Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszre szavazók,...

Kedves Fideszre szavazók, elmondjátok, hogy miért?

Figyelt kérdés

Nem provokációból írtam ki, valóban kíváncsi vagyok.

Ennyi ember érzi jól magát mostanában és lett neki sokkal jobb az elmúlt 4 évben, sőt optimistán tekint a jövőre? Szeretném megérteni a döntéseteket.


2014. ápr. 7. 05:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:

"Szerintem inkább a sok otthon tespedő, nem szavazó állampolgárt kellene kérdőre vonnod hidd el."


Szerintem meg senkit nem kellene "kérdőre vonnotok".

Semmi jogotok nincsen hozzá, hogy bárkit a politikai meggyőződése miatt egzecíroztassatok. Csak nem jobbikosok vagytok?

2014. ápr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
Jogomban áll elhatárolódni azoktól, akiktől rosszul vagyok. El is fogok. Mint mondtam, akkor is, ha a saját vérem. Kérdőre vonni pedig valóban nincs értelme, az igaz. Úgysem sem sikerülne értelmes választ kicsikarni.
2014. ápr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
Ők is megosztóan viselkedtek, tehát jogunkban áll. Nem egyszer hallottam, hogy aki magyar, az a Fideszre szavaz. Hadd ne mondjam ki vagy inkább mi az, aki rá szavazott.
2014. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnének a válaszok!

Off: az előző ciklusban is volt közmunka, minimálbérért-viszont nem a diplomást hívták be havat lapátolni...

2014. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
18%

"Jogomban áll elhatárolódni azoktól, akiktől rosszul vagyok. El is fogok. Mint mondtam, akkor is, ha a saját vérem. Kérdőre vonni pedig valóban nincs értelme, az igaz. Úgysem sem sikerülne értelmes választ kicsikarni."


Ember, neked nem a gondolataidat, hanem az agyadat cserélte ki a jobbik. Szánlak, komolyan.

2014. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! kérdésre inkább kérdéssel válaszolnék!

Van olyan párt amely JELENLEG alkalmas lett volna a kormányzásra??ha igen,akkor szólj és majd 18-ban lehet hogy rájuk szavazok!Addig pssssszzzttt!

2014. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!már úgy értettem hogy a Fideszen kívűl van-e olyan párt,aki alkalmas lett volna?Tök mindegy ki mit mond,mit másol be az mszp honlapjáról,mit hisz el nekik.Tény,hogy ha ezt a lehetőséget sem használja ki a Fidesz,akkor megérdemli hogy leváltsák 18-ban.De addigra talán annyi lesz a változás,hogy az igaza ellenfél a jobbik lesz! Az mszp meg mehet afrikába,mint a vándormadarak az útlevelek úgyhalottam már megvannak:_)
2014. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
43%

8-as válaszoló!

Ezt te sem gondolod komolyan. Abból egy szó sem igaz, amit leírtál.

Te is csak azért szavaztál rájuk, mert ilyen hazugságokat hallasz mindenhonnan. Alá tudod támasztani adatokkal? Nem hiszem. Csak tájékozódni kellene... és nem mindegy, hogy milyen oldalakról.


Ezzel meg is válaszoltam a kérdést: Azért szavaznak a fideszre, mert mindent elhisznek amit hallanak... és nincs mivel továbbgondolni, hogy talán az nem is úgy van.

2014. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim válasza:
29%
Amit az elozo kormany tonkretett x ev alatt, nem 2 perc helyrehozni (fel ora egy haz lerombolasa de felepiteni..?).
2014. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
11%

"Előző vagyok!már úgy értettem hogy a Fideszen kívűl van-e olyan párt,aki alkalmas lett volna?"

Gyakorlatilag bármelyik.


"Amit az elozo kormany tonkretett x ev alatt, nem 2 perc helyrehozni (fel ora egy haz lerombolasa de felepiteni..?)."

20 év múlva is ezzel fognak takarózni, mert megtehetik.

2014. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!