Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem böki a csőrömet ez...

Csak nekem böki a csőrömet ez a nagy EU mánia?

Figyelt kérdés
Már ami a tüntetéseket illeti. Pszintén megmondom nem lenne jobb nekem Orbán helyett egy olyan irányítás, ami az EUnak 100%ban megadja magát és semmi függetlenségünk nem maradna. Nagyon félelmetes ez a szélsőséges eleusodás, valamint az irány amit a tüntetők kinéztek. Én leginkább egy újraválasztásnak örülnék, ahol nem a fidesz szabja meg a feltételeket. Ha bármelyik oldal győz, fejethajtok a nép akarata előtt, de ne néhány tüntető mondja már meg, hogy mi legyen az út, vagy nincs igazam?
2014. nov. 18. 08:53
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
21%
Nekem csak annyiban böki, hogy majd úgy járunk mint Ukrajna, ahol szintén az EU-ért vergődtek, és nézzétek meg, hogy hová jutottak. Polgárháború (amit az EU gerjesztett), majd orosz beavatkozás. Sokan annyira istenítik az EU-t, de gondolkodjunk már el, hogy ebből az átlagember mit érez meg? Oké, mehetek szabadon bármelyik EU tagországba ahol napi szinten fikázzák az országunkat. Munkavállalással nekem senki ne jöjjön, mert itthon akarok dolgozni és itthon is dolgozom. Ezen felül mit érzünk meg az egészből? Ugyan úgy nem tudunk megélni mint az EU előtt, a multicégek meg bedarálják a magyar ipart és mezőgazdaságot. Ömlenek hozzánk az ismeretlen előéletű menekültek, mi meg vágjunk jó képet hozzájuk. Nem vagyok oroszpárti mielőtt valami hülye EU fanatikus elkezdené köpködni a sz*rságait. Amit észrevettem az az, hogy független szemlélőként kevesen képesek nézni Putyinra, annyira elvakultak bizonyos körök agymosásától.
2014. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
9%

"És végül az is jó hogy az UNIO felügyeli a mindenkori Magyar kormányok törvényes működését mert ha ez nemlenne itt már olyan nagyúri rendszer lenne mint Indiában a kaszt rendszer. "


Már bocsánat, de mióta tagok vagyunk, volt egy kasztrendszerű mszp kormányunk is, annak minden privatizációs stiklijével együtt. Nem beszélve arról, hogy nyakonvágták a családokat egy jó kis devizahitellel. Ha ilyen az EU felügyelete, akkor inkább meg se szólalj legközelebb. Az álláspontodat megírhatnád az angoloknak is, mert kifelé áll a szekerük rúdja. Na meg van pár EU szkeptikus párt is...

2014. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
25%
72 százalékos jól beszélsz!
2014. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Aki a Majdant emlegetve csinálja a pánikot, az attól fél, hogy úgy jár majd, mint ideáljai, a tituskák. Ugyebár odaát Kijevben az arany vécékefés pasi napidíjat fizetett verőlegényeknek, hogy ne az állami hatóságokat kelljen használni, hanem civilnek nézzen ki a dolog. Aztán az illetők koppantak, és át kellett rándulniuk Donyeckbe, hogy orosz tankokkal egészíthessék ki addig csak baseball-ütőkből álló felszerelésüket.
2014. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
62%

Akik még mindig az MSZP kormányra mutogatnak visszafelé, azoknak azt üzenem hogy már öt éve Orbán kormányoz, eredmények nélkül.


De ez még semmi majd ezután jön még a fekete leves mert Viktorotok elhatározta hogy a külföldi áruház láncokat kiüldözi Magyarországról.


Ezzel csak annyi a baj hogy nem marad csak az a pár Magya áruház lánc ami most is van emiatt megszünik a piaci verseny és szépen elkezdenek az árak kúszni fölfelé ezzel egyenes arányban csökken a vásárlók száma csökken a forgalom csökken a bevételük erre újabb áremelések jönnek. 50-60%-os áremelkedés sem kizárt. És akkor még ehhez hozzá kell adni azokat a megnövelt és új adókat amiket Orbán pluszban fog lenyomni a torkunkon. A megszűnő munkahelyekről már nem is beszélve.


Sajnos megint a kisembereken fog csattanni az ostor, mert a tehetős embereknek ez nemfog problémát okozni. Már most sem élünk jobban mint öt évvel ezelőtt ha ezeket megcsinálja Orbán akkor megnézhetjük magunkat


Szép kis jövő elé nézünk mondhatom.

2014. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
5%
79 százalékos ezt a rémképet kálmánolgicától vagy a drágabolgárúrtól hallottad?
2014. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

"a multicégek meg bedarálják a magyar ipart és mezőgazdaságot."


Pont forditva, az EU oriasi lokest adott mindkettonek. Ha nem hiszed, tajekozodj te is.

2014. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem sokan elmondták: az EU nélkül életképtelenek vagyunk. MINDEN fejlesztés EU-s támogatásból valósul meg, még akkor is, ha a kormány igyekszik a saját sikerének beállítani. Például a Széchenyi terv, valójában EU-s pénzeket ad.


Itt nem az EU-val van gond. Senki sem kényszerített minket az EU-s csatlakozásra. (Mellesleg pont, hogy az EU-s csatlakozási tárgyalások nagy része az első Fidesz-kormány idején történt meg.)

Mi akartuk és beléptünk. Ha belépünk valahova pl. egy klubba, akkor be kell tartanunk a közösség szabályait, ha tetszik, ha nem.


Az EU nélkül kiszolgáltatottak lennénk, sokkal durvábban visszaélne a fidesz a 2/3-al és az oroszok sokkal nagyobb befolyásra tennének szert. De jelenleg az EU védelmet biztosít ezek mérséklésére, de nélkülük lehúzhatnánk magunkat a klotyón.

2014. nov. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

"Pont forditva, az EU oriasi lokest adott mindkettonek. Ha nem hiszed, tajekozodj te is."


Hol vannak a cukorgyáraink?

2014. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

"Hol vannak a cukorgyáraink?"


Nem hiszen, hogy van egy közös tulajdonú gyárad a 61%-kossal, ami hirtelen csak úgy eltűnt...

2014. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!