Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg lesznek nemzeti...

Tényleg lesznek nemzeti italboltok? Ugye, ez nem komoly?

Figyelt kérdés

[link]


Pár éve csak nevettünk, amikor azt mondta valaki, lesznek nemzeti italboltok is.

Hát, most már egyáltalán nem nevetséges.


Akkor, az éttermekben nem lehet majd bort rendelni az ebédhez?

A szórakozóhelyeken, bárokban nem lehet majd alkoholt inni?



2014. szept. 4. 09:35
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
45%

"Utolsó válaszoló.ne törődj a fid. szekértolóival."

"Igazad van. Kár is az ilyenekre időt fecsérelni."

Így igaz! Ne törődj a másik ember véleményével, ha az nem egyezik a sajátoddal! Örüljetek inkább egymásnak, hogy ugyanaz a véleményetek, mert mint tudjuk, a világot mindig is a makacs öszvér mentalitás és az elzárkózás vitte előrébb, és sose az értelmes viták.

2014. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
49%

18:55


Majd szólj ha értelmes vitát akarsz folytatni és nem a diliházba küldeni. Eddig még erre utaló jelet nem láttam. Te csak olyasmit írtál aminek se füle se farka. Írjál már konkrét véleményt mondjuk arról, hogy miért kellett kisemmizni azokat akiknek eddig volt trafikjuk, vagy azokat akiknek sok birkájuk van, de elvettétek tőlük a legelőjüket mert kellett a földalapú támogatás. Lehet, hogy semmi közöd egyébként hozzá, de mégis ha támogatod az efféle intézkedést.

2014. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
45%
Szóval, előbb azt állítottad, hogy nem akarod az idődet rám pazarolni, most pedig mégis írtál egy újabb választ nekem? Kérlek, legalább saját magadat ne verd át! De már van egy érzésem, hogy az egész egy provokáció, ahogy a kérdés is.
2014. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Azt hittem akartál velem értelmesen beszélni, de úgy látszik nem.
2014. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
A kérdést nem én írtam ki és szerintem nem provokáció. Én sem szoktam általában senkit provokálni. Legfeljebb azok provokálnak akik kiszivárogtatták ezt a hírt. Azt mondják nem igaz, de majd meglátjuk mert nem zörög a haraszt szokták mondani.
2014. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Kedves lepontozók! Olvassátok el ezt a cikket és szégyelljétek magatokat mert nektek is közötök van ahhoz ami ebben az országban történik!


[link]

2014. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!