Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszre szavazók,...

Kedves Fideszre szavazók, elmondjátok, hogy miért?

Figyelt kérdés

Nem provokációból írtam ki, valóban kíváncsi vagyok.

Ennyi ember érzi jól magát mostanában és lett neki sokkal jobb az elmúlt 4 évben, sőt optimistán tekint a jövőre? Szeretném megérteni a döntéseteket.


2014. ápr. 7. 05:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a bajom nem emlékeznek az emberek. Én is a volt/ leengő kormányt támogattam.

De én emlékszem 2006 ra hogy rendőrök vertek embereket, hogy azt üzente a miniszterelnök el.lehet menni. Hogy nem.lesz gázáremelés és a választások.után 2 nappal ujra emelték. ...

Pont ezért szavaztam én is a Fideszre.

2014. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
50%

#37#

A fidesz tudod miben jobb az mszp-nél? Hogy jobban tud hazudni. Milyen rezsicsökkentésről beszélünk? Hol? Érdekes én nem vettem észre, és a környezetem sem. Nem kell mindent elhinni. Az nem baj, hogy milliárdokat költünk egy stadionra, miközben az egészségügyi intézmények teljesen tönkre vannak? Nektek az a fontos, hogy pár forinttal kevesebb a kiadás havonta, de közben az életszínvonal, a közbiztonság egyre rosszabb? Egyre nagyobb az árok a gazdagok és a szegények között. Tudod, hogy hova vezet ez? A sok magyar(nak nem nevezném)ember, aki a fideszre szavazott eléri, hogy a nép másik fele egyre csalódottabb, hitevesztettebb lesz. Nem lepődnék meg, ha az elkövetkező 4 évben forradalom törne ki.

2014. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

"Nekem csak az a bajom nem emlékeznek az emberek."

Nekem is. Még az elmúlt 4 évre sem. Milyen rezsicsökkentés? Milyen tandíjmentesség? Komolyan nem értem, hogy hol élnek ezek a kómagépek. Számolni nem tudnak, az egyszer biztos. És nem az elmúlt kormányokon kéne még vagy 10 évig lovagolni, hanem talán

magukba nézni. Nem lehet a végtelenségig erre hivatkozva rabolni és kisemmizni másokat. Bár ebben az országban lehet.

2014. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
9%

Középkorú felnôtt nô vagyok, 2 gyerekkel. Van egy értékrendem, amely szerint az életemet élem. Ebben az értékrendben az egészséges, sportoló gyerekem elôbbre való a nikotinfüggôségemnél. A munkával megkeresett pénz (bármely kevés is) elôbbre való a segélynél. (A gyermeknevelésben is.) A gyereket nevelô elôbbre való az ölebtartónál. A családos nô (munkafronton adóügyileg) elôbbre való a szinglinél. A caalád elôbbre való az egyénnél. A jövô elôbbre való a jelennél.


Mindenki levonhatja a maga tanulságát. Ebben a gyôzelemben nem volt gyûlölet. Nem kellett ígéret. A végeredmény elsöprô. Bizonyos ellenzéki reakciók pedig elgondolkodtatóak. Megköszönhetnénk nekik, hogy megnyerték nekünk a választásokat, de inkább jobb lenne, ha végleg eltûnnének, átadva helyüket egy valódi baloldali erônek. Mert kell ellenzék. Kell baloldal. De nem ez...

(Narancssárgaként kívánom a KTI-nek, hogy végezze be végre a nagytakarítást a baloldalon... én ôket választanám, ha szociáldemokrata lennék.)

2014. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
Az elegáns vitastílus mindig levesz a lábamról... :)
2014. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:

Családi adókedvezmény, rezsiköltség. Ennyi elég sokaknak az orgazmushoz. Gondolkodni viszont luxus, mert akkor tudnák, hogy miről szólnak ezek.

Nem is csoda, hogy itt tart az ország, ahol. Egy "csodálatos tündérmesében".

2014. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

44-es válaszoló!

Jobban teszed, ha felébredsz, mert különben nagyot fogsz csalódni.

2014. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:

"gyereket nevelő előbbre való az ölebtartónál", "családos nő előbbre való a szinglinél"

mindegy milyen fronton, de te jóég, felnőtt emberek komolyan így gondolkodnak? és ha a jövő előbbre való a jelennél, akkor miért szavaz egy családos nő (aki a többieknél előbbre való), akinek elvileg fontos a gyermeke jövője egy olyan kormányra, aki a múltban szétrombolta az oktatást, iskolákat, óvodákat szüntetett meg - nyilván már kinőttek a gyerekek az óvodás korból, ezért ez ugye nem lényeges, de hol és miből járnak majd egyetemre. vagy ahogy előbb is mondták, ennyit még megérdemelnek, most majd biztos másképp lesz.

2014. ápr. 7. 12:12
 49/69 A kérdező kommentje:
nem mellesleg eddig més senki nem írta le, hogy miért szavazott a Fideszre, bár próbálkozások voltak (országegyesítés, munkahely-teremtés), de sajnos ezek nem igazak. szóval valaki valami konkrétumot, hogy ezt tette értem/az országért a Fidesz és remélem a jövőben is ezt teszi? azon kívül, hogy a baloldalra nem szavazok mert mocskok van valami érv?
2014. ápr. 7. 12:15
 50/69 anonim ***** válasza:

+1.


És továbbra is várom a választ, hogy mi a Fidesz programja és hol találom meg. Értelmes választ még nem kaptam.

2014. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!