Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem böki a csőrömet ez...

Csak nekem böki a csőrömet ez a nagy EU mánia?

Figyelt kérdés
Már ami a tüntetéseket illeti. Pszintén megmondom nem lenne jobb nekem Orbán helyett egy olyan irányítás, ami az EUnak 100%ban megadja magát és semmi függetlenségünk nem maradna. Nagyon félelmetes ez a szélsőséges eleusodás, valamint az irány amit a tüntetők kinéztek. Én leginkább egy újraválasztásnak örülnék, ahol nem a fidesz szabja meg a feltételeket. Ha bármelyik oldal győz, fejethajtok a nép akarata előtt, de ne néhány tüntető mondja már meg, hogy mi legyen az út, vagy nincs igazam?
2014. nov. 18. 08:53
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

"Hol vannak a cukorgyáraink?"


Sehol, mondjuk nekem nem volt egy sem. De nyilvan tudsz meg negativ peldakat sorolni ugy, hogy a sokkal tobb pozitiv peldat szepen elfelejted.


A cukorgyarak tortenete amugy is eleg komplikalt, nem hiszem hogy itt erdemes belemenni a dologba.

2014. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Nem komplikált, nézz utána a megfelelő oldalakon, én is megtettem. Neked lehet nem volt cukorgyárad (micsoda hülye érv), de másoknak megélhetést jelentett. Negatívumként is sorolhatnám, hogy pl, az infrastrukturális nagyberuházásokat folyamatosan külföldi (főleg nyugati) cégek nyernek, akik aztán a kiosztott fejlesztési pénzt visszaforgatják "haza", növelve ezzel saját gazdaságukat. Egyébként erről beszélt már politikus, szóval nesze neked, itt van még egy negatívum. De ha a gazdaságot nem nézem, engem teljesen felháborít, hogy nyugatról folyamatosan kapjuk a "diktatúra" jelzőt, ami teljesen frusztrálja az embert, mert alapból egy baromság.
2014. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Egyébként mondanál olyan pozitív példát ami engem mint kisembert nagyban érint, ráadásnak pozitívan. A külföldi munkavállalást (itthon dolgozom) és a szabad barangolást (nem tehetem meg, hogy folyton utazgassak) hagyd ki.
2014. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!