Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Határontúliak! A Jobbikra...

Határontúliak! A Jobbikra vagy a Fideszre szavaznátok inkább?

Figyelt kérdés
Ha lehet, csak határontúliak válaszoljanak!
2010. máj. 19. 15:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
fideszre szavaznék.
2010. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%

senkire nem szavazunk.nem kell az állampolgárságotok.nem leszünk senki bábuja.



Miért vagy ilyen ellenséges?Szerintem ez egy szép gesztus felétek, hisz Ti ugyanolyan magyarok vagytok mint mi.Inkább a Fico?

2010. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

én a fideszre szavaznék, Vona húzása kicsit sem tetszett...eddig szimpatikus volt, de most kicsit eveznie kell mert legalábbis az én szememben nagyot esett...és nem csak az enyémben...



Amúgy meg elég rosszul gondolja aki azt hiszi, hogy kimegyünk majd, elvesszük a munkátokat, pénzeteket, választani fogunk stb. eredjetek már!

Bennünk annál több tartás van, mint hogy megvásárolhatóak, mozgathatóak legyünk egy állampolgárság miatt..:-S

2010. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha én határon túl lennék most, egyikre se szavaznék. Amúgy meg Jobbiknak elég jó ötletei vannak: építsünk intézményeket a magyaroknak, csináljunk vállalkozásokat Erdélyben és Szlotániában, az eu és ezek által kicsit "visszakaphatunk" nagy-Magyarországból.
2010. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 18:48-as!

Mindenki magából indul ki. :D

Mármint, vajon miért gondolják azt, hogy ti csak arra vártok, hogy jöhessetek és elvehessétek a munkánkat? :)

2010. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Elkezdtem ugyan olvasni a hozzászólásokat, de aztán inkább abbahagytam...


A Jobbik javaslata értelmében a határontúli magyarok 26 képviselőt juttathatnának a magyar parlamentbe (e 26 hellyel ki lenne bővítve a képviselői helyek száma), tehát rajtunk (mint határontúliakon) kis mértékben múlnának a választások kimenetelei, ugyanakkor a szavazati jog megadása a határontúliaknak nagyon nagy gesztus lenne felénk.


És a Jobbikra szavaznék!


Természetesen nem ez miatt, hanem a magyarsághoz és a politikához való hozzáállása miatt.

2010. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"A Jobbik javaslata értelmében a határontúli magyarok 26 képviselőt juttathatnának a magyar parlamentbe (e 26 hellyel ki lenne bővítve a képviselői helyek száma), tehát rajtunk (mint határontúliakon) kis mértékben múlnának a választások kimenetelei,"

Igen. De arról nem volt szó, hogy emellett az országos listára nem szavazhatnátok.

2010. máj. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

És a Jobbikra szavaznék!


Természetesen nem ez miatt, hanem a magyarsághoz és a politikához való hozzáállása miatt.

---

Miért, újnáci vagy?

2010. máj. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a kérdező nem szabta meg a válasz megindoklását a válaszadás feltételéül, ennek ellenére írtam egy sort indoklásként is.


De te még azt is elvárod, hogy az indoklásomat is megindokoljam? Nem tartod picit betegesnek a magtartásodat?


Egyébként pedig már pusztán a kérdésed feltevésével is olyan mély politikai ismeretekről adtál tanúbizonyságot, hogy semmi értelmét nem látom annak, hogy megindokoljam a válaszomhoz fűzött indoklásomat...

2010. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jobbikra
2011. jún. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!