Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszre szavazók,...

Kedves Fideszre szavazók, elmondjátok, hogy miért?

Figyelt kérdés

Nem provokációból írtam ki, valóban kíváncsi vagyok.

Ennyi ember érzi jól magát mostanában és lett neki sokkal jobb az elmúlt 4 évben, sőt optimistán tekint a jövőre? Szeretném megérteni a döntéseteket.


2014. ápr. 7. 05:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

Kérdezô #49:


Nem tudom, miért érzem az ilyen vitákban mindig azt, hogy nem ugyanarról az országról beszélünk. Nálunk nem bezártak a bölcsödék/óvodák, hanem újak nyíltak, a régiek meg korszerûsödtek. Utánanézhetsz: XVII. kerület, Rákosmente. Új fôterek, játszóterek, korszerûbb középületek, új buszok, stb. Tiszta negatív az egész kerület... :)

2014. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság, mi, ger? :)))
2014. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:

Milyen igazság, hm????


Az MSZP ballépései nem mentesítik az Orbán kormányt az saját hibáik miatt. És most a FIDESZ van kormányon( az én legőszintébb bánatomra) tehát ne a múltat analizálgassuk, hanem lehetőleg koncentráljunk a jelenre, és a jövőre, aminek tartalmát én már leírtam!

2014. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy már évek óta államcsôdöt, teljes elszegényedést és totális diktatúrát vizionálnak itt egyesek, az ország választópolgárainak több, mint fele köszöni, jól van. (Aki meg nem szavazott, azt se lehetett az állítólagos diktatúra rémképével szavazásra bírni.)

Lehet itt hörögni, szitkozódni, de ebben az "áldemokráciában" a masszív többség köszöni, elégedett... :)

2014. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

"masszív többség köszöni, elégedett"


Igen, bizonyára! :D

2014. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Azért a masszív többségtől messze van ez. Ötvenvalahány százaléka a szavazóképes lakosság valamivel több, mint felének. A románokat, ukránokat is beleszámolva. Még a végén kitaláljátok, hogy ez elsöprő győzelem volt. Az hogy ez a réteg elégedett, nem érzékeli a problémákat, az cseppet sem meglepő. Legalábbis azokból kiindulva, akiket személyesen is ismerek. Lehet még azt is elhinnék, hogy piros az ég, ha pl. a Hírtv bemondaná.
2014. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
:)
2014. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:

#59:


Pont ezért nem fogjuk mi megérteni egymást. Neked a magyar identitás helyrajzi-szám függô...


Örülne itt bárki (te is) annak az ötvenvalahány százaléknak... :) Fene ebbe a demokráciába, mi? :)

2014. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
52%

Én nem voltam szavazni. Ugyanis nem tudtam kire. Fidesz, Jobbik kizárt. A maradék sem túl jó alternatíva.


És lehet lepontozni.


Diplomával rendelkező (nem "büfészak") 40-es vagyok. Nyáron húzok el külföldre dolgozni, és itthon nem találok munkát. Ve sem jelentkeztem munkanélkülinek, mint ahogy nagyon sokan. Minek? A pár havi kevés pénzért vagy közmunkáért? Rengeteg munkanélküli nem is szerepel a nyilvántartásba, mert be sem jelentkezik. Könnyű így "jó" statisztikát kreálni.

2014. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:

"Pont ezért nem fogjuk mi megérteni egymást. Neked a magyar identitás helyrajzi-szám függô...


Örülne itt bárki (te is) annak az ötvenvalahány százaléknak... :) Fene ebbe a demokráciába, mi? :)"


Nem csak azért nem értjük egymást. Inkább nem részletezném. Számomra pedig az nem magyar, aki csak az alamizsnáért az. Mert nagyon sok ilyen van. Tisztelet a kivételnek. Egyébként ha már itt tartunk, akkor nektek is helytől függ. Nem egytől hallottam, hogy aki külföldön dolgozik inkább, az nem is magyar.

Nem kell mindjárt verni a mellett a százalékokra. Csak arra írtam, hogy ne úgy legyen már beállítva, hogy elsöprő többség szavazott ezekre. Csalással meg amúgyis könnyű elérni. Ausztriában él az egyik rokonom és mondta, hogy sem ő, sem pedig több sorstársa nem tudott szavazni. Mindent kitalátak, hogy ne tudjanak szavazni, amihez egyébként Németországba kellett átmenni. És ekkor az csak egy példa. Még a külföldi megfigyelők szerint is.

2014. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!