Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem böki a csőrömet ez...

Csak nekem böki a csőrömet ez a nagy EU mánia?

Figyelt kérdés
Már ami a tüntetéseket illeti. Pszintén megmondom nem lenne jobb nekem Orbán helyett egy olyan irányítás, ami az EUnak 100%ban megadja magát és semmi függetlenségünk nem maradna. Nagyon félelmetes ez a szélsőséges eleusodás, valamint az irány amit a tüntetők kinéztek. Én leginkább egy újraválasztásnak örülnék, ahol nem a fidesz szabja meg a feltételeket. Ha bármelyik oldal győz, fejethajtok a nép akarata előtt, de ne néhány tüntető mondja már meg, hogy mi legyen az út, vagy nincs igazam?
2014. nov. 18. 08:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
73%
Nekem (és neked is, kedves kérdező) sokkal többet adott az EU, mint ez a korrupt, álszent rezsim. Nekem inkább az böki a csőrömet, hogy EU mellett kell kardoskodni, különben ezek a balfszok Putyin valagába kormányozzák az országot. Megjegyzem tőlünk keletebbre forradalmat csináltak az EU-ért, Romániában pedig most tarolt a választások a pro-eu csapat. Csak mi vagyunk egy ilyen sötét kis középkor itt a fejlődő népek között, ahogy Ady is megmondta.
2014. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
5%

aki most ilyen nehéz időkben is az eu és egyéb internacionalosta szervezetek mellett áll a kormányunk és Orbán Viktor helyett, az szégyellheti magát!

az ilyen jellemek, ha Magyarországot megtámadják hadsereggel, akkor egyből az ellenséghez állnak és elnyomják a népet és még élvezkednek is!

nem értik a súlyát a mai helyzetnek, a cia majdant akart csinálni tegnap a parlament előtt!

aki magyar, az nem megy tüntetni, mert ez az illuminátus hatalomátvétel kezdete lehet! egy véres polgárháború veszélye lehetséges, túl sok a külföldi támadás!

2014. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
88%
igazad van lépjünk ki az EU-ból, és válasszuk orbán viktort királlyá :D
2014. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
95%

"aki most ilyen nehéz időkben is az eu és egyéb internacionalosta szervezetek mellett áll a kormányunk és Orbán Viktor helyett, az szégyellheti magát!"


Nehéz idők?

Eddig nem úgy volt, hogy soha nem látott léptékben fejlődünk és Orbán Viktor kézlegyintése nyomán 8%-okat ugrik a GDP növekedése és a tél közepén lombra fakadnak a fák?

Most akkor mi van?

2014. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%

58%-os, nem azt írtam, hogy lépjünk kia z eu-ból, de azért nehogy már az eu dirigáljon minden kérdésben! lassan abba is beleszólnak, hogy milyen gatyát vehetünk fel reggel!

és szükség van nyugati, keleti partnerekre is, ha az egyik fél megbukik, akkor legyen krie támaszkodni a gazdaságunknka, ezért van a keleti nyitás, Orbán Viktor most méri ki a jó arányt a világbirodalmak között!


Parcipan, úgy értettem a nehéz időket, hogy a zukrajnai majdant megrendező provokátorok és ügynökök Magyarországon ólálkodnak, hogy hasonló terrort hajtsanak végre, ezért biza elég nehéz időket élünk!

túl sok az eu, usa provokáció, le akarják váltani, lassan erőszakos múdszerekkel a 2/3-dal megszavazott Kormányt!

2014. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 BlackSword ***** válasza:
78%

Na, most tedd magadban tisztába a dolgokat... Nem 2/3-dal, csak 2/3-ra lett megválasztva a kormány... De ha úgy jobban tetszik, akkor nem minden 3 emberből kettő Fideszes, csak 4 ből 1...


Másrészt egyedül te beszélsz véres polgárháborúról... Ergo te szeretnéd csinálni...

2014. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
76%
egyszóval kell a pénzük, támogatásuk, de ne szóljanak már bele semmibe...:D ameddig rájuk támaszkodunk, addig nem lehetünk függetlenek, de ezt írta már más is.
2014. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Te kimentél tüntetni valaha is? Mert szoktak lenni mindenféle tüntetések, olyan is ami neked tetszene. De azokra max 100 ember megy el. Hozzájuk képest ez a több 10ezer ember neked "néhány tüntető"? A többi tüntetéshez képest rengetegen voltak. És ha te nem mész ki hangoztatni a véleményed akkor ígyis-úgyis fejet hajtasz minden és mindenki előtt.
2014. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
83%

Így van kérdező, az EU-t támogatom - ebből kifolyólag már készítem is az utam külföldre. Nem tervezem itt rontani a levegőt.


És még sokan vagyunk így. Szeretnénk élni, tudod :)

2014. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
82%

Amióta megalakult az UNIO azóta egyfolytában azzal riogatnak bennünket hogy összeomlik rövidesen, ennek ellenére még most is működik.


Sőt ha nemlennének UNIO-s támogatások akkor csak foci stadionok épültek volna minden más romokban heverne.

Az infrastruktúrális és egyéb beruházások 97%-ára az UNO biztosítja a pénzeket számunkra.


És végül az is jó hogy az UNIO felügyeli a mindenkori Magyar kormányok törvényes működését mert ha ez nemlenne itt már olyan nagyúri rendszer lenne mint Indiában a kaszt rendszer.


Láthatjuk mit csinál Orbán a nyílvánvaló korrupciós vádak ellenére nem állít fel egy vizsgálóbizotságot, húzza az időt megpróbáé kioldalazni ezekből a súlyos ügyekből.

Ezen ügyeket is jobblenne ha az UNIO vizsgálná ki.

2014. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!