Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtam ma a magyar emberekb...

Csalódtam ma a magyar emberekben. Hogy lehetséges hogy ennyien a fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 22:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Én is csalódtam, csak akkor miért panaszkodtak eddig??? Miért nem váltottak? Váltani kell olyanra aki még nem tiport le bennünket.

Elegem van hogy éhbérért dolgozzak azért hogy a hitelemet fizessem. Azért vagyok hogy éljek nem azért hogy döglödjek.

2014. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
akkor már hárman csalódtunk. :(
2014. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Ha a szavazással bármit be lehetne folyásolni , már rég betiltották volna!
2014. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem csak te. Azt gondoltam, hogy nyerni fog a Fidesz, de nem, hogy 2/3-dal, vagy közel azzal.

Mindegy van hova menni legalább.

2014. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
:(( 100% hogy bunda bárit kérdeztem mindenki jobbikra X elt.. nemértem egyszerűen nemértem..:(
2014. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 T-55 2.0 ***** válasza:
Narancsmutyi!!!!!
2014. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom.. :( mindegy, legalabb nem lesz buntudatom amikor elmegyek innen...
2014. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
Én is nagyon nagyot csalódtam!Lassan nekem is csomagolnom kell,hogy lelépjek ebből az országból!:(
2014. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%
Ez azért van, mert a fideszeseknek van családjuk, és ők nem ezen az oldalon töltik a semmitmondó életüket! És nem kiabálja az összes, hogy kire fog szavazni! hanem a családjával foglalkozik. Szégyelljétek magatokat, szégyellje magát az a 10 unatkozó kisfiú, aki tanulás helyett itt írogatja a hülyeségeit!
2014. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Igy van csatlakozom az előttem szólókhoz. Én a saját belátásom szerint arra tettem az X-et akire akartam,engem nem tudtak megvezetni a rezsicsökkentéssel.

Igy büntudatom nincs nekem se,és szépen hagyom itt egy éven belül az országot.

2014. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!