Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sek! Szavaznátok az...

MSZP-sek! Szavaznátok az LMP-re (netán a Jobbikra), ha a körzetetekben visszalépne az MSZP?

Figyelt kérdés
?
2010. ápr. 13. 19:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Van épeszű magyar aki Mszp-s?
2010. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%

Az LMP-re igen.

HA visszalépne az MSZP, mégis kire tudnák szavazni?

A Fideszre és a Jobbikra nem szeretnék, az MDF ott sincs, akkor marad az LMP.

Elmenni meg mindenképp elmegyek, 4évente kibírok ennyit.


Hogy miért szavazok az MSZP-re, és hogy jó-e az MSZP, arról nem akarok ezen kérdés keretein belül vitatkozni.

2010. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Ha visszalépne, akkor az LMP-re... a Jobbikra semmi pénzért...
2010. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Rossz a megfogalmazás. Helyesen akik KÉNYTELENEK az MSzP-re szavazni. És igen, az lenne a legjobb. De a Jobbikra semmiképp, ezektől az operett-műfasisztáktól a gyomrom forog.
2010. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg hogy érzitek magatokat MSZP-sek így a választások után? Én a hangulatotokra vagyok kíváncsi, milyen érzés most? :)
2010. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Látom mindent elkövettek a 2/3 ellen...


Nagy csata lesz! :) Már várom 25-t. Kíváncsi leszek, hogy lesz-e első helyezésű mszp-s körzet az orszgban (talán Angyalföldön...)

2010. ápr. 13. 19:46
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

"Helyesen akik KÉNYTELENEK az MSzP-re szavazni."


Pisztolyt fognak a fejükhöz? Vagy ellenőrzik a szavazólapjukat? Senki sem kényszerít senkit se szavazásra.

2010. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6%

Hát hogyne! Hiszen a cél a kétharmad megakadályozása bármi áron!


(Fidesz-szavazó vagyok, de ismerem ezt a fajta gondolkodásmenetet.)


Itt a Jobbik-szavazók fogják eldönteni, hogy a pártjuk kérése nélkül hajlandóak lesznek-e a Fideszt erősíteni a baloldali, kicsit volt MSZP-s, kicsit volt SZDSZ-es LMP-vel szemben.


Ha nem teszik, számolhatnak vele, hogy 4 évig LMP-s képviselője lesz a kerületüknek, és a Parlamenten belül is erősebb lesz a balliberális "szél".

2010. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Kérlek benneteket, hogy egyik párt szimpatizánsait ne ócsároljuk! Se a Jobbikét, se az MSZP-ét, se a Fideszét, se, semelyik másét! Én is utálom az MSZP-t. De én nem a szavazói miatt ítélem el a pártot. A barátaim, ismerőseim nagyrésze mszp-s, én pedig nem vagyok az, mégse szidjuk egymást.

Ez csak egy kérdés, hogy szavaznának-e az mszp-sek a fideszen kívül másik pártra.

2010. ápr. 13. 19:50
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Én MSZPsként tök jól érzem magam:)!

De komolyan!


Nyilván nem vártam győzelmet a párttól, nagyon nagy siker az, hogy a Jobbikot megelőztük. Sőt parlamenti mandátum arányban még jobban lenyomjuk.

Szerintem ez volt az egyetlen reálisan kitűzhető cél, és ezt elértük.


Orbánnak szerintem meg lesz a 2/3, de ezt speciel nem sajnálom, aki bűnös nálunk, azt igenis tényleg büntessék meg. Így talán megtisztulhatunk és 2014-ben nagy MSZP-Jobbik csata várható:).

2010. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!