Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves fideszesek! Mit szóltok...

Kedves fideszesek! Mit szóltok az internetadó tervezetéhez?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 18:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
24%

Megkérdőjeleztem magamban, és a dolgok alapján

pozitívan jöttek le a Fidesz döntései.

Nem, nem szavaztam rá (sajnos) mert még nem vagyok abban az életkorban. Meglepődtél mi? :D

Nem, nem mindenki az, eszemben sincs ilyet írni/mondani.

Hiszed vagy sem, ezt az országot valakik elakarják foglalni, nagyon szeretik ezt a földet, bár országuk van,

de félnek ott élni. Itt Budapesten van egy nagy központjuk.

Nevezzük őket finoman "Galíciai jött-mentek"-nek!

És a Fideszben ez ellen tesznek, szerinted miért ócsárolják Orbánt és néhány embert? Azért mert Orbán és néhány ember nem engedi hogy leigázzák ezt az országot. És részben ezért is áll közel a szívemhez a Fidesz. Nem ők akarták, ez jött.

Értem amit akarsz mondani, de nem jelentetted ki hogy milyen szimpatizáns vagy, féltem is elküldeni a legutóbbi hozzászólásom. Szóval kisorolhatsz a "gyengébbek" szériából! :)

Nem akarom elvágni, ( na persze ha módom lenne rá, a legnagyobb szeretettel tenném! ) csak ne lássam a TV-ben.

Nem 100-as az az ember ahogy üvöltözik, minden második mondatában vagy az van hogy "mi vagyunk a demokraták, és nincs demokrácia!" vagy a tipikus "Orbán Viktor egy diktátor, kommunista, fasiszta, náci!"

De ha nincs demokrácia, hogyan lehet az hogy bármit írhatnak Orbánról vagy a Fideszről?

Gondolkozzunk már!

2014. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
93%

# 81/81 Időpont ma 18:34


"Hiszed vagy sem, ezt az országot valakik elakarják foglalni, nagyon szeretik ezt a földet, bár országuk van,

de félnek ott élni. Itt Budapesten van egy nagy központjuk."

Ha a dolgok egyik (rövidebb) részét nézzük, ne mondd már, hogy nem jogos az ottani félelem...

Ha a dolgok másik (hosszabbik) részét nézzük, barátom téged csőbe húztak. Ha annyira ellenünk van mindenki USÁtól Izraelig, miért is nem rohantak le még minket a francba? Ki állítaná meg őket? Mire ideérne a legközelebbi számottevő haderő (Oroszország) már rég a nyolcvankettedik zsinagógát húzzák fel...

A "demográfiailag akarnak minket kiírtani" baromságot meg ne hozd. Persze, mi is demográfiailag foglaltuk el a morváktól a kárpát-medencét.


"Nevezzük őket finoman "Galíciai jött-mentek"-nek!"

Ha zsidózni akarsz, zsidózz. Annál az embernél aki magyarozik/zsidózik/cigányozik/keresztényezik/satöbbi, már csak az az undorítóbb aki burkoltan csinálja. Legalább ennyi gerinc legyen benned, hogy felvállalod.


"És a Fideszben ez ellen tesznek, szerinted miért ócsárolják Orbánt és néhány embert? Azért mert Orbán és néhány ember nem engedi hogy leigázzák ezt az országot."

A Fideszben ez ellen nem tesznek semmit. Miért hoztak multibarát és munkavállaló ellenes törvényeket? Ezzel hogy védik meg a dolgozót a gonosz csúf multitól?

Mi a helyzet azzal, hogy a saját hozzá nem értő barátainak osztogatja el az országot? Biztos, hogy jó az, ha nem ért hozzá és nem enged hozzáértőt a közelbe? Neki nyilván, de nekünk jó-e?


"És részben ezért is áll közel a szívemhez a Fidesz. Nem ők akarták, ez jött."

Jajj ne! Ajánlom Orwell Állatfarmját. Nem hosszú, egy rövidebb este kiolvasható. Ez a szöveg 100%-ban ugyanaz. A politikus a nagy önfeláldozó meg juj... hát röhög a vakbelem. Majd ha minimálbéres lesz, és garzonban lakik, akkor talán elhiszem, hogy ők a szenvedő alany.


"Értem amit akarsz mondani, de nem jelentetted ki hogy milyen szimpatizáns vagy, féltem is elküldeni a legutóbbi hozzászólásom. Szóval kisorolhatsz a "gyengébbek" szériából! :)"

Lehet ezen te lepődsz meg, de nem vagyok semmilyen szimpatizáns (Illetve mégis, mert imádom a győri kéziscsajokat, de azt hiszem nem erre gondoltál). Jelenleg egy párt sem képviseli az én érdekem (és nem is fogja sohasem). De voltam szavazni.


"Nem akarom elvágni, ( na persze ha módom lenne rá, a legnagyobb szeretettel tenném! [tehát akkor mégis elakarod - a szerk.] ) csak ne lássam a TV-ben. Nem 100-as az az ember ahogy üvöltözik, minden második mondatában vagy az van hogy "mi vagyunk a demokraták, és nincs demokrácia!"

Én sem akarok viki torkát elvágni, de ne lássam őt se soha többé a TV-ben. Nem 100-as az az ember, ahogy lázít nem létező ellenség ellen (rezsidémon még rémlik?), ahogy állandóan csak a frontokat tudja nyitni nyugattal és kelettel egyaránt, a retorika, hogy mindenki ellenség, aki nem fideszes, sőt, aki nem fideszes az nem is magyar. És ahogy üvöltözi, hogy annál nagyobb demokrácia nincs, mint az a 2/3os felhatalmazás amivel azt csinál amit akar, másra nem hallgat. Ahogy egyik napról a másikra dönt olyan dolgokról amihez nem ért. Ahogy kinevezett egy hozzáértetlen faszt előbb gazdasági miniszternek majd MNB elnöknek (Matelcsy "47 000 forintból meg lehet élni" Gyuri megvan?).


"De ha nincs demokrácia, hogyan lehet az hogy bármit írhatnak Orbánról vagy a Fideszről?

Gondolkozzunk már!"


A demokrácia szükséges, de nem elégséges építőköve a szólás és sajtószabadság, valamint a választások (tudod, '89 előtt is szavaztak az emberek). Vagy szerinted teljesen normális, az ami itt folyik? A KEHI vizsgálat? Tudom a vikingek is el akarják foglalni Magyarországot. A baltás gyilkos gyakorlatilag szabadon engedése? Egy tanulatlan, tapasztalatlan, és tudatlan fiúcska kinevezése egy ~2,5 millió embert ellátó (BP+agglo) cég elejére? Bezáratni az összes kaszinót, majd odaadni egy amerikai filmproducernek? Ezek tényleg számodra elfogadható dolgok?

2014. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék veszekedni, mert nem lesz vége, és előbb utóbb én jönnék ki rosszul belőle.

Szóval talán javaslom a kérdés újra olvasását!

"fideszesek!"

2014. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:

# 83/83 Időpont ma 20:49


Csak azért, mert fideszeseket szólít meg, nem jelenti azt, hogy csak fideszes válaszolhat. De ha ez téged boldoggá tesz, akkor mindjárt Canossát járok a kérdezőnél, ha kéri...

2014. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!