Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem böki a csőrömet ez...

Csak nekem böki a csőrömet ez a nagy EU mánia?

Figyelt kérdés
Már ami a tüntetéseket illeti. Pszintén megmondom nem lenne jobb nekem Orbán helyett egy olyan irányítás, ami az EUnak 100%ban megadja magát és semmi függetlenségünk nem maradna. Nagyon félelmetes ez a szélsőséges eleusodás, valamint az irány amit a tüntetők kinéztek. Én leginkább egy újraválasztásnak örülnék, ahol nem a fidesz szabja meg a feltételeket. Ha bármelyik oldal győz, fejethajtok a nép akarata előtt, de ne néhány tüntető mondja már meg, hogy mi legyen az út, vagy nincs igazam?
2014. nov. 18. 08:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
66%

Én kint voltam tegnap, megnéztem a "műsort".


Láttátok volna, hogy mennyi idegen zászló, volt.


Volt,Che Guevarás zászló, meg az elengedhetetlen EU zászló.

Magyar zászló az nem volt sehol.


Sok ember ott olyan volt, akik előbb vonulnának egy vörös vagy egy EU-s zászló alatt, mint hazai alatt.


Orbán viszont rosszul csinálja.

Ha igazi euroszkeptikus, akkor csinálja úgy, mint David Cameron brit miniszterelnök.


Orbán minden paktumot aláír Brüsszelben amit odadobnak az orra elé, meg állandóan jó pofizik.Gusztustalan ember.

2014. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
10%

tegnap egy internacionalista Orbán Viktor ellenes csürhe tüntetett a józan ész és a magyarság ellen!

Eu egyesült államokat akarnak, így el akarják venni a magyarság nemzeti függetlenségét és Orbán Viktort, a Nemzeti Kormány vezetőjét el akarják üldözni az országból!

szovjetunios vörös sálakban, libsiként térnek vissza a kun bélák soros, az eu, az illuminátusok és az usa támogatásával, hogy a szabadságszerető Magyar nemzetet végleg tönkretegyék és a maradék trianoni határokat is felsázmolják, ezzel elpusztítva Mária Országát és a kereszténységet is egyben!

2014. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is böki. Ráadásul az EU mánia USA mánia is, mert, az EU az USA bábja.

Itt csak Eurázsia lehet alternatíva, mert nincs más.

A tüntetésekkel ez a helyzet:

[link]

2014. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Annyira szánalmas, hogy csak a magy eufanok meg Orbán nemzettsége létezik. Szánalmas dolog ez. Ha holnap hírtelen feloszlana az Unió, vagy Mo-t átraknák Ázsiába akkor Ázsiainak éreznétek magatokat? Nem. Na én így nem vagyok európai.
2014. nov. 18. 09:40
 15/53 anonim ***** válasza:
49%

"elsősorban magyarnak kell lennünk"


Én nem akarok magyar lenni, mert akkor olyan lennék, mint Lázár János. Normális ember ilyet nem akar.

2014. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
56%

"Nekem is böki. Ráadásul az EU mánia USA mánia is, mert, az EU az USA bábja.

Itt csak Eurázsia lehet alternatíva, mert nincs más."


Akkor menj ki a jóléti Oroszországba. Úgy is 15-öd annyi a népsűrűségük, mint nálunk, szóval rengeteg hely van még arrafelé.

Putykó bácsi amúgy is most szervezi az Orosz Idegenlégiót, amiben 6 év szolgálat után állampolgárságot lehet kapni.

2014. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
65%

"Én kint voltam tegnap, megnéztem a "műsort".


Láttátok volna, hogy mennyi idegen zászló, volt.


Volt,Che Guevarás zászló, meg az elengedhetetlen EU zászló.

Magyar zászló az nem volt sehol."


Nem tudom te melyik tüntetést nézted tegnap, de voltak magyar zászlók is. Itt a bizonyíték a videóban:

[link]

2014. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, aki eurázsiát támogatja menjen Oroszországba, aki meg az EUt am meg mondjuk németországba és maradunk itthon vahy 100an
2014. nov. 18. 10:11
 19/53 anonim ***** válasza:
68%

"Teljesen jogos, aki eurázsiát támogatja menjen Oroszországba, aki meg az EUt am meg mondjuk németországba és maradunk itthon vahy 100an"


Nem is tudom, hogy ki fog jobban járni. :))

2014. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem fekete-fehér a világ. Tényleg sokat sok hülyesége van az EU-nak, de a magyar gazdaság (köszönd az elmúlt 25 évnek) jelenleg életképtelen EU nélkül.
2014. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!