Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem képesek elfogadni...

Miért nem képesek elfogadni az MSZP szimpatizánsok hogy a pártjuk szétlopta az országot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:21
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

A 15:52-es "szöszi"-re reagálva egy szösszenet:

"Kirohadnak a fogaink, nincsenek orvosaink, NINCSENEK TANÁRAINK, gyáraink, terményünk, könnyűiparunk! Nincs tartásunk, becsületünk! Nincs pénzünk, jókedvünk, egészségünk! Van bűnözés, ellenségeskedés, feljelentgetés."

De legalább van depressziónk, tönkremenő családjaink, állandó veszekedések, és még sorolhatnám.

Figyi! Csak annyit a tanárokról- minthogy én is az vagyok-, ezen nem csodálkozok, hogy egyre kevesebben "tanárkodnak", MINEK???? Kinek? A tanárnak kötelezettségeik vannak, a kölyköknek jogaik... Persze. Nincs tekintély, nincs eszköz, oké, nem verni kell a gyereket, csak tiszteletet kivívni. De nincs mivel. A szülő is sz.rik bele, mi van a suliban, ezt látja a gyerek, semmit nem tehetünk...

A koleganőim mondták, hogy sajnálnak, mivel ők már 15 év múlva nyugdíjba mennek, én még itt fogok szívni, és el sem tudják képzelni, hogy fogunk bírni a mai gyerekekkel, meg azok gyerekeivel.

Ja, és a legfontosabb.

Miért nincs tanár?

Sz.ros 78.565Ft-ért kinek éri meg tanárként dolgozni???? Nekem sem, mégis csinálom, mert szeretem-nemszeretemből nem tudok pelust venni az én gyerkőcömnek.

Igen, diplomás tanárnőként 78.000.- a nettóm. Szerinted???

2010. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Na igen! Pont erről beszélek! Nem csak a tanárok fizetése szégyen, hanem a "szakmáké"! Mutassatok nekem egy lakatost, egy kőművest, óvónőt, szakácsot aki meg tud élni! Ha egy álláshirdető rovatot végignézek, az tele olyan foglalkozással aminek a nevét sem értem, nemhogy tudjam mit kell tennie! Mi történik itt?...

Visszatérve a pedagógusokra, az én időmben ha kaptam egy intőt, otthon meg sem szólalhattam, fel sem merült a kérdőjel! Megtanultuk az erkölcsöt, a tiszteletet és azt, hogy a tetteinknek következménye van.

Hová vezet ez az út? Én nem akarok senkit felelőssé tenni, mert mi magunk vagyunk a felelősök! Ha a vezetésben nincs erkölcs, bennünk kellene hogy legyen, s tenni ellene! De mindenki csak bűnbakot keres, és siránkozik. Ebből bizony így semmi nem lesz! Félelmetes hogy mi vár az átlagemberre!

2010. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!