Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszre szavazók,...

Kedves Fideszre szavazók, elmondjátok, hogy miért?

Figyelt kérdés

Nem provokációból írtam ki, valóban kíváncsi vagyok.

Ennyi ember érzi jól magát mostanában és lett neki sokkal jobb az elmúlt 4 évben, sőt optimistán tekint a jövőre? Szeretném megérteni a döntéseteket.


2014. ápr. 7. 05:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
67%-os nyomhatod egész nap a hülyeségedet, akkor is a Fidesz nyert. A választó polgárok elsöprő többsége a Fideszre szavazott. Mind a két millió ember hülye, csak te vagy helikopter. Hagyjuk már... Te is ugyanolyan mocskolódó gyűlölködő vagy, mint az összes ellenzéki. Nem vagy képes elfogadni a vereséget, ezért a másikat becsmérled folyamatosan. De csak hergeld magad, attól biztos jobb lesz.
2014. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, hogy csaltak, hanem tény. De valóban felesleges több szót fecsérelni, úgysem fogjátok fel miről beszél az ember. Abból is látszik, hogy elsöprő többségre hivatkoztok. Holott ez közel sem az.
2014. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
20%

Nézd, ger, felőlem belemehetünk a jelenbe is természetesen, de azt gondolom, amik fel lettek sorolva, azok nem a Maszop "ballépései", hiszen azok a lépések a párt, vagy bűnszövetkezet elvi-ideológiai alapvetéseinek törvényi-politikai lenyomatai voltak, másrészt ha ma kormányra kerültek volna - Istennek hála, nem így lett:) -, akkor ma ugyanezt tennék.

Azt pedig -bocs -nehezen hiszem, pedig tanár vagyok, hogy Neked éppen az oktatásügy, a közoktatás "szétverése" fáj. A közoktatásban én azt látom, hogy nem kell 18 évesen a második elemiben bukdácsolva suliban lébecolni, meg családi pótlékot benyelni, hanem lehet menni dolgozni, hogy a sok hazug tankönyv helyett csak 2 közül lehet választani (megjegyzem, a kommunizmusban csak 1, méghozzá bolsevista ideológiájú tankönyv volt minden tárgyban), hogy a béremet a duplájára emelték, hogy a gyesem mellett kapom a fizetésemet, hogy az iskolám vezetése nem kiskirályként bánik a forrásokkal, hanem a pénzek elosztása a haveri alap helyett igazságos lett, hogy a béremelés garantált és a minimálbérhez kötött, hogyha becsukom a tanterem ajtaját, senki nem szól bele abba, milyen tartalmakat közvetítek a diákjaimnak, akik a közoktatásból kilépve megfelelő szorgalom, és teljesítmény esetén, a magyar munkaerőpiacot választva ingyen tanulhatnak a magyar egyetemeken. Nekem mindez tetszik, és kedvemre van. Neked mi bajod ezzel? Kulturált, érvekkel megtámogatott beszélgetésben utazom, acsarkodó sárdobálásban nem.

Üdv. :)

2014. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

EZ így nem igaz. Az előző választások után is lehetett tudni, hogy át lesz buherálva minden, hogy a Fideszt kirobbantani sem lehet majd.


A helyzet az, hogy akik nem mentek el szavazni, azok nem a Fideszre szavaztak volna, csak tele a hócipőjük.


Ha kötelező lett volna a szavazás, és mindenkinek mennie kellet volna, akkor nem nyertek volna.


Én sem mentem szavazni. AZ utolsó a Fidesz lett volna akire szavazok, de nem is érdekel, már ez az ország sem.

2014. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
0%
Egyeske nem fogok veled vitázni,mert ha szar esik a égből,te akkor is Mszp-s maradsz én meg Fideszes.Röviden példálóznék:négy évvel ezelőtt nyertünk egy autót,amit az előző gazdája 8éven át csak hajtott nyüstölt,soha nem foglalkozott vele,be is valotta hogy nem csinált semmit az útolsó 4 évben.Mi megkaptuk ezt az autót,mi felelünk érte,nekünk kell karban tartani.Hülye,aki azt hiszi hogy ez ráfordítás nélkül megoldható ..rból nem lehet várat építeni.Aki értette értette,aki nem az nem.Egy a lényeg és egy nagy igazság:HA az elmúlt négy évet nem a Fidesz kormányozta volna már Görögország sorság sorsára jutottunk volna,ehelyett lassan,de feljődik a gazdaság!NINCS IMF HITEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

",ehelyett lassan,de feljődik a gazdaság"


Na ja, az összes többi környező ország lehagyott minket NAGY ívben!!!!. De azért csak legyünk büszkék.

2014. ápr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

#64:


" Nem egytől hallottam, hogy aki külföldön dolgozik inkább, az nem is magyar."


Én is sok marhaságot hallottam már sok ember szájából, mégsem mondom mindegyikre, hogy idióta. :)

A külföldi munkaerô talicskával tolja a pénzt haza az országba. Nyelvet tanul. Tapasztalatot gyûjt. Miért is kellene nem szeretni...?


Ezzel kapcsolatban még annyit: sokan szeretik azt hangoztatni, hogy a Fidesz tehet arról, hogy mindenki külföldre megy. Épp csak azt felejtik el, hogy 2011 elôtt még jóval nehezebb volt az EU-ban magyarként munkát vállalni, ezért jóval kevesebben vágtak bele. Bárki kormányozhat, ha az embernek lehetôsége van sokkal több pénzt keresni, akkor megy. Ha 10 évvel ezelôtt nyíltak volna meg a határok, akkor akkor. Ha 3 éve, akkor 3 éve... a sok devizahitelesrôl ki tehet...?


Csak a saját családomat véve példaként: mi 2008-ban úsztunk el anyagilag. (Akkor lett munkanélküli a párom, miközben gyerekünk is született.) Mi azóta is azt az egy évet próbáljuk behozni, és ha külföldön dolgoznánk a szakmánkban, ez egy fél év alatt sikerülne... de nem a Fidesz elôl "menekülnénk", hanem az adósságaink elôl, ami jóval a Fidesz elôtt keletkezett...


Most minden évben van adókedvezményünk, a hely, ahol lakunk újászületett, a párom cafeteriát is kap a bérén felül, nekünk ténylegesen kevesebb a rezsink, és háromszor annyiba kerül a cigim.

(Így kevesebbet szívok.)

Összességében nem gondolom, hogy rosszul jártam.

2014. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

Még csak annyi:

2008-ban, amikor a párom havi 23 ezer forint segélyt kapott, mi örültünk volna a 47 ezer forintnak, és vágott volna érte füvet a parkban szívesen.

2014. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
70-eske kire gondolsz?A szerbekre?románokra?ukránokra? ne légy hülye ha nem vagy tisztában a dolgokkal inkább maradj csendben.Ha meg esetlen Németországra gondoltál,akkor nem tudom mit lepődsz meg rajta!(és tudom hogy kihagytam pár országot,de mivel te azt írtad hogy az összes környező,gondoltam írok párat,hogy képben légy mint a Mona Lisa)
2014. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!