Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtam ma a magyar emberekb...

Csalódtam ma a magyar emberekben. Hogy lehetséges hogy ennyien a fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 22:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

mert ilyenek az emberek, a fidesz arra épített, hogy minél több olyan csoportot piszkáljon kicsit, akikről amúgy is sokak rossz véleménnyel vannak.

Mert mit lát az, aki nem viszi túlzásba az agymunkát?

Fujj, mocskos mercis köcsög nem kap segélyt, ha nem megy közmunkára. Sajnos rengeteg munkanélküli meg nem elég, hogy életében nyomorog, majd a közmunkabére miatt nyugdíja sem lesz.

Rohadt tanárok, tanítanak napi két órát, végre valaki rendbe szedi őket.

Mocskos rendőr, 40 évesen nyugdíjba mehetett, épp ideje volt eltörölni.


Van olyan ismerősöm, aki egy az egyben kijelentette, azért megy a fideszre szavazni, mert akkor az anyukája jövőre nyugdíjba mehet a 40 évessel.


Egyszerűen az orrukig látnak, csak saját magukkal törődnek, képtelenek (vagy nem is akarnak) összefüggéseket átlátni, nekik legyen oké, hogy milyen áron, azt lecarják.

2014. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21

Az nem zavarja az ismerősödet, hogy hiába megy nyugdíjba az anyja, pár év múlva nem lesz miből fizetni a nyugdíjakat? Már várom, hogy mit szól majd a sok fideszre szavazó nyugdíjas, mikor kiderül, hogy szétosztogatták az ország pénzét, és nem tudják folyósítani tovább a nyugdíjakat.

2014. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mert nincs mas.


Kire szavazzak? gyurcsanyek alapbol szoba se jonnek, Jobbik eseten kivulrol fingatnanak meg minket de rettenetesen gazdasagilag, lmp kicsi part, meg nem vagyok se liberalis se zold szoval nem tudok veluk egyeterteni, meg akkor se ha oket tartom a legnormalisabb partnak, mas meg nincs.

Akkor?

2014. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 JulesM111 ***** válasza:
Nekem a Fidesz kormányzása alatt jobb lett, naná, hogy egy X-el ezt honoráltam.
2014. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!