Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok a jobbikra?

Ti szavaznátok a jobbikra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 15:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem.Eszem ágában nincs.
2014. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
Szavaztam már rájuk... Nem értek velük egyet, se a másik kettőnél, mg mindig jobb..(a többinek ugye láthatóan nem volt esélye )
2014. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Az ismerőseim többsége ugyqanezen okokból tett úgy mint én

/nem is értem hogy lett 2/3 ados többség../

2014. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
nem, mert bár az elméleteik érdekesek,de túl vadul lépnének fel ami miatt naaagyon sebezhetőek lennének plusz most már olyanokból áll akik nem is azt képviselik amiről szólnia kéne
2014. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Szavazzatok nyugodtan rájuk, majd mikor erőszakkal barbár módon nekimennek minden törvénynek meg az EU-nak akkor is legyetek nagymenők.
2014. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
23%
Én rájuk szavaztam és rájuk is fogok szavazni legközelebb is.
2014. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Én sem ertek egyet az EU-val, anno sem akartam,mde ugye nem sok választaunk volt..

Viszont a fidesz szamomra rémisztő, borzasztó, ha ők maradnak a jelenlegi elnökkel az élen, akkor mi megyünk külföldre..l

Viszont az mszp sem tesz semmit, nem tudom melyik rosszabb.....a fidesszel még anno, amíg nem viselkedett "kiskirályként" Viktor addig voltak dolgok, amivel egyet értettem...


Jelenleg csak aváltozásban hiszek jelenleg, hiába vannak nagyon lelrugaszkodott dolgai a jobbiknak...ezt látom menekülővonalnak..


2.-3.

2014. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ki lenne az az elmebeteg aki rájuk szavaz?
2014. jan. 17. 16:11
 9/25 moonlightsentinel ***** válasza:
63%

Vona egyáltalán nem egy hülye ember, és a Jobbik politikusai, vezetői hála Istennek nem egyenlőek a "szélsőjobboldali csürhe"-ként emlegetett bázisukkal. Pláne, hogy az utóbbi időben egyre jobban elhatárolódnak a vállalhatatlan szélsőjobbos dolgoktól.

A legnagyobb vicc az egészben, hogy meleg vagyok :D De melegként is nekem sokkal nagyobb problémám a jelen gazdasági helyzet, a közbiztonság, a kisebbség általi problémák, stb. mint az, hogy házasodhatok-e, vagy nem.

Úgyhogy igen, szavaznék rájuk.

2014. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Galamb András ***** válasza:
69%
Most még nem szavaznék rájuk.
2014. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!