Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem képesek elfogadni...

Miért nem képesek elfogadni az MSZP szimpatizánsok hogy a pártjuk szétlopta az országot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
58%
Ki cáfolta ezt a dolgot? Melyik MSZP-szimpatizáns?
2010. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 ceri ***** válasza:
56%

Az Mszp-nek 50 a Fidesznek 4 éve volt a "klientúra megteremtésére". Tehát objektív okai is vannak, hogy miért lopnak többet. Ez a párt erre jött létre, a hithű marxisták maradtak az Mszmp--ben.

Aki pedig nem ismeri el (hogy szétlopta), az böszme mint a gazdájuk, vagy maga is érdekelt a lopásban (mint a gazdájuk).

Persze a Fidesz sem volt szent, de nem kellett a nadrágszíjon szorítgatni, az Mszp-nél meg mindig ez van. Érdekes, nem? Aki elhiszi ezeket a hülye magyarázatokat, hogy már 2001 óta..., hát azt most inkább nem minősítem.

Szánalmas ez az ovis visszamutogatás. Akkor is az lenne, ha igaz lenne.

Konkrét példák? Ha leég a házam, sorolgassam? a TV-m a szekrényem, a székem, a ceruzám? Tönkrement egy ország, te b@rom. Nem elég ez? Konkrétan Magyarország. Konkrétan Józsi bácsi meg Mari néni élete, csak hogy ti Zsírosra hízzátok magatokat.

2010. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Szerinted a többi párt nem lop, csal és hazudik?

"Open your eyes and look outside, find the reasons why"

2010. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Nekem nyitva a szemem, és mivel Jobbikos vagyok nem csak az egyik oldalra nézek.
2010. febr. 10. 13:11
 35/42 ceri ***** válasza:
64%

8 éve az MSZP kormányoz. Miről beszéltek?

Másról semmi értelme karattyolni. Ők voltak, ők a bűnösök. Jó, hogy nem a szomáliai kalózok a tettesek !!!!

2010. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem képesek elfogadni az jobbik szimpatizánsok hogy a pártjuk rasszista? Szerintem a politikai élet szereplőinek 99,9% egy hazug tolvaj.
2010. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:

Nem a párt lopta szét az országot!

Az emberek akik vagy ebben a pártban vagy másik pártban vannak. De mindenhol emberek tették faj, politikai nézet bőrszín, megkülönböztetés nélkül.

Hogy miért nem látják? Mert nem akarják meglátni.

Látok de vak vagyok, vak vagyok de mégis látok, nem létezik ha nem látjátok.

2010. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
62%

Én szőke vagyok, és nem politizálok! Ezt a "szórakozást" mindig meghagytam a férfiaknak. Nem azért mert hülye vagyok, hanem mert ocsmány! Képes szomszédokat, családtagokat, barátokat összeveszíteni. Van olyan ismerősöm, aki kirúgja az embereit, ha nem a Fideszre szavaznak, mert "ő akkor nem ad kenyeret az ellenségnek"!

Hihetetlen, hogy ez velünk történik! Mindenki látja, tapasztalja hogy a pocsolyában kapálózunk, de mégsem vagyunk egységesek! Kirohadnak a fogaink, nincsenek orvosaink, nincsenek tanáraink, gyáraink, terményünk, könnyűiparunk! Nincs tartásunk, becsületünk! Nincs pénzünk, jókedvünk, egészségünk! Van bűnözés, ellenségeskedés, feljelentgetés. Ez normális? Van aki azt mondja, hogy ez nem pártfüggő. Jaj, dehogynem! Igenis szemlélet függő, és fejtől bűzlik a hal! Az egész bűzlik! Tisztelet a rika kivételnek, mert biztosan van olyan is, csak nem sokáig bírja közöttük. Így aki marad, hasonul.

Nem tudom mi vagy kilenne alkalmas. Most majd hallgathatjuk a nagy dumákat, amiket megírnak arra illetékes tanult emberek jó pénzért! Mi meg tátott szájjal bólogatunk, és közben kést szúrunk az oldalába aki nem bólogat? Szégyeljük magunkat, hogy eddig jutottunk! Hagytuk.....

2010. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
lop itt mindenki............főleg anti
2010. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
Mert a hibáikat ök sem ismerik be.Elsőnek tönkre teszik az országot utána meg hallgatnak.
2010. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!