Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határontúliak! A Jobbikra...

Határontúliak! A Jobbikra vagy a Fideszre szavaznátok inkább?

Figyelt kérdés
Ha lehet, csak határontúliak válaszoljanak!
2010. máj. 19. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a határon túliak inkább ne szavazzanak senkire,ne döntsenek azok sorsáról,akik Magyarországon laknak.Szerencsére a FIDESZ szerinti választási törvényjavaslat is magyar lakcímhez köti a szavazást,és ez így van rendjén.
2010. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
A Fidesz azért nem akarja megadni a szavazati jogot, mert akkor kb~3-3,5 millió Jobbik szavazat lenne pluszba(bárcsak így lenne..)
2010. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Azért én túl erősnek tartom az első hozzászóló véleményét, de tény, hogy rájuk sok hatást nem gyakorol az, hogy ki van kormányon itthon. Ha lehetne országgyűlési képviselőjük, arra szavazhatnának ,de országos listára szerintem ők sem akarnak szavazni, mert minek? Helyi országgyűlési képviselő választásába meg a szlovák/román/szerb kormány tuti nem menne bele.


Az ötödik lovas

2010. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 15:59-es!

1) Nincs is annyi határon túli magyar.

2) A kettős állampolgárság nem jön automatikusan. Azt kérvényezni kell, amit sok határon túli magyar feleslegesnek tart.

3) Szerintem ők magasról tesznek arra, hogy itthon ki van hatalmon. Mit érdekli az őket? Rájuk úgysincs hatással. Úgyhogy még ha úgy számolunk, hogy 3-3,5 millió szavazópolgár jönne pluszba (ami eleve képtelenség, mert még a 18 éven aluliakat beleszámítva sincsenek annyian), abból szerintem max. 1 millióan, de valószínűleg még annyian sem szavaznának és ők is tuti hogy nem egy pártra.


Az ötödik lovas

2010. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

"A Fidesz azért nem akarja megadni a szavazati jogot, mert akkor kb~3-3,5 millió Jobbik szavazat lenne pluszba(bárcsak így lenne..)"


Miért lenne ez jó?Szerintem nyerjen a Jobbik,ha...



Ha a Magyarországon lakók Jobbik kormányt szeretnének!Azt bírom,akik azt mondják,hogy azért kellene megadni a határon túliaknak a szavazójot,hogy az MSZP ne jöhessen vissza a hatalomba.Bakker ez milyen baromság?Majd ha a magyarországi lakosok nem akarnak MSZP kormányt,akkor nem lesz MSZP kormány,ahogy most ez meg is történt.Ez ilyen egyszerű.

2010. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Szóval az itt lakók döntsék el,hogy milyen kormány legyen itt!
2010. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
senkire nem szavazunk.nem kell az állampolgárságotok.nem leszünk senki bábuja.
2010. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Én a Jobbikra szavaznék.
2010. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
A fidesz fél attól, hogy túl sok lenne akkor a jobbikos, és átvennék a hatalmat a következő választáson...
2010. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg igenis szavazhassanak a határon túliak. Én magyarországi Magyar vagyok, de mindettől függetlenül úgy gondolom, hogy nekik is ugyanannyira bele KELL szólni a hazai helyzetbe, mint nekünk. Őszintén remélem, hogy idővel be tudjuk majd fogadni őket, és az egykor szétszabdalt családoknak nem kell majd határokon át utazgatni rokonlátogatóba.
2010. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!