Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyi mindenki gyűlöli...

Ha ennyi mindenki gyűlöli Orbán Viktort, miért választották mégis meg őt? Valamit akkor mégis csak jól csinál, nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 14:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Baromira alacsony volt a részvétel és nekik van a legnagyobb részük az aktív szavazókon belül. Az a lakosság talán 1:10-e (?) ha jól emlékszem... Úgyhogy mindenki gyűlöli és azok vagy nem szavaztak, vagy külföldön voltak, vagy másra nyomták az ikszet.
2014. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már 16 éve stabilan tudja tartani a kétmillió körüli szavazótáborát.

A sok otthonmaradó, az ellenzék megosztottsága elég volt a győzelemhez és a választási rendszer is inkább a győztest segíti.

2014. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Én is ezt kérdezem.. Ha mindenkinek a baja van vele akkor hogy került mégis hatalomra ismét? Én nem rá szavaztam, és akit eddig kérdeztem, érdekes módon ők sem, pedig nem egy-két emberrel beszélgettünk már erről. Most vagy ők nem vallják be, vagy valami sunyiság van a dologban."


A 10 millió magyarból 2,2 szavazott rájuk. Ha most te beszéltél erről 20-30 emberrel, az még simán beleesik a 8 millióba, főleg ha nem pont fideszes a környezeted, vagy konkrétan a családod.


Sajnos nekem a család nagy része fideszes és sok ismerősöm van, aki szintén az és büszkén hirdetik. Hidd el nekem, hogy simán megvolt az a 2,2 millió.

2014. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
10%

Nem értem, hogy a 4-es hozzászólás miért lett leszavazva.

A Fideszre szavaztak a legtöbben, ezért ő győzött. Ez a demokrácia. Nem kellett volna rá szavazni.

2014. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Persze, éljétek ki a hozzászólásomon a frusztrációtokat... Elárulom, hogy ÉN IS UTÁLOM EZT A KORMÁNYT, de attól még amit írtam, az igaz.
2014. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy "mi lenne ha" semmilyen történelmi kategóriába nem fér bele, tehát felesleges feltételezés.

Mi lenne, ha az észak-koreai választási endszer lenne nálunk is? A Fidesz 103%-ra nyert volna...

2014. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű a válasz az elégedetleneknek csak a szája jár arra meg lusták voltak hogy szavazzanak. A munkahelyemen alig valaki szavazott pedig jó sokan vagyunk. Ezt onnan tudom hogy 12 órázunk de bárkit elengedtek előbb aki szavazni akart. Alig páran mentünk haza, másnap meg ment a rinya hogy miért nem a Jobbik nyert. Ez olyan mint a viccben mikor az ember imádkozik Istenhez miért nem nyer soha a lottón Isten visszaszól vegyél legalább egy szelvényt.
2014. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%

Fidesz-fanokat, még valahogy megértem, van belőlük kb.500e. A többi így jött ki:


-Nem ért a politikához, arra x-el. akire eddig is.

-A TV-ben csak azt hallja, hogy jó ez így, Magyarország

jobban teljesít, mint valaha, és folytatni kell!

-3 vagy több gyereke van, jól jön neki az a havi adójóváírás. Fél, ha más lenne hatalmon, elveszítené.

-REZSICSÖKKENTÉS! 2-3 ezer ft-al kevesebb a rezsije!!!

-Utálja a komcsikat, más alternatívát nem ismer. Pl. nincs net-je, vagy nem veszi a fáradságot, hogy utána nézzen. Általában az idősebbek.

-Még mindig azt hiszi, hogy Orbán, az aki 16-20 évvel ezelőtt, issza minden szavát, feltétel nélkül hisz neki!(ők az agy-mosottak)

-Határon túliak, akik kapnak iskola kezdés,és mindenféle támogatást (ellentétben a magyarokkal) félő, ha nincs fidesz, nincs lové!

