Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne a magyar...

Hogyan lehetne a magyar társadalomba beékelődött magyar-cigány kérdést kiküszöbölni? A többi lentebb.

Figyelt kérdés

Nem értem, és lehet, hogy rajtam kívül sokan mások sem, hogy mi lehet annak az oka, hogy sok száz év alatt sem sikerült összecsiszolódnunk egymással. Véleményem szerint nemhogy az ellentéteinket okozó okoknak kéne bennünket szétválasztani, hanem pontosan ezeknek kéne minket egybeforrasztani, együvé tenni, egységesíteni.

Tehát az a kérdés, hogy mikor hagyjuk abba a berögződött utálkozást? Oly sok platformot találhatunk a már meglévő közösnevezőkből eredő előnyök kihasználására.



2014. dec. 16. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem azt tennék amit, akkor lehetne, addig viszont... lopnak, időseket támadnak meg és a többi dolguk, aztán még csodálkoznak ha valakinek nem tetszenek, meg rögtön jönnek a rasszizmussal ha valaki csak rosszul néz rájuk.


Dolgozzanak meg a pénzükért és vegyék észre, hogy ahol élnek azt MAGYARországnak hívják, tehát nekik kéne picit alkalmazkodni, akkor talán egy idő után el lennének fogadva.

2014. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
50%

21:24. Ez most olyan dolog, hogy még Hitlerről is vannak éles viták.


Ez olyan dolog, hogy amit tett emberileg rémes és kegyetlen dolog, szívből sajnálom őket.


Viszont másik oldalról pedig, vajon, ha akkor máshogy alakul a végkimenetel, akkor most is azok a családok és emberek irányítanák a pénzügyi világot és azzal együtt rengeteg mindent akik?

2014. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
88%

7: Nekem is ez jutott eszembe. Nem szeretem őket, de azért pogromot nem szeretnék. Talán pont ez különböztet meg bennünket tőlük. Ők minden tovább nélkül kiirtanának minket.


6: Ez viszont nem butaság. Fun fact: Azt tudtátok, hogy állítólag az ukránoknak volt egy olyan feltételük az EU-ba való belépéshez, hogy be kell fogadniuk 4-500.000 cigányt az Unióból?

2014. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
5%

"A deportálás azért humánusabb a kiirtásnál. Még Szálasi is csak deportálásról beszélt."


Humánusnak humánusabb, csak az nem megoldás.

2014. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
55%

16: Akkor mi a megoldás mester?


Egyébként ezt a kérdést legkésőbb holnap úgy törölni fogják, mint a sicc.

2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
100%
Mért törölnék, amíg nincs anyázás és egymás szidása addig ez is egy teljesen normális és megbeszélhető kérdés, mintha erre lenne ez az oldal.
2014. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
95%
18: Az olyan válaszok miatt, ahol például ki akarják őket irtani. Általában nem szoktak szarakodni egy-egy hozzászólás kitörlésével ilyen esetekben, hanem törlik az egészet a francba.
2014. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
a 6ost szeretem
2014. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:

Hát, válaszaitok eléggé ijesztőek.

Nem fogalmaztam pontosan, tehát másképp megközelítve:

Mi lenne, ha vissza mennénk a kiindulópontig és figyelmenkívül hagynánk az azóta eltelt évszázadok óta feltorlódott ellentétek jelenlegi, látható megnyilvánulásait? Szerintem, lehet, hogy az első találkozás alkalmával, vagy nem sokkal utána történt meg az egymáshoz való viszony megromlása, vagy mindkék, vagy csak az egyik fél hibájából.

2014. dec. 16. 21:59
 20/69 anonim ***** válasza:
54%

"Az olyan válaszok miatt, ahol például ki akarják őket irtani."


Sehol sincs előírva, hogy tilos őket kiirtani.

2014. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!