megoldást egy társadalmi, gazdasági problémára.

2015. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

"Mutass olyan oldalt, ahol nem ez a helyzet! "


Akármennyire tűnik hitelesnek számodra az az érvelés, hogy de a másik oldal... blablabla, a kurucinfónál elfogultabb nem nagyon van.

2015. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

"Inkább az oktatás színvonalát emelni. Szomorú, hogy néhányan az

erőszakban látják a megoldást "


Az csak évek múlva lett volna kihatással, ha egyáltalán lett volna, mert mondjuk ha engem kérdezel nem lett volna.

Másrészt nem volt semmilyen erőszak, demonstratív jelleggel vettek részt a felvonulásokon, erőszak alkalmazása nélkül.

Megjelent egy társadalmi reakció, egy jel, ami utalt egy problémára.

Ez csak szintén balliberális fejekben volt, hogy unalmukban vonulgatnak meg szólalnak fel(köztük ugye a kapitány, akinek már tele volt a hócipője), a cigányokkal pedig semmi gond nincs.

A rossz közbiztonság volt az oka, amit mindenki figyelmen kívül hagyott a baloldalon, egyszerűbb volt rasszistázni meg tiltani.

2015. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

#9 és ha azt mondom, hogy ez egy VALÓS problémára adott ROSSZ reakció, akkor mi vagyok, libsi vagy náci, vagy valami egyéb? Mi lenne, ha a kategorizálás meg acsargás helyett, te is gondolkodnál a reális megoldási lehetőségeken?

A kialakult helyzetért a mindenkori politikai elit teljes mértékben felelős, és nyilván nem is fog megoldódni magától, de akkor rendszert kell váltani és szakemberek kezébe bízni a roma kérdést, nem pedig indulatos vérpistikékébe.

2015. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!