[link]

-Romák, akik kapják a havi "integrálódási" pénzeket, családi pótlékot, ledolgozott munka nélkül, mindenféle segélyeket (a mi kárunkra, a mi pénzünkből) Nem kell mondanom, ha nincs fidesz, nincs lové! Más párt nem fizetne nekik!

- Romák, és nem romák, akik egy tál ételért, esetleg malacért, csibééért, használt ruháért eladják a szavazataikat!

-Románok, akik megkapták a kettős állampolgárságot Orbántól (micsoda nagylelkűség) és szegény sok buta ember, azt hiszi Orbánt érdekli más, mint a a szavazatuk!

-Bűnözők! (Vajon melyik párt nyalná ki a s...üket így?

-Megélhetési rettegők! Jó kis kárpótlásokat akasztanak le havonta (Valahol olvastam, de ez nem 100%: akár havi 300e ft-ot is kapnak, mert túlélők!)Persze csakis a Fidesztől.

-Trafikosok, földtulajdonos oligarchák, párttagok, rokonok szomszédok, vagyis a húsos bödön mellett ülők.(Állítom ezeknek a 80%-a ki nem állhatja Orbánt, csak hát az a fránya pénz...)



Segítsetek még ebben a listában, van bőven!

2014. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Dick Esmen ***** válasza:
Mert fanatikus hívei vannak,míg utálói a gyűlöleten kívül semmi másban nem tudnak közös nevezőre jutni.
2014. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
25%

Először is kezdjük ott, hogy Orbán Viktort csak azon kevesek gyűlölik, akik azt hiszik, hogy belőlük áll Magyarország. Sem Orbán, sem a fidesz nem hazudott sohasem, mert az nem hazugság, hogy az ellenzék keresztbetevései miatt nem tudják időben beváltani az ígéretüket. Igenis sokkal jobban teljesít az ország, amióta ők vannak hatalmon. Én sem mszp-snek, sem jobbikosnak nem fogok hinni, mert tele vagyok már a sok hazudozásaikból. Abból hogy az mszp jó volt, hogy nem lopott, abból hogy a jobbik nem utál senkit, abból hogy a fidesz hibája az is, aminek semmi köze hozzá, és az az undorító ármánykodás, hogy kimondják, nem érdekli őket hogy a fidesz hibája-e vagy sem, akkor is a fideszre fogják mert utálják mint a szart. Büdös árulók, mind az mszp mind a jobbik.


"Valójában a többség ellene szavazott, csak az ellenzék két olyan táborból áll, amelyik soha nem fog együttműködni."


Nem. A többség nem szavazott ellene. Akik elmentek szavazni, azok 2/3-ad része a fideszre szavazott. A maradék 60%-a az országnak, pedig sem ellene, sem mellette nem szavazott. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy az országban csak 8% az mszp-s szavazók aránya, ha a fideszé a 40% kétharmad része, ami úgy 27-28%.


"Valamit akkor mégis csak jól csinál, nem?"


Igen. MINDENT jól csinál, csak képtelenek vagytok fölfogni. Kérdező, a szabadságod azzal töltöd, hogy az fideszt szidod, vagy ezért fizetnek neked? Tudd meg, hogy ennek az oldalnak ezen részét sokan ki nem állhatják, így te most a hülyeségedet mindössze 40 embernek nyomatod, akik idejük nagy részét állandóan itt töltik, ahogy te is. Itt mindenkinek vagy 3 felhasználója van, és a többség 20 alatti, tehát nem tudom mégis milyen válaszokat vársz tőlük. Hiába fizet le téged az mszp, nem igazán fogsz elérni ezzel semmit itt ezen az oldalon. Akik utálják, azok utálják a fideszt, és ezzel csak azt éred el, hogy káromkodjanak és lejjebb húzzák az oldal színvonalát. Akik pedig szeretik, azok meg rájönnek mekkora szenny ez az oldal. Bár rájöttem hogy már mindenki annak tartja attól függetlenül, hogy csak jobbikosok meg mszp-sek vannak fenn. Talán pont azért szennyi. Gyökerek.

2014. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!