Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyi mindenki gyűlöli...

Ha ennyi mindenki gyűlöli Orbán Viktort, miért választották mégis meg őt? Valamit akkor mégis csak jól csinál, nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 14:47
1 2 3
 21/26 hollófernyiges ***** válasza:

"kik elmentek szavazni, azok 2/3-ad része a fideszre szavazott."

Köszönjük meg 20:12-nek hogy megmutatta milyen jól tájékozott egy Fidesz-szavazó. Kezdetnek talán nézd meg újra a választási eredményeket:

[link]

és morfondírozz el azon hogy 44,87 hogy lehet kétharmad.

2014. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 cséke lajos válasza:
29%
választotta a rossznyavaja,tudod te is jól,ezt a gonosz törpét az irányító hatalom rakta oda,most ez a legalkalmasabb báb itt a trágyadombon,ennyi.amit jól csinál az a behódolás a háttérhatalomnak ,cserébe meg őt is hadják itt az országba ámokfutni,királykodni.
2014. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Viktornak a jóhoz nem sok köze van....de legyen mondjuk így: szerintem.


Amit láthatsz az a Siker.

..és ami azt illeti a választást nem ő csinálja (egymagában legkevésbé sem lehet többség :)) )

Sikerét a rá szavazó emberek csin álják, csak ők.

Ennek Viktornak semmi köze sincs !!


A rá szavazó választók ítéletén múlt minden.

Az okok bennük vannak, meghallgatták a kampányokat)igaz ez is egy ok) mint tán más is, és ahogy ők mérlegeltek (.ők mérlegeltek !..), annak eredménye a választási többség. Mindenki ugyanazt hallja ha figyeli a kampányokat.

A különbség a választókban van.


Nem feltétlenül baj, de ez van.

2014. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mert a többiek (MSZP) annyira lejárt lemezek, hogy szörnyű. Régi bakelitek, amik már össze-vissza vannak karcolva. Már lassan a TV is elromlik, hogy ha véletlen beadják őket. Nem utálom őket, csak ez sajnos tény. (nagyon le egyszerűsítve) Meg ahogy a magyar himnusz is mutatja, a Magyar nép szeret szenvedni. Szinte kívánja. De hogy ez miért van így a fene se tudja. Az Mszp-sek meg már nem nyújtották azt az ingerküszóbb variánst amit most Orbánék. Amíg nem lesz rend a fejekben addig maradnak is. Az pedig elég hosszú idő lesz, barátaim. Mondom...elég hosszú idő.
2014. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

hahahaha. Még hogy lefizettek? Bárcsak ilyenért fizetnének, hogy gyakorikérdésekre kérdést posztoljak.


Igen, 20 éves vagyok. Érdekel a mindennapi élet, sajnos, az iskolában ilyenről sosem volt szó. Így maradt, hogy itt kérdezzem meg. Ez miért baj?

2014. aug. 7. 01:58
 26/26 anonim ***** válasza:
en nem szavazhattam, igy mivel ellene szavaztam volna, ha nem kell bejonnom dolgozni, igy “tolem is szavazatot kapott” sot aki vegett bejottem, o elment szavazni, raadasul Fid re, igy duplan rosszul jott ki.
2014. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!