Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem böki a csőrömet ez...

Csak nekem böki a csőrömet ez a nagy EU mánia?

Figyelt kérdés
Már ami a tüntetéseket illeti. Pszintén megmondom nem lenne jobb nekem Orbán helyett egy olyan irányítás, ami az EUnak 100%ban megadja magát és semmi függetlenségünk nem maradna. Nagyon félelmetes ez a szélsőséges eleusodás, valamint az irány amit a tüntetők kinéztek. Én leginkább egy újraválasztásnak örülnék, ahol nem a fidesz szabja meg a feltételeket. Ha bármelyik oldal győz, fejethajtok a nép akarata előtt, de ne néhány tüntető mondja már meg, hogy mi legyen az út, vagy nincs igazam?
2014. nov. 18. 08:53
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jól csinálja Orbán. Ami támogatást csak tud ki szipolyoz az Únióból de kelettől se zárkózik el. Jól csinálja hisz az Únió szerintem úgy is fel bomlik. Különböző gazdasági szinten lévő országokat csak mesterségesen lehet egyben tartani. Görög o. vagy Ciprus ahogy mondták lélegeztető gépen van segélyekből él. Angliának elege van a bevándorlókból fontolgatja a ki lépést . Tíz -tienöt év és vége szerintem.
2014. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
66%
Én ugyan úgy érzem magam európainak mint magyarnak, így számomra elfogathatatlan, hogy kiviszik az Európai zászlót az ülésteremből.
2014. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
61%

Csak neked. Magyarországnak a nyugattal kell együttműködni, és nem kelettel.

Abból elegünk volt 40 évig.

Orbán semmit nem csinál jól, csak a saját zsebét tömi a haverjaival együtt.

2014. nov. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
62%
Aki Putyinhoz akar tartozni az indulhat. csak majd ne síránkozzon ha véletlenül lecsukják egy félre érthető mondata miatt. Nekem jó ez a rongyos Európa is.
2014. nov. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem kell együttműködni. De én nem vagyok európai, magyar vagyok. Az együttműködés és a meghunyázkodás valamint talpnyalás és az önállóság rombolása a nyugat és a kelet felé is tűrhetetlen. Nyitottnak kell lenni és jó kapcsolatokat ápolni mindkét félkel, valamint megőrizni a magyarságot, függetlenségünket.
2014. nov. 18. 09:24
 6/53 anonim ***** válasza:
46%

Orban EUs politikaja es a kelethez valo dorgolozese egyszeruen felhaborito.


Az EUba kellene minel erosebben integralodnunk, ez az egyetlen esely arra hogy a regio allja a globalis versenyt. USE vagy bukas.

2014. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
65%

"Nem azt mondtam, hogy nem kell együttműködni. De én nem vagyok európai, magyar vagyok."


Én meg európai vagyok. Puff neki.

2014. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! és hogy ápolod az UNO felé a kapcsolatokat? például mint Orbán aki ilyeneket mond hogy kimentem az UNIO-ba és ki osztottam pár kokit meg sallert.

Ez aztán az ember, kint nyalifali idehaza meg a kemény csávó utánna Putyinnál megint nyalifali idehaza meg keménykedés kioktatás.

2014. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 BlackSword ***** válasza:
71%

"De én nem vagyok európai, magyar vagyok."


Megnyugtatlak: európai vagy... Itt élsz Európában... Sőt ember is vagy...


Próbáld ezt megérteni és elfogadni... És azt is hogy a kiabálás a dac és konok ellenállás csak visszatetszést hoz a nagytőkések körében... Pedig ha az ország valaha is talpra akar állni gazdaságilag, akkor pont azokhoz az országokhoz és szövetségekhez, gazdasági társulásokhoz kell közeledni akiknél a pénz van, és nem hozzákötni magunkat azokhoz akinél nincs... Akár tetszik, akár nem: a pénz és a gazdasági érdekek mozgatják a világot... És jelenleg az országnak az az érdeke, hogy a tőke befelé áramoljon... Illetve hogy a gazdaságnak olyan részvevői legyenek, akik értenek is ahhoz amit csinálnak...

2014. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy amit Viktorunk csinál az jó, csupán annyit, hogy elsősorban magyarnak kell lennünk és függetlenül nyitni azok felé, amerre van lehetőség és nem odaállni vagy kelet (Orbán) vagy nyugat (tüntetők és baloldal) felé. Nem kell hagynunk, hogy vagy az Eutól, vagy az oroszoktól függjünk. Aki ebből a kérdésből azt vonja le hogy Orbánt pártolom vagy az EU ellen vagyok, az eléggé buta.
2014. nov. 18. 09:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!