Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti ismertek olyat aki nyíltan...

Ti ismertek olyat aki nyíltan vállalja, hogy Fidesz szavazó?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az összes statisztika szerint Fidesz a legnepszerubb mégis a környezetem többsége nyíltan Fidesz ellenes és egyértelműen Fideszes emberből összesen 1-2ot ismerek?
2014. febr. 8. 22:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Ismerőseim többnyire mind a Fideszre szavaznak .
2014. febr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Én a tágabb család és a rokonságom 90%-a vallja magát fideszesnek. És visszakérdezve miért ne merné bárki nyiltan vállalni?
2014. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hálistennek nem ismerek egyet se, legalábbis nem vállalja fel nyíltan egy ismerősöm sem.Itt borsodban többnyire Jobbik szavazók vannak.
2014. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Én.
2014. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
44%
Én is nyíltan vállalom,hogy a Fideszre szavazok!Ahogy tettem eddig is mióta szavazati jogom van!
2014. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

""Ami valószínű: van a műszakotokban egy fideszes hangadó, meg 5 tökös gyerek, aki meri vállalni az ellenvéleményét. Arra lennék kíváncsi, hogy a 12-ből mennyi a valóban elkötelezett és mennyi a bólogató (hogy ne kelljen feleslegesen vitatkozniuk :) ). Erre szerintem te sem tudod a választ.""


Egyetlen (mint ahogy te fogalmaztad) hangadó sincsen mind a 12 ember nyiltan fideszes. A többi 5 főbből 3 MSZP (összefogás) és kettő jobbikos van. Egyébbként nagyon ritkán szoktunk a politikáról beszélgetni.

2014. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Egyébbként nagyon ritkán szoktunk a politikáról beszélgetni."


Ahhoz képest hm... gyanúsan pontos a statisztikád :)))

2014. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Orbán viktor
2014. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is vállalom és az ismerőseim is.

Viszont az elvetemült anti-fideszes ismerőseim nem nagyon voltak hajlandóak politikáról vitatkozni, amikor Mr

III/III mínusz miniszterelnök "nincs kormányválság" kormányának összes bankár minisztere, majd maga a miniszterelnöke is lemondott, utódja meg elkúrta, majd pár év múlva szintén lemondott.


Ezen esetek után az elvetemült anti-fideszes ismerőseim, észérvek hiányában elzárkóztak a politika témától....

2014. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!