Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg lesznek nemzeti...

Tényleg lesznek nemzeti italboltok? Ugye, ez nem komoly?

Figyelt kérdés

[link]


Pár éve csak nevettünk, amikor azt mondta valaki, lesznek nemzeti italboltok is.

Hát, most már egyáltalán nem nevetséges.


Akkor, az éttermekben nem lehet majd bort rendelni az ebédhez?

A szórakozóhelyeken, bárokban nem lehet majd alkoholt inni?



2014. szept. 4. 09:35
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
49%
Aki tudja mi az alkoholizmus az azt is tudja, hogy ez nem megoldás ellene. Nem is ez a cél, az egyértelmű. A cél, hogy minél több pártkatona kapjon valamit a hűségéért.
2014. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
29%

"A cél, hogy minél több pártkatona kapjon valamit a hűségéért."

Tudom, hogy nincs jobb hobbid, mint bemesélni magadnak, hogy gonosz szocializmus van az országban, és neked el kell játszanod a nagy ellenállót, de könyörgöm, 2014-et írunk, egy demokratikus úton, a többség által megválasztott kormány van hatalmon, immáron harmadjára.

Csak neked fel kéne találni az időutazást, aztán mehetnél vissza a kádári időkbe, addig is legalább nem minket fárasztanál a rendszerellenes, lázadós hülyeségeddel. A különbség az, hogy ott majd a fekete autó fog érted menni, míg itt csak a bolondok házába kerülés fenyeget téged a legjobban.

2014. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

"bizonyított tény az is,hogy Finnországban és Svédben jóval több alkoholista van,mint itt..."


Ki hasonlította össze, meg ki bizonyította? Te?

2014. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Ez már csak azért is nevetséges, hogy be fog indulni a csempészet, meg kamionokkal hozzák majd Ukrajánból miattuk, és mikor értelmesen leírják nekik, hogy miért van csempészet, hogy már réges rég ez van, akkor csak tovább írják, hogy majd csempészet lesz.


Az ember esze megáll, hogy mennyi hülye van, gondolkodni sem képesek.


Egy nagyon egyszerű kérdést, azért még feltennék. Aki szerint azért fog beindulni a pia fekete kereskedelem, mert nem a tescoban lehet majd Jim Beamet venni, hanem egy másik boltban, az ezt miért gondolja? Mert majd az emberek nem akarnak mégegy boltba menni? És akkor helyette elmennek egy szeszcsempészhez? Komoly? Tehát másik BOLTBA menni megterhelő, de csempészhez menni nem? Vagy ezt mégis hogy képzelitek el?

2014. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

" "A cél, hogy minél több pártkatona kapjon valamit a hűségéért."

Tudom, hogy nincs jobb hobbid, mint bemesélni magadnak, hogy gonosz szocializmus van az országban, és neked el kell játszanod a nagy ellenállót, de könyörgöm, 2014-et írunk, egy demokratikus úton, a többség által megválasztott kormány van hatalmon, immáron harmadjára.

Csak neked fel kéne találni az időutazást, aztán mehetnél vissza a kádári időkbe, addig is legalább nem minket fárasztanál a rendszerellenes, lázadós hülyeségeddel. A különbség az, hogy ott majd a fekete autó fog érted menni, míg itt csak a bolondok házába kerülés fenyeget téged a legjobban."


Engem nem fenyeget a bolondok házába kerülés, de te biztosan oda való vagy.

2014. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
49%

Lenulláztak akik lenulláztak. Meg van a véleményem róluk.

Nem igaz ugye, hogy a dohányboltokat a haverok között osztották szét?

Miért kapott egy ember több boltot is míg akik eddig csinálták azt sem folytathatták? Volt aki 5-öt kapott és nem is dolgozik benne eladóként. A normális az lett volna, ha valaki megnyeri, ő és a családtagjai üzemeltetik. Úgy egy szavam sem lenne. Ahhoz viszont egy is elég lenne mindenkinek. Így lesz az italboltokkal is.

2014. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
45%

"Engem nem fenyeget a bolondok házába kerülés, de te biztosan oda való vagy."

Micsoda érvelés, szinte csodálkozom, milyen választékosan és intellektuálisan tudod kifejezni magad. Remekül félresöpörted a válaszom lényegét, és csak erre az apróságra koncentráltál. De maradjunk őszinték, nem is vártam többet tőled. Lenulláztak? Engem is rengetegszer szoktak, egyéni szociális probléma. Én legalább vettem a fáradtságot, és reagáltam a válaszodra, még akkor is, ha nincs igazad.

2014. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

"Micsoda érvelés, szinte csodálkozom, milyen választékosan és intellektuálisan tudod kifejezni magad. Remekül félresöpörted a válaszom lényegét, és csak erre az apróságra koncentráltál. De maradjunk őszinték, nem is vártam többet tőled. Lenulláztak? Engem is rengetegszer szoktak, egyéni szociális probléma. Én legalább vettem a fáradtságot, és reagáltam a válaszodra, még akkor is, ha nincs igazad."


Apróságra reagáltam? A többire mit lehet reagálni. Szerinted így van, szerintem nem. Nem én kezdtem a sértegetést úgy gondolom. Lejjebb válaszoltam azt hiszem mindenre, nemcsak arra, hogy lenulláztak. Arra válaszolj miért volt igazságos ez a trafik elosztás. Azért mert szerinted a többség ami tudjuk mennyi, hatalmat adott ennek a kormánynak? Szerinted biztosan ilyen okból a földbérletek elosztása is igazságosan történik. Mindenki kap földet aki közel ül a tűzhöz csak a gazda nem aki termelni szeretne vagy legeltetni. Neked így igazságos, nekem nem és szerinted be kéne ezért csukni engem a diliházba. Lehet, hogy még ezt is eléritek egyszer.

2014. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 MolotovPunk ***** válasza:
45%

Utolsó válaszoló.ne törődj a fid. szekértolóival.

Nem veszik észre úgy sem,hogy itt csak a haszonszerzésről van szó.

A földtörvényt már meg sem említem...Azt is szétosztották a haverok között.

Mellesleg:Épphogy a Fidesz fogadta el azt a földtörvényt, ami áruvá tette a földet, és egyben az országhatárokat megszüntette

Furcsa módon. Ugyan mitől is lenne nemzeti egy ilyen párt? Nevetségesek...a mutyi dolgaik miatt meg pláne.

2014. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

17:03


Igazad van. Kár is az ilyenekre időt fecsérelni.

2014. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!