Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nemzeti alkoholstratégia=Nemze...

Nemzeti alkoholstratégia=Nemzeti Italboltok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 28. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Most bégethetnek a birkák, jöhet az 1500 forintos sör.
2014. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Engem a donáhyboltok sem érintettek, mert nem dohányzom, és nem is iszom, de a világ számos országában vannak ilyen üzletek, és tök normálisan működik a társadalom, szóval nem kellene előr rettegni tőle. Amúgy a cikk nem feltétlenül erről szól.
2014. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És a világ számos országában meg jelképezik a hatalom önelégült ostobaságát.

Vagyis ezeknek a "nemzeti" akármiknek nem az a bajuk, hogy nemzetik, hogy e formában léteznek. Hanem az, ahogy létrehozták, és ahogy jogtalan előnyszerzésre használják. Abban sem a néhány hitvány haszonleső a fő baj. Hanem az, hogy ezáltal ismét elvettek az emberektől egy csomó hitet abban, hogy bízzanak kormányintézkedésekben. Nemcsak a Fidesz hatalommániás őrültségeiben, az egyelőre ismeretlen következő kormány intézkedéseiben is. Ami tehát itt zajlik, az mindössze az értékteremtés akarásának tönkrezúzása. Azok a vakok/hasznot húzók, aki ma ennek örülnek, nem sokáig teszik. És egyáltalán nem valamiféle ellenzéki fellépés miatt.

2014. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a cigiről a "Mutyi TRAFIK" óta szoktam le!

És fel sem tűnt!

Legalább ez jó volt a mutyikban!

2014. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sebaj majd naponta jönnek a hírek hogy mostmár nem csak dohány trafikokat rabolnak ki. egyébként meg igazán elmehetnének a sunyiba
2014. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kellett a szavazók többségének akkor hajrá. Én nem iszok, így nem érdekel, aki meg iszik és oda szavazott az megérdemli.
2014. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első blikkre az adómentesen fusiban főzhető pálinkáért folytatott szabadságharcot, az alkoholfogyasztás visszaszorításával elég nehezen tudtam összeegyeztetni, de azért megoldottam.

A trafikrendszer kiterjesztése valamint a hazai észterezett etanolra emlékeztető valamire való támaszkodással, a külföldi népirtó termékeke kizárásával, már egy egészen mélyen lehet a szélesebb körű holdudvart kitömni.


De persze ha jóhiszeműek vagyunk akkor még gondolhatjuk azt is, hogy a Fidesz szarik igazából erre a társadalmi problémára (pont mint az illegális társai kérdésre) és csak Brüsszel nyaggatására írat valami fiókbélelőt, hogy csak a következő ciklusban csipogjanak ismét az eurokraták.

2014. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Talán kevesebb lesz a piás, mert ott nincs kedvük iszogatni.

Engem egyébként nem zavarna, sőt jobb is, mert a sok idióta nem a kocsma körül töri az üveget

2014. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"mert a sok idióta nem a kocsma körül töri az üveget"


Így meg a nemzeti italbolt előtt fogja. Dejó

2014. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dick Esmen ***** válasza:
Újabb gratuláció a rájuk szavazóknak.
2014. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!