Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyi mindenki gyűlöli...

Ha ennyi mindenki gyűlöli Orbán Viktort, miért választották mégis meg őt? Valamit akkor mégis csak jól csinál, nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 14:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Jól hazudik.
2014. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

A magyar rendszerben az a komikus, hogy 42% egyenlő a 2/3-al. Ezt tetézi a vicces új választási rendszer ,ami a fidesznek lejtett.

És az is igaz, hogy jól hazudik. Sok olyat mondtak amit be se tartottak vagy ha rákérdeznek olyanra amit korábban ígértek (lsd egyéni nyugdíj számla) máris terelnek és vagy elmúlt 8 éveznek vagy Bajnaiznak.

2014. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt kérdezem.. Ha mindenkinek a baja van vele akkor hogy került mégis hatalomra ismét? Én nem rá szavaztam, és akit eddig kérdeztem, érdekes módon ők sem, pedig nem egy-két emberrel beszélgettünk már erről. Most vagy ők nem vallják be, vagy valami sunyiság van a dologban.
2014. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagyok Fidesz-szavazó, de gondoljunk már bele. Ha az Egyesült Királyság választási rendszere lenne nálunk is, a Fidesznek nem 2/3-a, hanem "3/3"-a lenne. Konkrétan nem lenne ellenzék, max. 1-2 képviselő.

A többség megválasztotta a Fideszt, ilyen a demokrácia. Pont.

2014. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 hollófernyiges ***** válasza:
88%
Valójában a többség ellene szavazott, csak az ellenzék két olyan táborból áll, amelyik soha nem fog együttműködni.
2014. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Mert olyan sok helyen lehet csak 2 pártra szavazni... Azért van az ellenzék, arról meg már ő tehet, hogy 58%ot kapott volna összesen, megjegyzem az se túl sok.
2014. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

5-snél a lényeg. Az ellenzék annyira fel van darabolva, hogy nem lehet kormányt dönteni velük.


A másik meg, hogy még MOST IS azon vitatkoznak, hogy kinek legyen nagyobb hatalma. Mit szenvednek? Induljanak külön és kész.


A választást nem a fidesz nyerte meg. Az ellenzék vesztette el. 2 millió szavazója van csak a fidesznek. A többiek meg vagy otthon maradtak, mert unják a hatalmi játékot a baloldalon, vagy mert hülyék.


Ennyi.

2014. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem választottuk meg. A nyugdíjasok választották ők valóban imádják mert Rákosira emlékezteti őket ami felidézi bennük a gyönyörű 50-es éveket.
2014. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a néphülyítést azt jól csinálja.
2014. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

"A magyar rendszerben az a komikus, hogy 42% egyenlő a 2/3-al."


Nem a 42% egyenlő a 2/3-dal, hanem a 42% (országos lista) plusz az egyéni körzetek, amiből szinte mindet a Fidesz vitte el.

A brit választási rendszerben nem 66%-ra végeztek volna, hanem 90-re, mert ott lényegében csak egyéni körzetek vannak.


Itt nem a Fidesz a gonosz, hanem a magyarok idióták, hogy közülük 2,2 millióan vigyorogva mentek szavazni a hentesre. És akkor még a többi pártot nem is említettem...

2014. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!