Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem képesek elfogadni...

Miért nem képesek elfogadni az MSZP szimpatizánsok hogy a pártjuk szétlopta az országot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
37%
Mit jelent, valamit 'szétlopni'? Az az 'összelopás' ellentéte? :D
2010. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Csak annyit hogy minden lehetséges módon és formában, amennyit csak lehet, annyit loptak!
2010. febr. 10. 09:32
 3/42 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem igaz! Hazugság! Én nem vagyok MSZP-s de a hazugság az hazugság!Az Orbán kormány miért alkalmazott embereket és herdált el milliárdokat az Országimázs Központ nevű pénznyelő automatában? És ez csak egy volt volt jónéhány ilyen!Mit művelt az Orbán kormány a mezőgazdasággal? nem szimpatizánsok kellenek ebbe az országba hanem gondolkodó emberek! Egymillió munkahelyet teremt a Fidesz? És hol az a piac amire termelnek? Gondolkodni kéne néha.Megadóztatják a multikat? Akkor elmennek innen és az összes beszállító tönkre fog menni! Ennyire nem tudnak sokan gondolkodni?
2010. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%

én nem vagyok mszp-s se fideszes, és amit mondasz azt elfogadom.


noh de a fideszesek miért nem ismerik ugyanezt el a saját pártjukról?

2010. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
50%
Konkrét példa? Csak, hogy jobban lássak...
2010. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%

Gyanítom, fiatal vagy még a politikához, és nem emlékszel, miért is zavarták el a Fityiszt nyolc éve... Nem azért, mert olyan jól kormányoztak, hanem mert kiderült pár piszkos ügy.

Tudod, olyan nincs, hogy "azemeszpészétloptajazországot". A politikusok kollektíve lopták szét az országot, pártállástól függetlenül. Viktoréknek kinyílt a csipájuk Őszöd óta, valószínűleg azért, mert így tudják a legjobban feledtetni a Vegyépszer és társai jellegű kínos eseteket...

2010. febr. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
45%
Te nem kérdést tettél fel hanem egy hazug megállapítást tettél és elvárod hogy mindenki gondolkodás nélkül bólogasson rá.
2010. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
44%

Ez az. A Fidesz se jobb, egykutya.


Ezért kell az LMP-re szavazni.

2010. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
54%

"Konkrét példa? Csak, hogy jobban lássak"


Ja és elfelejtettem leírni hogy az Országimázs központ nem csak arra volt jó hogy Fidesz emberkék érdemi munka nélkül hatalmas jövedelemre tegyenek szert hanem lerontsák az ország imázsát ahelyett hogy javították volna. Ekkor jelent meg nyugati elemzők tollából hogy ha a NATO-ból szokás volna kitenni valakit akkor magyarországot már kivágták volna mert egy ingyenélő aki belépett a NATO-ba és nem tesz semit érte csak elvár. Az meg milyen ember aki külföldön a saját országát pocskondiázza, és büntetést kér a saját országa ellen?

2010. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Hazugság hogy lopnak?


A fele MSZP már lassan vagy börtönben vagy előzetesben vagy vizsgálat alatt! Minden beruházás a metró-tól az autópályákig a 2-3× ba kerül mint máshol!

2010. febr. 10. 09:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!