Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti ismertek olyat aki nyíltan...

Ti ismertek olyat aki nyíltan vállalja, hogy Fidesz szavazó?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az összes statisztika szerint Fidesz a legnepszerubb mégis a környezetem többsége nyíltan Fidesz ellenes és egyértelműen Fideszes emberből összesen 1-2ot ismerek?
2014. febr. 8. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Van vagy 5-6 ilyen elvetemült ismerősöm.
2014. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Nagymamám Fideszes komfortkeresztény. Vállalja is nyíltan.
2014. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Én egyet ismerek, állandóan békemenetre jár, mert facebookon írogatja a fideszes hülyeségeit a falára, de szerencsére élőben sosem hozza fel a témát, talán fél tőle hogy meglincselik.
2014. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Konkrétan elég lenne átcsengetni a szomszédhoz..
2014. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

"Nagymamám Fideszes komfortkeresztény. Vállalja is nyíltan."


Ja, nekem is ő az egyik. :D

2014. febr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy jó párat, bár az is igaz, hogy ők a körzeti fideszes képviselő sleppjébe tartoznak, szóval nem igazán számítanak jelen esetben. Teljesen pártköröktől független, nyíltan Fidesz szimpatizánst viszont ismerek.
2014. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
konkrétan fideszes képviselőkön kívül egy ismerősöm van, aki ilyen hihetetlenül evetemült fidesz hívő, rajta kívül vannak ismerőseim akik fideszre szavaznak de ilyen "na hátha majd most jobb lesz" alapon
2014. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
A munkahelyemen (GE) a műszakon ami 17 főből áll 12-en fogunk a fideszre szavazni.
2014. febr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

"A munkahelyemen (GE) a műszakon ami 17 főből áll 12-en fogunk a fideszre szavazni."


Ami valószínű: van a műszakotokban egy fideszes hangadó, meg 5 tökös gyerek, aki meri vállalni az ellenvéleményét. Arra lennék kíváncsi, hogy a 12-ből mennyi a valóban elkötelezett és mennyi a bólogató (hogy ne kelljen feleslegesen vitatkozniuk :) ). Erre szerintem te sem tudod a választ...

2014. febr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Környezetemben azt hiszem mindenféle emberrel találkoztam, fidesz-maszp-jobbik szimpatizánssal egyaránt. Igen, vannak fideszesek, sokan.
2014. febr. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!