Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fizetik már be az...

Mikor fizetik már be az alapjövedelmet?

Figyelt kérdés

Csak annyi pénzt kellene adniuk, mondjuk havi 30 ezret, amiből nem halnak éhen az emberek. Nem kerülnek az utcára.

Szerintem nagyon sok ember hal közvetett módon meg, vagy éhen magyarországon, csak nincs nagyon felkapva.


2014. aug. 13. 21:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Van egy olyan érzésem, hogy te még mindig nem néztél ennek utána, csak úgy vagy vele, hogy "én nem tudom elképzelni, hogy meg lehet csinálni, ezért biztosan nem is lehet". Amihez persze jogod van, de ilyen hozzáállással vitatkozni elég ciki."


Nincs is értelme utánanézni, mivel nem lesz ilyen, attól függetlenül, hogy "meg lehetne" (hitelből legfeljebb, és tralán adóemelések közepette), mert azért gazdaságilag nem állunk mi svájc, vagy az olajban gazdag arab országok szintjén.

2014. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

*tralán


talán

2014. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!