Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtam ma a magyar emberekb...

Csalódtam ma a magyar emberekben. Hogy lehetséges hogy ennyien a fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 22:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok fidesz párti, sőt az egész jobboldalt utálom.

De, ne lepődjünk meg ezen. Az átlag magyarnak ennyi esze van, igazság szerint ennél jobb kormányt nem is érdemel ez az ország.

2014. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 SoundscapeToArdor ***** válasza:
100%
Nem szavaztak ennyien rájuk. De ha megnézed, hogy 56,77% körül volt a részvételi arány... Majd a fele el sem ment szavazni, csak hőbörög.
2014. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Sajnos elég sok ember nem is él itthon. Nekem nem egy két családtagom kint él. Ők sajnos nem tudtak mai napra haza jönni.


De például nekem nem is egy ember nem ment el a családból.

Csalódtam de nagyon. Azt hittem végre változás lesz és igazság.

Nem az lesz hogy például arra megy el az adom hogy fizetem a börtöntöltelékek adóját mert lopnak csalnak hazudnak ölnek ÖLNEK ÉS ŐK ÉLNEK. Bárki bármit mond örültem volna ha vissza hozzák a halál büntetést a Vonáék!!!!!!!4 De nem baj dolgozzon a paraszt ők meg rázzák a nem mondom már milyüket havi milliókéééért

2014. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

az új választási rendszer amit a fidesz kitalált pont erre épül, hogy ők nyerjenek

az alacsony részvételi arány is nekik kedvezett

a bizonytalan és passzív szavazók miatt újabb 4 év lecsúszás jön

2014. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
Én se értem hogy hogyan lehet ennyi birka elvakult ember az országban..Én is próbálom itt hagyni az országot nem fogok munkanélküliként meg közmunkásként épp hogy megélni 20 éves létemre....20/F
2014. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kire kellett volna szavazni?

A marakodó balokra?

A Bokros utódokra?

A Jobbikra?

2014. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Bárki jobb lett volna,csak ne a Fidesz!Még a kétfarkú kutyapárt is,ha indulhattak volna.Jó,tudtam,hogy nyer a Fidesz,noha én nem rájuk szavaztam,de újra 2/3-os hatalmat adni nekik 4 évre? Ez nagyon,de nagyon durva,mikor programjuk se volt a következő 4 évre,csak annyi,hogy folytatjuk!Köszönjük kedves Fideszes szavazók,hálásak vagyunk nektek!:(
2014. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

vagy legalább a 2/3 ne lett volna meg nekik

az összes bizonytalan aki nem bírt legalább az lmp-re szavazni (legkisebb rossz), na ez most miattatok van

2014. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez érthetetlen, mi van az emberekkel, külföldön sem értik, tényleg mindenhol csak értetlenkednek, miért nem megyünk el szavazni, miért mindegy nekünk, miért jó ez is.......
2014. ápr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!