Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszre szavazók,...

Kedves Fideszre szavazók, elmondjátok, hogy miért?

Figyelt kérdés

Nem provokációból írtam ki, valóban kíváncsi vagyok.

Ennyi ember érzi jól magát mostanában és lett neki sokkal jobb az elmúlt 4 évben, sőt optimistán tekint a jövőre? Szeretném megérteni a döntéseteket.


2014. ápr. 7. 05:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
64%
12-es, a közmunka esély arra, hogy újra munkába álljon az, aki 20 éve, vagy soha az életében nem dolgozott. Nem fizethetnek annyit, amennyit a versenyszférában, mert nem is kell annyit dolgozni, nem tudnának annyit dolgozni. Nem képesek rá. Nem azért, mert buták, sz@rháziak, vagy hasonló, egyszerűen fizikailag, pszichológiailag nem képesek arra, hogy reggel 8-tól, délután négyig folyamatosan, eredményesen dolgozzanak. Nincs értéke ennek a munkának, de már az is nagy szó, hogy nem vakarja otthon a fenekét a segélyes egész nap. Annak, aki egész életében dolgozott, és a szüleitől is ezt látta, toleránsnak kell lennie ezekkel az emberekkel szemben. Én is rüheltem őket, de végül rájöttem, hogy ők nem rosszak, vagy lusták, vagy semmirekellők. Egyszerűen felnőtt egy olyan generáció, amelyik nem látta a szüleit dolgozni. Nem fejlődött ki benne a munka iránti szeretet, elkötelezettség, a munkabírás. Ezeket a fogyatékosságokat pótolni kell.
2014. ápr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:

Csak pár dolog, 8-as:


"Teremtettek 250ezer munkahelyet". Persze, beleszámolnak a statisztikába minden külföldre távozott magyart, akik "ott kaptak munkát", és milyen büszkék rájuk, hogy viszik a jó hírünket. Ezt konkrétan egy interjúban hallottam, nem tudom hogyan lehetett bírni komoly arccal ezt elmondani.

Továbbá nem gondolom, hogy az a rengeteg ember is llátja ezt, aki a dohányboltok bezárása miatt utcára került.


"Egyesítették a nemzetet." Én ekkora széthúzást és egymás köpködését még nem láttam, mint most. Még a nemzeti ünnepeket is kisajátítják, tulképp aki kokárdát visel, az Fideszes. Elég gusztustalan,

Rezsicsökkentés. Egy populista, demagóg húzás, kb. senkinek nem lett kevesebb a rezsije, de a negatív gazdasági hatásai messzemenőek lesznek.

2014. ápr. 7. 06:17
 13/69 anonim ***** válasza:
68%

"12-es, a közmunka esély arra, hogy újra munkába álljon az, aki 20 éve, vagy soha az életében nem dolgozott"


Te hol élsz? Nem csak az munkanélküli, aki soha nem dolgozott.

2014. ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
75%

"Elmondjuk. A Jobbik egy vicc. Vonástól, kampányostól, programostól. Az összeborulás megint vicc."


Hajszálpontosan.

2014. ápr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem mondjuk, hogy a közmunka rossz, mert kell. De nem helyettesítheti a normális munkahelyeket, nem kellene beleszámolni a statisztikákba. De egyébként működhet semmi gond... de ezeket nem kellene.
2014. ápr. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
59%

"Te hol élsz?"

Ezt nem csak tőle, hanem a hozzá hasonló lényektől is meg kéne kérdezni. De hadd válaszoljak én: minimum egy párhuzamos univerzumban, de biztos nem a miénkben.

2014. ápr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
21%
Neharagudj már, de kire? Bajnai, Gyurcsány? Mesterházy-t sajnálom, mert ő értelmes lenne.
2014. ápr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
40%

"Kedves Fideszre szavazók, elmondjátok, hogy miért?"


A világon senki nem tartozik neked számadással a szavazata okával kapcsolatban. Egyáltalán hogy ilyen megfordul a fejedben, nyilván csőjobbikos vagy.

2014. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább a sok otthon tespedő, nem szavazó állampolgárt kellene kérdőre vonnod hidd el. A fideszes szavazók nincsenek annyira sokan, csak ők vették a fáradságot és elmentek.
2014. ápr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
45%
Ők is ugyanúgy kérdőre lettek vonva, mert gyakorlatilag ők is Orbánra szavaztak a tartózkodásukkal. Ugyanaz vonatkozik rájuk is, mint a többi szerencsétlenre. Még akkor is, ha a tegnapi napig ismerem vagy rokonom volt. Kivéve, ha betegség vagy más komoly ok miatt nem mentek el. Abban az estben tárgytalan.
2014. ápr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!