Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem képesek elfogadni...

Miért nem képesek elfogadni az MSZP szimpatizánsok hogy a pártjuk szétlopta az országot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:21
1 2 3 4 5
 21/42 ceri ***** válasza:
93%

"Én nem vagyok MSZP-s de a hazugság az hazugság!Az Orbán kormány miért ".... bla, blabla


Lehet, hogy nem vagy MSZP-s, de ovis, az vagy.

Az én apukám meg .....pilóta

2010. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagyok MSZP-szimpatizáns.

De nem a kormány lopott,hanem egyes emberek.A BKV ügyről pedig kellett tudnia a Fideszes Tallósnak is!Megkellett hallania a pletykákat.A Fidesz autópály -építése pedig még nagyobb mutyi volt.A vegyépszer-neyrte a pályázatot.Mivel nem értett az útépítéshez,továbbadta egy szintén nem hozzáértő alvállakozónak,és annak az alvállakozója épített az utat.A hozzávaló követ pedig Orbán papa bányája szállította.De pl.a soha nem használt beléptető kapuk,az Erzsébet.téri gödör,stb,meg az előzőek áéltal írtak,mind a Fidesz számlája írható.

És ők is csak a nagyvállalkozásokat támogatták.

Egyik párt sem különb a másiknál.

2010. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Egyik párt sem különb a másiknál.


Dehogy nem! A Jobbik.

2010. febr. 10. 11:15
 24/42 A kérdező kommentje:
Vagy akár az LMP is!
2010. febr. 10. 11:15
 25/42 anonim válasza:
72%

Példák:


CSak a Defend kapott állami megrendeléseket 98-02! (Pintér S érdekeltség)

MTV ből valahogy kifolyt a pénz! Van, aki aláírta a műsorok elkészítésére benyújtott 4-5x árát

Torgyán és a haverjai tönkretették a Fradit!

Torgyán Attila, a nagytorgyán fia ki lett mosva a korrupcióból!

Orbán felrúgta a piaci kapcsolatokat az oroszokkal, Szabolcsi alma eladhatatlan lett, mert a legnagyobb felvásárló nem vette meg!

Kínába nem mentek a magyar vállalkozók eladni, mert ne volt érdemleges diplomáciai kapcsolat, valamint Orbán kijelentette, hogy kommunista országgal nem szabad üzletelni, mert elnyomja a polgárait! (Igaz, hogy itt adják el a legtöbb luxusautót a világon, de nem számít!)

Beléptetőrendszer (Ebből sztem kijönne a Puskás felújítása)

ELég?


Új kérdés!

Miért nem fogadják el a Fidesz szimpatizánsok, hogy minden ember ugyanolyan, akármilyen színe is van!!!!!!

2010. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
a fradi a Furulyás miatt(meg ma megy a gőzösözésért!) ment tönkre, a kínai gagyi autókról ne beszéljünk.most derölt ki,hogy a toyota milyen jó kocsi is valójában!
2010. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 ceri ***** válasza:

"Egymillió munkahelyet teremt a Fidesz? És hol az a piac amire termelnek? Gondolkodni kéne néha.Megadóztatják a multikat? Akkor elmennek innen és az összes beszállító tönkre fog menni! Ennyire nem tudnak sokan gondolkodni?"


Szerintem is gondolkodnod kéne. Ha más országokban tud dolgozni a lakosság több mint 50 %-a, akkor nálunk mért ne tudna. Különben is az 1 millió nem mind új munkahely, hanem a feketemunkák kifehérítését is ide kell érteni (így is hangzott el, csak ti mindent meghamisítatok), mert akkor azok járadékai is hozzájárulnak a költségvetés finanszírozásához.

Elmennek a multik? Milyen ezeknek a multiknak a szerkezete? Legtöbbjükre nem jellemző, hogy túl sok magyar hozzáadott értéket fogadnának be. Tönkre tették az agráriparunkat. Nincs kinek termelni napraforgót, cukorrépát gabonát. Bevásárlóközpontokra, energiára, egyéb szolgáltatásra pedig multik nélkül is szükség lesz. Legfeljebb majd magyar terméket eszünk, nem szemetet, a haszon meg minket gyarapít, nem a Rotshildokat. Szabolcsi almát, magyar paprikát, tejet, húst stb fogyasztunk, amik mögött magyar termelők állnak. Tehát amit veszítünk egyik oldalon, azt visszanyerjük a másikon. Sőt többet. Amúgy is az agrár adottságaink a legjobbak. Talán pont ezért kellett ezt tönkretenni. A magyar munkaerő tudása pedig vetekszik a nyugatiéval, és még akkor is vonzó lenne, ha jobb áron adnánk el.

2010. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Új kérdés!

Miért nem fogadják el a Fidesz szimpatizánsok, hogy minden ember ugyanolyan, akármilyen színe is van!!!!!!


Én Jobbikos vagyok, és hidd el hogy egyiket sem védem, de a lopások minőségében és mennyiségében nagyon nagy a diferencia. Az Mdf Horn és Ov csak annyit lopott amennyit még elbírt az ország, és nem hoztak külön törvényeket hogy lophassanak. Ezt a rubikont a 8 éve regnáló MSZP messze túl lépte.


MIND A KETTŐT EL KELL SZÁMOLTATNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. febr. 10. 11:31
 29/42 anonim ***** válasza:
a jobbikto meg írmagjában elfolytani
2010. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

a jobbikto meg írmagjában elfolytani


Miért is? Mert valakiknek nem tetszik?

És ez után a megnyilvánulásod azt fogod állítani, hogy a Jobbik a nem demokratikus!


A Jobbik mindenben törvényes és demokratikus és az is szeretne maradni. Ja hogy azzal riogatnak hogy nem az?

Azt csak nem mondhatják, ismerhetik be, hogy ha megerősödik a Jobbik akkor ki fog borulni a bili!

2010. febr. 10. 11:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!